Mijn zoontje heeft sinds een week of twee in ene minder poepluiers. Daarvoor poepte hij altijd minstens 1 keer per dag. Nu is dat om de dag en soms zelfs elke derde dag. Is dit normaal bij bv? Hij plast wel goed, heeft geen honger en ook geen krampen, dus hij lijkt er geen last van te hebben... Herkennen jullie dit en zoja, hoe kan het komen dat hij nu opeens minder poept? Liefs!
Ik geloof dat bij bv het soms maar eens per week voorkomt. Of 6 keer per dag. Daar is nogal wat variatie in.. En zo'n poepritme kan ook weleens veranderen. Als hij verder nergens last van heeft, en de poep een normale structuur/geur/kleur heeft, dan is er waarschijnlijk niks aan de hand.
Er zijn zelfs kinderen die 1 keer in de week poepen met bortvoeding. Het is voeding waar ze veel van opnemen dus afval is er bijna niet. Geheel normaal zo lang het goed van kleur, geur en substantie is.
heel normaal rond 3, 4 maanden. mijn kinderen hadden het ook allebei. bv is zo efficient, ze kunnen er 100% alle voedingsstoffen uithalen en dus alleen maar plassen. meestal eten ze iets te veel, en poepen ze het teveel uit. als ze echt heel weinig poepen na 4 maanden kan het ook een teken zijn om aan bijvoeding te beginnen. dta halen ze er echt alles uit omdat ze niet helemaal meer genoeg krijgen. als ze verder tevreden zijn en niet hongerig dan zal dat niet het geval zijn.