JANUARI 2011 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door peps, 7 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

    en het frustrerende is. Als mijn oom zich niet na 2 weken na geboorte gemeld had, was hij niet meer welkom van mijn vriend om zijn achterneefje te zien.

    Nu is Jayden 5 weken. Niemand van zijn familie laat wat van zich horen. Nu ineens belde er een tante gisteravond laat op of ze langs mocht komen. Ik zeg nee want wil vrije dag. Werd maarten toch kwaad dat ik niet gastvrij ben. Hallo hey. Zaterdagavond was in ieder geval verpest, want hebben daarom flink zitten ruzieen. Heb boven tv zitten kijken op een gegeven moment, alleen. Met Jayden bij mij dus niet helemaal alleen
     
  2. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Hier is ook nog niet iedereen geweest hoor. In het begin wilde wij het niet (even rustig wennen) en veel mensen wachten zelf liever ook even. ik vind het prima, iedereen moet lekker komen wanneer hij zelf wil wat mij betreft (en wanneer het ons uitkomt dan he ;)). Kan er nu ook meer van genieten
     
  3. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

    hmmm dan zal die frustratie wel aan mij liggen... Haha.
     
  4. Marise

    Marise Fanatiek lid

    10 apr 2009
    1.588
    1
    0
    Wij hebben in de eerste weken enorm veel kraambezoek gekregen. Wel veel geprobeerd mensen tegelijk te plannen en voor een korte tijd. Maar nu hebben we dus nog steeds bezoekjes van vrienden. Wel heel lief en leuk dat iedereen langs wil komen. Maar ik begin het vaste praatje wel een beetje zat te worden. Wil lekker mijn eigen ding doen. Naja ik ga de kleine man nu in bad doen en lekker schone kleertjes aan. Dan wil ik even gaan wandelen. Meiden fijn weekend!
     
  5. Linnepinn

    Linnepinn Bekend lid

    11 okt 2007
    552
    4
    18
    sweet; betreft de voeding en aantal schepjes; als je Jayden ergenst brengt om op te passen, kun je misschien makkelijker van die stapelbakjes kopen voor de poeder. Daar doe jij dan de hoeveelheid schepjes in per voeding, dan weet je zeker dat Jayden niet teveel/te weinig krijgt. Kunnen zij per voeding 1 bakje bij het water doen! Als je verschillende hoeveelheden hebt schrijf je dat gewoon op het bakje met bv een stickertje! Kun je kopen bij oa Hema of prenatal.

    kraamvisite; krijgen wij ook nog steeds. De ooms en tantes van beide kanten beginnen nu net te komen, net als alle colleaga's enzo. Ach, soms baal ik er wel eens van, maar is ook wel gezellig eigenlijk! Maar als er iets niet uit komt, ofwe hebben andere plannen (zoals vorige week zondag, wou iedereen opeens langskomen maar wij wouden naar de dierentuin toe) dan zeg ik dat gewoon. Moet kunnen toch?!
     
  6. maartje85

    maartje85 Actief lid

    27 mrt 2010
    459
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Sweet: ik snap je frustratie over kraambezoek wel hoor. Ik merk dat he tbij mij vooral komt omdat ik een andere verwachting van mijn kraamtijd had. Ik zag mezelf al lekke rin bed liggen en bezoek ontvangen. Nou dat ging even anders, omdat Roosmarijn met anderhalve week meteen naar het ziekenhuis moest.

    Ze is inmiddels 6,5 weken oud en zometeen komt mijn peetoom en tante voor het eerst kijken. Zij zijn zelf erg druk en wilden ons ook rust gunnen. Ook nog niet alle vrienden zijn geweest, maar ja...
    Ik heb me er inmiddels bij neergelegd hoor, en verwacht zelfs nog mensen die pas over weken voor het eerst komen.
     
  7. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Wat een verschil in beleving :) In het begin hebben wij het juist rustig gehouden (1, max 2 bezoekjes per dag, altijd 1 te gelijk) zodat we veel tijd met zijn drietjes hadden. Nu af en toe eens 's avonds bezoek maar ook niet te lang en dat vind ik wel zo prettig. Ik gooi mijn planning er ook niet voor om hoor, als het niet uitkomt dan kan het dus niet ;)
    Moet eerlijk zeggen dat baby's ook leuker worden als ze groter worden dus kan het me ook wel voorstellen dat mensen even wachte (ik bedoel nu kun je al echt contact maken, lachen, kletsen, spelen, dat kan allemaal niet als de baby nog héél klein is).
     
  8. lauwie

    lauwie VIP lid

    17 mrt 2007
    8.026
    0
    0
    ja, grappig dat het voor iedereen zo anders is. ik heb overdag nog wel bezoek van vriendinnen. maar vrienden/familie van mijn vriend vind ik het leuker als hij er ook bij is. mijn collega's zijn nog niet geweest, maar ik ben al wel een keer daar langs geweest. 's ochtends vind ik het heerlijk om rustig aan te doen. en een keer shoppen komt er al niet van, dus ik verveel me niet.
    toen we na 1,5 week in het zh lagen, kwamen de goeie vriendinnen die al geweest waren weer langs.
     
  9. Moosey

    Moosey Fanatiek lid

    22 apr 2010
    1.488
    1
    38
    Brabant
    Kraamvisite: In het zh zijn mijn ouders, broers, schoonouders en schoonzussen langs geweest en de eerste weken alleen hele goede vrienden. Wij hebben het de eerste weken rustig gehouden en gezegd dat visite ongeveer een uurtje kon blijven.
    Vanaf vorige week komen er ook collega's en wat verdere familie langs. Maar gelukkig hebben we geen "last" van bv tantes die we nooit zien en nu opeens willen komen.
    Maar we zijn altijd eerlijk en heb bv in het begin tegen mijn collega's gezegd dat ik liever eerst op het werk langs kom. Gelukkig begrepen ze dat maar mijn leidinggevende vond het ook leuk om even bij mij thuis te komen, dus hij is vorige week langs gekomen met twee collega's van mij. Drie man is goed te doen, ik ga hier niet met een huis vol zitten.
    Over een kraamfeest heb ik ook zitten denken. Misschien voor de volgende baby :).

    @Lauwie: Diede heeft vanaf het begin al maat 3. Eerst van Pampers maar nu van Kruidvat. Die vind ik fijner. Ik merk wel dat maat 3 in het begin best ruim zat maar nu goed aansluit. In het zh begonnen ze met maat 3 omdat ze zeiden dat er van Pampers geen maat 2 is. Maar dat weet ik niet precies.
    Ik heb wel het idee dat Diede de afgelopen week heel erg is gegroeid! Als hij klaar is met eten en hij is moe en houdt zich slap, dan moet ik best moeite doen om hem omhoog te houden!

    Heb echt een lekker luierweekend! Gisteren heeft mijn vriend de eerste twee voedingen gedaan en vandaag slaapt Diede veel, dus kan ik ook tussen de voedingen slapen. Mijn vriend is nu een stuk met hem wandelen, dus kan ik mooi even zijn kamer poetsen en bedje verschonen.
     
  10. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

    het inderdaad een verschil qua beleving. De één vind het wel prettig, de ander weer niet:) Heb voor iedereen respect hoor die het wél gewoon leuk/gezellig vinden als er na zoveel weken nog iemand komt.

    Op zich was het wel weer gezellig dat ze langs zijn geweest, maar het huis moet wel gewoon schoon zijn om gasten te ontvangen, is mijn mening. Nu had ik vanmorgen die kracht niet om dat te doen, mijn lichaam liet het niet toe.

    @ Ego: Gelukkig... Jayden is weer een heel ander kind dan gisteravond:) Weer een tevreden mannetje heb ik weer. Mijn hart is weer aan het smelten.
    Over hart smelten gesproken. Mijn schoonouders hebben een paar hele mooie foto's gemaakt. Helaas, heb ik ze nog niet. Ow, die wil ik zoooo graag hebben die foto's van gister. Ze zijn zooooo mooi.

    Maarten heeft Jayden meegenomen. Lekker de buitenlucht opzoeken. Ik lig even op de bank met laptop. Even tijd voor mijzelf. Straks bij mijn schoonouders eten. Mijn schoonmoeders auto weg brengen en gelijk daar eten. Hoeven wij niet meer te koken.

    Donderdag komt mijn moeder weer. Misschien mijn zusje ook nog. 's Avonds gaat ze boerenkool maken. HEERLIJK! En dan wel oma's boerenkool, dus nog lekkerder (komt uit eigen tuin). Nog een vriezend laagje erover gehad.

    Ik denk trouwens dat ook ik op de afval lijst mag (of ik ga binnenkort ongi worden, dat kan ook). Pff, mijn buik. Kan nog wel broeken dicht krijgen hoor. Het zal ook niet veel zijn. Enkel buikspieroefeningen, denk dat dat een hoop gaat schelen. Wil toch wel weer een plat buikje krijgen. Afgelopen weken, sinds kraamhulp weg is, ben ik aan het slechte eten geslagen:).

    Helaas, ik heb nog geen weegschaal hier. Batterij leeg, dus die moet ik nieuw kopen. Zal mij vanavond eens wegen op weegschaal van mijn schoonouders. Ben wel eens benieuwd.
     
  11. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Fijn dat het weer beter gaat Sweet!
     
  12. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

    Dames wat zijn jullie stil. Haha, makkelijk bijlezen zo.

    Muppet, fijne midweek weg. Geniet ervan! Is dit weekend toch?

    Volgens mij ga ik ongi worden. Wat was mijn zwangerschap toch fijn...
     
  13. maartje85

    maartje85 Actief lid

    27 mrt 2010
    459
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goedemorgen!

    Vanacht heerlijk geslapen van 0.00 uur tot 06.15 uur.
    Mocht ook wel na een dag waarin Roosmarijn ongeveer ieder uur aan de borst wou en zodra ze in haar bedje lag weer begon te huilen. Ik dacht dat de sprong op z'n eind was, maar misschien heeft ze er toch nog last van.
    Straks gezellig kraamvisite; een vriendin met haar zoontje van 5 weken :) Ik heb verder niemand in mijn omgeving met een baby, dus dat wordt flink kletsen en ervaringen uitwisselen denk ik.
     
  14. Miracle1990

    Miracle1990 Niet meer actief

    Elif jeetje meis wat heftig:(
    Wel heel goed dat je op tijd was alsnog!:)
    Ik hoop dat het gauw beter word met Seyhen!:)

    Hier: nou me vent weet geloof ik evne niet meer wat ie wil, nu wil ie alles wat ie gezegt heeft die avond terug nemen, en wel met me verder..
    Ik heb nu nog maar 1 prioriteit en dat is mn kleine meid, en dat heb ik me vent nu ook echt duidelijk gemaakt, keb m ook gezegt dat als ie weg wil bij me, hij de deur weet te vinden, ik kan er echt niet verdrietig meer om zijn hoor.

    Vandaag ga ik een dagje naar mn moeder toe, echt spannend, hopelijk gaat het goed tussen ons dan kan ik de volgende keer met Gwen naar dr oma toe:)
    Maar ik heb daar wel vertrouwen in:)
     
  15. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Veel plezier Miracle! Kan me voorstellen dat je niet echt zit te wachten op zo'n twijfelaar met een kleine. Die kost al energie genoeg (weet ik uit ervaring ;))

    Sweet ik hopo dat de ongi meevalt :D Waarom denk je dat die onderweg is?
     
  16. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    He meiden,

    Hier nog steeds ziekenboeg..
    ik ga wel vanmiddag met mijn broertje naar alkmaar, hij gaat theorie doen voor zijn brommer..

    Hier ook kraamvisite hoor nog regelmatig, meestal duurdt het ook echt de 12 weken die je hebt na de bevalling voordat iedereen is geweest. Vind dat ook heel normaal.En ik ga echt niet mijn hele huis poetsen omdat er visite komt hoor. beetje opruimen, stofzuigertje en klaar. Je hebt een kleine en in mijn geval 2 kleintjes rondlopen, huishouden bijhouden met mijn lichaam is al werk genoeg op normale ritme. Als iemand er van op zou zien, wijs ik ze met liefde waar de schoonmaakspullen staan.
     
  17. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

    Ik HAD ongi krampen. Met de nadruk op had. Die zijn nu ook weer verdwenen:( Verlate naweeen? Vaag. Nou ja, het komt wanneer het komt.
     
  18. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Hopen dat het niet doorzet :D Ik had meteen gedoe met mijn bv (kelderende productie = baby die VAAK en LANG wil drinken) dat scheelt voor jou weer. Maar dan nog.. niet iets wat ik gemist heb tijdens mijn zwangerschap in ieder geval!

    Mimi ik blijf de schoonmaakspullen oko maar aanwijzen maar niemand begrijpt de hint haha ;)

    Ego: gisteravond eerste fles gegeven met jbpm tegen de verborgen reflux, heeft hij 's avonds erg last van. Eerst kolven, klein schepje jbpm erin, en dan met flesje geven, omslachtig hoor. Vriend had namelijk bedacht dat hij moe was (waarvan?? Ik doe de nachten alleen, maar ok..) die ging vroeg naar bed, dus was even gedoe met een baby die honger kreeg. Hij heeft keurig zijn fles leeg gedronken (160 ml) en wilde toen ook nog aan de borst, maar goed om 12 uur sliep hij tot.. half 8 vanochtend! Wat een kanjer is dat toch, is al de vierde langslaap sessie op rij, helemaal op bv (maakt me dan toch trots, gek he)
    Ga zo maar grotere flesjes halen..
     
  19. naomi123

    naomi123 VIP lid

    22 mrt 2009
    8.840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    @miracle: veel plezier vandaag bij je moeder!!
    logisch dat je geen zin hebt in een twijfelende vriend, jij hebt je handen al vol aan de kleine ;)

    @juju: jeetje lekker zeg! isabel had ook 4 goede nachten en nu alweer 2 minder goede nachten :( en ook hier op bv dus ik ben ook trots hihi.
     
  20. lauwie

    lauwie VIP lid

    17 mrt 2007
    8.026
    0
    0
    juju, wow wat een nacht! ben hier al blij met van 23u tot 5.30u tussen voedingen! (met bijna 8 weken). ik snap je helemaal met dat gedoe met spugen en flesjes. ik ga vandaag een lactatiekundige bellen, want ik heb er nu een dagtaak aan en weet t niet meer goed. en mannen, hier ook zo'n mietje die om 22.30 slaapt maar dan om 6u te moe is om ff met m te lopen dat ie een boertje kan laten. nou ja, toen ik om 9u weer wakker werd zat hij al op zn werk en mn dochter al op het kdv.

    maartje, leuk een vriendin die zo weinig met je scheelt!
     

Deel Deze Pagina