oh ben zo blij en trots op mijn meisje ze loopt nu echt , van de ene kant van de kamer naar de andere kant . ze is nu 13 mnd , volgens mij is dat wel een mooie leeftyd !
GEFELICITEERD!!! Wat een mooie mijlpaal weer voor jullie!! Fijn dat ze daar ook lekker op tijd mee is he! Geniet er van! En nu shoppen voor mooie schoentjes voor de kleine
Super meid! Ik vind het zo speciaal. Noor loopt sinds een weekje. Ben nu een video aan het uploaden van vandaag. Ik vind het echt een mijlpaal, dus snap dat je trots bent. Noor is de 9e 16 mnd.
gefeliciteerd, leuk is dat he, wij mogen het zelf ook roepen sinds 2 dagen, onze meid is bijna 13 maanden (13 dec) lekker op tijd!
heel knap hoor! hier gaat hij nu overal rondom lopen en af en toe zie je hem denken zou ik over kunnen stappen van tafel naar bank maar doet het nog niet
Wat leuk!! Wat ben je dan trots he, geweldig! 13 maanden is zeker lekker op tijd! Mijn meisje was 15 maanden toen ze ging lopen..ze liep gelijk goed, en valt weinig. Ik vind het onwijs leuk!
Hahaha leuk!!! Hier ook sinds 1 weekje!! En je ziet gewoon elke dag verbetering. Steeds steviger, en ze durft ook steeds meer. Ze bukt nu gewoon om dingetjes op te pakken en komt weer overeind, alsof ze het al jaren doet!!
jah echt heel stevig is t nog niet ag en toe valt ze op dr knieen en op dr billen maar ze is nie bang ze staat op en loopt weer verder (heel grappig ook ) zelf was ik 17 mnd toen ik liep
Gefeliciteerd! Wat super zeg!!! Ben ook erg benieuwd wanneer onze dochter gaat lopen. Nu blijft het nog bij de bank een paar pasjes zetten.