oohhh Anita... Heel stiekum vind Ymke Enzo best een knapperd, maar volgens mij valt ze op jongere "mannen" net als haar mama haha! Phoe ben zo druk geweest! Beneden opgeruimd en schoongemaakt, 3 wassen opgevouwen en de ramen gewassen! Volgens mij ben ik echt weer helemaal fit! Nu eerst maar eens douchen, en dan maar afwachten wanneer Ymke zich weer meldt. Het spugen gaat trouwens wel beter met kleinere flesjes (120 +4 krijgt ze nu, 6x). Ze is alleen helemaal niet tevreden na de fles, doet meteen haar handjes in haar mond en moppert een beetje. Toch spuugt ze nog steeds mondjes, dus ik blijf het toch nog even volhouden. de 25e weer naar het CB, daar maar eens overleggen!
Lekker Sterretjes 2 dagen werken! Wow Anita wat een mooi ventje zeg! Guppie ramen gezeemd Jij moet zeker alweer helemaal fit zijn! Moet er niet aan denken hahaha
o ramen zemen heb ik 1 keer gedaan sinds ik bevallen ben en ze moeten eigenlijk wel weer... Hmm fijn Mark is aan het boren net nu Jesse slaapt... MANNEN! Guppie Jesse doet het sinds deze week ook na de fles meteen handjes naar zijn mond.. maar hij moet het maar doen met hetgeen hij krijgt ik geef vaak meteen even een speentje dat is een paar minuutjes zuigen en dan is het ook goed.. kan ook zuigbehoefte zijn he omdat ze nu ook wat minder lang over de fles doet waarschijnlijk nu er minder in zit...
Anita: mooie foto van Enzo! lief koppie! Ik heb net de foto's gehaald van de fotograaf en heeft me ook 66 euro gekost! ze doen het idd heel slim! haha maar er zitten hele mooie tussen, zal ze wel inscannen nu ff romano zijn fles en om half 3 vk! Tot later!
Demi is erg blij dat Timo ook voor haar kiest Enneh ik had wel de doos waarbij je felicitas krijgt, maar nog steeds geen hostess aan de deur of aan de telefoon gehad. Wij zouden ook graag gebruik maken van de CP korting. Iemand die me verder kan helpen? Zou super zijn. Demi is vandaag weer aan het klooien qua voeding, er is geen 3 uurtjes tussen te krijgen en maar kleine beetjes drinken. NOu ja morgen wellicht beter. HEt slapen was ook wat raar vanacht. Leuke foto van Enzo Marieke!
Ben even aan t struinen geweest op internet en volgens mij heeft mijn baas geen poot om op te staan. dit staat er in mijn CAO: Voor de werknemer die gebruik maakt van kinderopvang zal bij vaststelling van het rooster rekening gehouden worden metde beschikbaarheid van opvang: dit wil zeggen dat de uren waar opvang van toepassing is als structurele arbeidsuren zullen worden vast gelegd. De regeling geld voor kinderen tot de leeftijd van 5 jaar inclusief naschoolse opvang. dus mogen ze mij toch alleen maar inplannen op de dagen dat Joey bij de gastouder is he? *onzeker miepje ben ik toch*
Als ik dat zo lees idd wel Roxy, alleen wanneer jij kinderopvang hebt mag je ingeroosterd worden. Lekker dat dat zo in je CAO staat!
Lexie ik heb dat nu ook met Luna vandaag dat er geen 3 uur tussen te krijgen is, maar ik denk ook dat Luna nu een sprongetje heeft weer. Het is mama mama en nog eens mama ze vindt het nu ook niet leuk om alleen te spelen ofzo.
Guppie: Ja dat is het nou juist, ze vind het eventjes leuk ( min. of 10 ) en dan zet ze het op een bléren en houd dan dus niet meer op. We moeten gewoon ondervinden wat voor ons beide het beste werkt Nu is ze met mn moeder mee. Ik ben lekker met de hond naar het bos geweest, ga zometeen onder de zonnebank en vanavond samen met mn vent Japans eten.
Berna, daar heb je ook zeker gelijk in! De fles gaat al best snel op moet ik zeggen. Rox, ik denk dat je sterk staat als dat in je CAO staat! Ik ben er heel makkelijk in; heb gezegd dat ik vrij coulant naar de locatie ben geweest, aangezien ik ook 3 dagen kan gaan werken en dan we dan 2 dagen kwijt zijn (er komt geen nieuwe leerkracht voor mijn uren) dus ik wil op donderdag vrij. Als dat niet kan ben ik helaas genoodzaakt mijn ontslag in te dienen. Het kan ook echt niet anders, dus ze moeten wel Vivian, kan goed hoor. Het 8 weken sprongetje komt eerder als je overtijd was. Hier duurde het maar een kleine 2 dagen. Samama, lastig dan hoor! Ik heb altijd gewerkt onder het motto, "ga je een kind in een schema proppen of pas je het schema aan aan het kind". Nou ja dat laatste deed ik dan. Ik heb met autisten gewerkt dus ik weet echt wel wat structuur is, al doe ik niet aan de 3 r-en. Marieke, wees niet bang hoor. Ymke heeft gisteren al een lover gevonden, al is die 14 jaar ouder hahaha! Heb echt uit-ge-breid gedoucht, grote beurt zeg maar haha! Toen ik net bij Ymke keek schrok ik, ze ligt half boven de deken Gisteren was dat in de bakerzak ook al gelukt. Ben bang dat we aan de slaapzak moeten. Was ook verrast toen ik in de spiegel keek. Ik zie er niet goddelijk uit, maar ook zeker niet walgelijk meer!