citroentje, nog gefeliciteerd! wij hebben hele lichte kleuren. Creme kleurig behang, met een gekleurde band van winnie the pooh iets over het midden van de muur. wilde foto's gaan maken van het kamertje, maar had er 1 gemaakt is de batterij van me fototoestel op , morgen de rest van de foto's.
ldank je en leuk hoor meliske winnie the pooh. Wij hebben heel veel gehad toen we onze verjaardagen hebben gevierd bijna alles van winnie the pooh!! Spuugdoekjes, wascape enz en we hebben een hele leuke rammelaar van tijgetje gekregen, een stuiterrammelaar, ik weet niet of je hem kent maar wij hebben al verschillende keren helemaal dubbel gelegen om het deuntje en de tekst!! (ik stuiter stuiter op neer keer op keer oink oink oink, hahaha)
Soooooo 6 pagina's sinds vanmiddag, hebben we wat in te halen Marieke, wow 600euro is niet verkeerd zeg gefeliciteerd! Jullie raden nooit wat wij gegeten hebben vanavond MAC DONALDS! haha die doen goeie zaken met al die zwangere vrouwen! Heb weer mooie kamertje en buiken voorbij zien komen! Miss Frodo de boekjes zijn binnen, ze zijn echt super leuk Kom net bij de verloskundige vandaan, alles was goed. baarmoeder 2/3 NS, ze zette de doptone erop en er was een hartje. Was 2kg aangekomen in 4wk. Bloeddruk 120/70 En ik hoefde me echt echt echt geen zorgen te maken! Ik moet me niet teveel van anderen aantrekken! ze zegt ook dat sommige de baby al zo vroeg voelen wil niets zeggen... Had ik al gezegd dat ik me geen zorgen moet maken IK mag altijd bellen en mag nu om de 2wk komen voor snelle controle! VVoor lijstje 20-08 vk 03-09 vk
ow meis wat fijn je gerust gesteld bent! Hopelijk blijf je dat nu ook en kan je er lekker van genieten! Ennuh lekker he die mac
Ze heeft me op het hart gedrukt dat ik altijd moet bellen als ik ongerust ben, daardoor ben ik ook weer meer gerust (mm klinkt niet echt logisch) Morgen ben ik toch vrij! Lekker niets doen! Ben jij nu al minder gaan werken Melis?
het is zeker fijn als je in je achterhoofd de bevestiging heb dat je altijd kan bellen als je ongerust bent. Maar hopelijk komt het bij jou nu niet meer voor he ja ik ben per 1 augustus minder gaan werken, 15 uur. Het bevalt me zoooo goed! Als ik zin heb kan ik meer werken, als ik geen zin heb doe ik het lekker niet
Hoi allemaal, Sinds vannacht weer terug van vakantie (ging gelukkig toch door!). Ben net een hele tijd bezig geweest om alles een beetje bij te lezen. Wat hebben jullie veel geschreven zeg! Zal nu ook niet op iedereen reageren. Hier komen langzamerhand al steeds meer babyspullen in huis en ik moet mezelf tegenhouden om niet elk leuk pakje te kopen wat ik zie hangen. Het ziet er allemaal zo schattig uit! Vandaag nog even geshopt bij de IKEA. Wil nu weer even stoppen met het kopen van vanalles tot na de 20-weken echo (22 aug.). Vinden jullie dat ook zo'n enge echo? Ik maak me iedere keer zo'n zorgen dat ze iets verschrikkelijks zullen ontdekken of zo. Wordt er soms zelfs 's nachts wakker van.. Verder nog dames die de baby al hebben gevoeld? Ik had een paar dagen geleden toen ik op bed lag ineens zo'n raar plopgevoeletje in mijn buik. Ik noem het ook wel een scheetje, maar dan in je buik. Heb het daarna niet meer gevoeld. Twijfel nu dus ook nog steeds of het wel de baby was of toch mijn darmen. Lijkt me zo leuk als je zeker weet dat het de kleine is en zeker als je het dan regelmatig voelt. Ben soms zo onzeker dat ik die bevestiging eigenlijk wel wil hebben van alles gaat goed hier hoor mama. Mijn voorgevoel zegt trouwens ook een jongetje (heb dit al van voordat ik zwanger was). Heb ook al 3x gedroomd over een jongetje. Mijn vriend droomde ook een keer over een jongetje. Zal lachen zijn als het toch stiekem een meisje is... Tja, zeker weten doen we het toch pas met de bevalling, want wij willen het geslacht met de 20-weken echo niet weten. Ik ga nu even nog de rest van de topics lezen. Meer volgt dus later!
busybusy, hey vakantieganger heb je een fijne vakantie gehad? Verslavend he die babyspulletjes! Ik vind die 20 weken echo idd ook zo gruwelijk eng, ben ook heel erg bang voor iets ergs. Maar probeer er niet teveel aan te denken meid! Dat plopje wat je gevoeld heb zou idd een schopje kunnen zijn, en het kan dat je het nu nog niet iedere dag met regelmaat voelt hoor.
ik had straks wat felle steekjes in mijn onderbuik helemaal in het midden kan dat de kleine zijn of hoort dat niet pijnlijk te zijn...? was niet heel pijnlijk maar wel dat ik dacht auch dit kan toch geen bandenpijn zijn in het midden boven mijn schaambot?
Vandaag is een record met aantal berichtjes denk ik Wij lopen wel achter als ik dit zo allemaal lees. Nog niets aan het kamertje gedaan en nog niets gekocht. Gaan dat in oktober doen als we terug zijn van vakantie. Zie wel allemaal leuke dingen zo bij iedereen.
meiden ik ga een tukkie doen. Ik ben bekaf, en ik heb niks gedaan vandaag, haha. Alleen maar hier achter de pc gezeten slaap lekker allemaal en tot morgen!