is het te laat????

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door zonnenschijn, 13 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. zonnenschijn

    9 jun 2012
    37
    0
    0
    De 27 ste augustus, was de eerste dag van mijn menstruatie, ik heb normaal een cyclus van 30 dagen, is mijn vruchtperiode al voorbij? Wie kan me dat vertellen???
     
  2. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.859
    19.260
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Het zou nog net kunnen. Gemiddeld is je eisprong 14 dagen voor je menstruatie, dan zou hij gisteren geweest zijn en maak je vandaag nog wel kans. Als je cyclus deze maand wat langer zou zijn, zit je ook wel goed. Als hij wat korter is, ben je misschien net te laat. Maar misschien is in jouw lijf de periode tussen eisprong en menstruatie wel langer of korter. En dan klopt deze berekening al niet meer.

    Als je het zeker wilt weten, zul je ovulatietesten moeten gaan gebruiken of de temperatuurmethode.

    En anders volgende ronde weer een kans.
     
  3. sanntje

    sanntje Fanatiek lid

    14 mrt 2011
    1.304
    1
    36
    Vrouw
    NULL
    Kun je maar op 1 manier achter komen ;)
    Kijk anders eens hier op de site bij de calculator. Of google op: ovulatie berekenen!
    Succes ;) Hoop voor je dat het gauw lukt!
     
  4. zonnenschijn

    9 jun 2012
    37
    0
    0
    ik heb het bekeken, en der staat dat gisteren mijn eisprong is geweest, kan het daarna nog, of moet je eigenlijk voor de eisprong klussen???
     
  5. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.859
    19.260
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Meestal zeggen ze dat je twee dagen voor je eisprong, op de dag van de eisprong en de dag erna een redelijke kans maakt. Vier dagen dus per maand.

    Maar die calculators gaan uit van gemiddeldes hoor. Dus pas als jij een paar keer met bijvoorbeeld ovulatietesten of temperatuurmethode gezien hebt hoeveel tijd er tussen jouw eisprong en menstruatie zit, kun je echt iets berekenen.

    Ik kan trouwens zelf vooral aan mijn afscheiding goed merken wanneer ik vruchtbaar ben. Dan is het wat meer en wat slijmeriger.
     
  6. Lappie

    Lappie VIP lid

    27 aug 2012
    5.599
    1
    0
    Tot en met de dag erna zou je vruchtbaar moeten zijn. Maar ja, je eitje blijft maar 12 tot 24 uur in leven. Dus het ligt er ook nog aan wanneer je eisprong precies was, ´s morgens of pas ´s avonds.
    Succes in ieder geval.
     
  7. zonnenschijn

    9 jun 2012
    37
    0
    0
    Wel dan weet ik wat me te doen staat vanavond,
    en anders tot de volgende maand zeker.
     

Deel Deze Pagina