Hallo allemaal, Ik heb even een vraagje. Ben nog maar net lid van deze site. Afgelopen maandag, had ik een paar keer na het plassen, met het afvegen zeg maar ligt rose afscheiding, dacht eerst me ongi komt al door. Moet eigelijk pas zondag worden, maar ben pas in januari gestopt met de pil, dus kan ook eerder komen, dacht ik. Ging er eigelijk niet meer vanuit dat het deze maand gelukt was. Want we hebben na een week voor de eisprong moeten stoppen met vrijen, omdat we alle twee ziek waren. Alleen heb ik vorige maand en deze maand volgens mij, eerder de eisprong gevoeld. Kan dat ook, en dan zoals vorige maand 18-19 dagen na eisprong pas ongi worden? Heb ook al een aantal dagen last van redelijke krampen in mijn onderbuik, borsten doen ook regelmatig zeer, zo nu en dan met flinken steken. Ben ook wel wat vermoeid, en mijn temp blijft ook wel hoog, maar dat zegt nu nog niet zo veel toch? Normaal ongeveer 36.8 nu de laatste dagen rond de 37.5. Maar temp. zo nu en dan, hou het nog niet standaard elke dag bij, omdat ik pas in ronde 2 zit. Wat denken jullie? Zou ik afgelopen maandag wel een innestingbloeding gehad hebben, of kan zo'n "bloeding" ook iets anders zijn? Groetjes Merels
Dan verplaats ik deze naar zwanger worden. Heeft niet veel met tempen te maken Als je elke dag je temp bijhoudt dan kun je er wat mee.
Hey Merels, Het zou een innestelingsbloeding kunnen zijn. Heb er niet super veel verstand van nog. Ben ook pas lid van deze site en in Januari gestopt met de pil. Maar je lichaam kan je ook voor de gek houden..Heb ongeveer dezelfde klachten als jij. Ben soms alleen misselijk en had wat bloedverlies vorige week. Maar dat was zoo weinig. Moet maandag ongi worden, maar hoop het niet. Dus...afwachten dan maar he..Suc6!
Hoi Casade Bedankt voor je reactie. Jij ook net gestopt met de pil. Lopen aardig gelijkt, jij maandag nod en ik zondag. Ik weet mijn lichaam me ook voor de gek kan houden. Vorige maand had ik nog meer verschillende klachten, echt ontpillings klachten. Nu voelt alles anders, de pijn in mijn borsten is nu anders, mijn buikpijn ook, en heb nu ook bloedverlies gehad, dat had ik vorige maand ook niet. Maar je weet nooit zeker, was er heel lang van overtuigd dat het deze maand niet kon. Maar nu begin ik te twijfelen, gezien het licht bloedverlies, en die kwaaltjes die ik nu heb. Heb jij ook ander soort "kwaaltjes" als vorige maand?
Nee heb dezelfde klachten als vorige maand. Alleen wat anders gerommel in mn buik, meer steken. Maar dat kunnen ook mn darmen zijn. Ik wacht gewoon maar af. Maar bij jou...het is denk ik positief als je kwaaltjes anders aan voelen dan vorige maand. Dan zou het misschien niet het ontpillen zijn. Wel spannend..de week moet maar snel voorbij zijn.
Ik heb alle klachten die je nu op hebt geschreven elke maand! Roze verlies paar dagen voor ongi, zere borsten (beurs en steken), krampen (vaak al vanaf m'n ei) en moe! Hou je niet teveel vast aan de symptonen, ze kunnen elke maand weer opduiken Veel succes!
Heb jij ook problemen met je darmen? Ik weet het ook niet, de dagen lijken ook zo lang te duren. Ik wil ook eerst een paar dagen overtijd zijn voor dat ik ga testen. Was jij vorige maand gewoon na 4 weken ongi? Bij mij kwam het 1 dag later als toen met de pil. En het duurde dus ook 1 dag lager.
Hoi dib, Bedankt voor je reactie. Alleen lijken mijn klachten nu wel anders als vorige maand. Maar ja, zeker weet je het natuurlijk nooit. Nog een paar dagen afwachten. Jij ook succes,
Hey! Nee verder geen problemen met mn darmen.. Mn eerste "echte"ongi na de pil was echt precies op tijd. Daar was ik wel blij mee, want was vergeten of ik het voor de pil nou regelmatig was. Ben benieuwd of het deze maand weer op tijd is. Ga ook twee dagen later dan mn nod testen. De vorige keer had ik getest op de dag zelf. 's avonds was ik ongi.. Toch wel zonde van die test. Dib je hebt ook gelijk. Hoelang ben je al bezig?
het is wel verwarrend hoor allemaal. Eigenlijk is het beter om het een beetje los te laten. Tja, makkelijker gezegd dan gedaan. Ben zelf ook heel onzeker deze maand. Ben eind november gestopt met de pil. Met de pil werd ik 2 dagen na de laatste pil ongesteld. Toen ik eenmaal stopte met de pil is dit redelijk gelijk gebleven. Maar, waar ik altijd last van heb gehad is dat ik tussen twee ongesteldheden door veel bruin bloed verlies had. Dit had ik dus tijdens het pilgebruik maar ook de eerste twee maanden na het stoppen van de pil. Maar deze maand heb k daar dus voor het eerst geen last van gehad. Ik ben nu ook al ruim een week misselijk. Ik wacht geduldig af. Ik probeer mezelf niet gek te maken. Had wel vorige week na het klussen wat licht bloed tijdens het afvegen. Ik hou jullie op de hoogte...
Spannend Sara! We moeten het ook los laten. Maar vind het erg moeilijk, want die wens is er sterk. Gelukkig heb ik veel verjaardagen volgende week en zit in de nachtdienst..dus de tijd zal snel gaan
Ja erg hè! Het kan natuurlijk ook zijn dat ik nu pas helemaal ontpild ben en dat het e.e.a. daarom anders is. Maar waar komt dan het misselijkheidsgevoel vandaan? Hoe lang ben jij al bezig? Ja ik weet het meid, we willen heel graag... Probeer je toch te focussen op andere dingen
Zo ver ik weet, was mijn ongi altijd regelmatig. Maar heb zo'n 12 jaar de pil gehad, dus das wel een tijd geleden. Kreeg hem al op mijn 13de, omdat ik heel veel buikpijn had, waardoor ik altijd ziek thuis was, als ik ongi was. Ik las dat veel vrouwen soms wel een half jaar duurdt voordat ze weer ongi worden, dus vond ik 1 dag later niet slecht! Die testen zijn best duur, dus wil ik ook niet te snel testen.
Ik ben nu voor de negende maand bezig! Valt niet mee hoor maar baal altijd enorm wanneer de standaard symptonen weer opduiken!
Hmmmm dat is echt rot ja... Zie dat je na deze ronde naar de ha gaat. Pff lijkt mee een moeilijke stap. Hopelijk mag het wonder snel gebeuren voor jullie, geef de moed niet op.
Ik zal de moed nog lang niet opgeven! Vriend is toen hij 16 was geopereerd aan zijn zaadleider. We willen informeren of dit consequenties heeft gehad m.b.t. zwanger worden, zeker omdat het nu toch al een tijdje duurt! Hopelijk helpen ze ons direct en mag hij een potje inleveren om te laten controleren!