ineens afwijkende cyclus

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Beebie, 29 sep 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Beebie

    Beebie Fanatiek lid

    29 sep 2006
    2.780
    0
    0
    Kinderopvang
    Hoorn
    Hi

    Ik kijk al een tijdje mee hier en heb sinds dinsdag gedacht dat ik wel eens zwanger zou kunnen zijn. Ben al sinds november van de pil af en sinds juli zijn we echt 'bezig' met zwanger worden. Nu dacht ik dat ik een regelmatige cyclus had van 28 dagen. Ik heb net mijn agenda erbij gepakt en een lijstje gemaakt van mijn cyclussen. Ik ben niet zo regelmatig als ik dacht en zit steeds tussen de 25 en de 28 dagen in.

    Maandag zou de 28ste dag zijn en ik werd dus niet ongesteld en hoopvol dinsdag getest, maar negatief. Kon ik voor mezelf verklaren als 'te vroeg getest' en 'te laat op de dag, dus te veel gedronken'. Ik zou vanochtend weer testen en nu ben ik toch ongesteld geworden... op dag 32... ben best een beetje teleurgesteld... stom he... we zijn nog maar kort bezig dus ik maak me nergens zorgen over, maar vind het apart dat mijn cyclus ineens afwijkt. Iemand daar ervaring mee? Wat zou dit kunnen zijn?

    groetjes Beebie
     
  2. jackie

    jackie Fanatiek lid

    10 aug 2006
    1.430
    0
    0
    sorry heb er geen echte ervagingen mee mijn cyclus verschilt maar heel weinig jammer dat je een paar dagen overtijd was en zo weinig grip hebt over de lengte.
    Misschien zou je kunnen proberen te temperaturen om te kijken wanneer jij je ei hebt.
    Succes meid
     

Deel Deze Pagina