@ks2001: ja, dat merk ik nou ook. Dat ik het bij de tweede minder belangrijk vind om het geheim te houden. Er zijn inderdaad al veel mensen die het verwachten of wel weten dat we bezig zijn. Ben alleen nog even aan het denken waar de grens van wel/niet vertellen dan wel ligt haha @ Zwada: Heeeeeeel traag haha.
De 13e gaan we t mijn ouders en schoonouders vertellen. Denk na de echo aan de rest. Ik wil het gewoon niet voor mij houden haha En ik zit echt te wachten naast de telefoon. Hoop zo dat de vk een keer belt om een definitieve afspraak te maken voor de echo... Dan heb ik n datum om naar toe te leven )
Eat fijn dat jullie zo vroeg een echo krijgen! Ik moet de vk nog bellen. Kan vanaf 6 weken bij ons dus moet nog even wachten! Denk pas met 10 weken een echo. @vinexkindje ja idd waar is die grens.. @ loulou ze lopen mooi op! Al een kv of cb gedaan?
Ik ben trouwens nog steeds erg te spreken over Kruidvat testen, want ik heb tegelijk met mijn 1e KV test een gevoelige dipstick van Zwanger & Kids gedaan, en die gaf niks aan. Nu, 2 dagen later doe ik hem weer eens en nú geeft hij een heel vaag tuurstreepje, waar mijn KV test al een stuk duidelijker was. Ik ga morgenochtend pas weer de KV test doen en hoop dat die dan nóg weer wat duidelijker is. *edit: oh, ook de zw&kids wordt nu steeds donkerder.
Voor de meiden wiens tweede kindje dit wordt; hoe oud is jullie eerste? Die van mij wordt over een maand 4. Dus er zit straks net geen 5 jaar tussen.
Meiden, ik heb de vk gesproken. 12 juni heb ik mn eerste echo. Dan ben ik 10.5 wkn. Is t al zover.... Haha
Waar laten jullie je andere kindje tijdens de echo? Ik zit nog even te denken hoe ik dat op ga lossen zonder het teveel mensen te hoeven vertellen haha.
Ik heb 19 mei mijn eerste echo. Ben dan 7 weken 4 dagen. Bij onze verloskundige praktijk plannen ze de eerste afspraak altijd rond de 8 weken met een echo erbij dan weet je gelijk of het wel of niet goed zit.
Mijn moeder past op, dus dat is wel prettig, want we willen het hem voorlopig nog niet vertellen. Mijn man werkt vlakbij het AMC en de echo is heel vroeg in de ochtend, dus ideaal, hij hoeft geen vrij te nemen.
Meiden, vraagje. Ik wil graag mijn buik elke maand op de foto zetten en er n mooie collage van maken. Hebben jullie voorbeelden? Ik wil elke keer dezelfde kleren aandoen voor n mooi eindbeeld. Na mn vorige zwangerschap had ik pad ideeen opgedaan die ik nu niet meer weet...