Juli 2006 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door sweetangel100, 25 sep 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. suusje

    suusje VIP lid

    7 okt 2005
    5.368
    0
    0
    Almere
    Lin sterkte!
     
  2. sweetangel100

    sweetangel100 Niet meer actief

    Bij prenatal heb je kronen die je ook zo aan de bedrand kan vastmaken en dan muziek maken. Iman heeft een limegroene.

    Verder staat op mijn oude kamer bij mijn ouders waar iman nu slaapt nog mijn glitterlamp. Die is altijd aan als ze gaat slapen, vind ze heel interessant om heen te kijken!
     
  3. toerist18

    toerist18 VIP lid

    23 okt 2005
    8.317
    1
    0
    ik maak babymutsjes met naam
    Nederland
    Mogge, leuke foto's van Yassir.
    Probeer hem idd af te lijden met een bedlampje of zet een radio zacht aan, het is wel meer een zeurhuiltje zo te horen.Kindjes van deze leeftijd zijn slimmer als je denkt, en proberen je uit.
    Probeer hem eens te laten doorhuilen, hier heeft dat uitstekend geholpen.
    Lin nog steeds sterkte met je arm; vervelend dat Iman steeds wakker werd, smeren met luuf.
    Om 10.15 komt m'n moeder en dan gaan we weg.De temperatuur buiten valt wel mee, maar het is grijs in de lucht ze hebben regen voorspeld, en aan het strand zal het wel waaien :( en er komen sávonds 120 mensen dus die passen vast niet allemaal in die strandtent :confused: word natuurlijk de hele avond staan :x maar goed het zal vast wel gezellig worden.Groetjes en tot morgen of overmorgen.
     
  4. sweetangel100

    sweetangel100 Niet meer actief

    Veel plezier mensi!

    Helaas kon ik vannacht geen luuf smeren, ik kan haar nl niet oppakken :(

    Net een barricade gebouwd tussen de keuken en woonkamer. Iman had t keukenkastje geopend en kwam aanstrompelen met een pak rijst zucht...
    Ik wil er klemmen op, maar 25 sep krijgen we n nieuwe keuken, dus nog even wachten!
     
  5. suusje

    suusje VIP lid

    7 okt 2005
    5.368
    0
    0
    Almere
    heb je knoppen op je keukenkastjes? ik span altijd bij de dubbele deurtjes dan elastieken.. van die haar-dingen... werkt natuurlijk niet bij de enkele haha

    luuf smeren kan toch ook zonder op te pakken zo even huup huup in de nekkie
     
  6. Lilith

    Lilith Fanatiek lid

    6 feb 2006
    1.848
    0
    36
    Huup huup luuf-truuk :)
     
  7. Lilith

    Lilith Fanatiek lid

    6 feb 2006
    1.848
    0
    36
    Ik moet ook echt iets hebben waar Sarah mee af te leiden is als ze op bed ligt.

    Heb gisteren anderhalf uur naast haar bedje op de grond gelegen en warempel...ze viel in slaap. Normaal gaat ze alleen maar meer uit haar dak als ze mij ziet.

    Volgens het CB moet ik dit 3 avonden volhouden, hoelang ze ook huilt en dan zou het over moeten zijn. Nou dan moet ik wel effe een matras ernaast leggen want dit vind mijn rug niet zo leuk.
     
  8. suusje

    suusje VIP lid

    7 okt 2005
    5.368
    0
    0
    Almere
    whaaaaaaaaaaaaaaa lilith haha een kennisje van me deed dit ook en heeft dit meer dan een jaar moeten doen. Ze viel dan ook geregeld zelf in slaap. Erg korte avonden werden het, maar wat kreeg ze daardoor namelijk dat ze dus niet meer dr kind in bed kon leggen en de kamer uit kon, want het kind vond het fijn als moeder erbij bleef de hele tijd. Dus toen ze wilde proberen weer weg te gaan na het in bed leggen, begon het kindje te krijzen want ze wilde mama naast haar hebben liggen.

    ik heb overigens weleens op tv gezien bij 1 van die nanny's dat je dan moest zitten en negeren en dan elke avond een stukje meer naar de deur en uiteindelijk floep de verdwijntruc
     
  9. suusje

    suusje VIP lid

    7 okt 2005
    5.368
    0
    0
    Almere
    bloko bloko bloko blokkkkkkkk een torentje voor jouuuuuuuu
     
  10. suusje

    suusje VIP lid

    7 okt 2005
    5.368
    0
    0
    Almere
    Mensi Have funnnnnnn en niet zo klagen hoor, wordt vast erg gezellig hier schijnt de zon een beetje, maar mag je wel lenen, maar morgen graag weer terug
     
  11. sweetangel100

    sweetangel100 Niet meer actief

    Suus dat heb ik ook eens op tv gezien bij de nanny!


    Iman sliep idd ook goed bij mijn moeder toen ik ernaast lag, maar ik ga haar dat niet aanwennen zucht...

    Suus zandkasteel aan t kijken? hahaha

    Iman gaat de hele tijd op handen en voeten staan en kijkt dan onder haar buik door hahaha doen jullie kinderen dat ook?
     
  12. Karagoz

    Karagoz VIP lid

    14 apr 2006
    7.984
    0
    36
    Moeder en verzorgende
    ergens in het land
    selam

    @hanan, leuke foto´s en vind het altijd zo zielig als die kleintjes huilen om hun mama.

    goedemorgen maarn iet voor mij.

    Ik ben wel 100 x uit mijn bed geweest, tamer wilde maar niet slapen. werd er gek van. Huilen en nog eens huilen.

    Ik wilde hem nog bij ons nemen zodat ik nog wat kan slapen maar heb het niet gedaan.

    Tamer zit nu weer in de meterkast, bij de stofzuiger, ggggrrrr

    ik ga zo maar even de grote schoonmaak doen, altijd elke vrijdag.

    filmpje
    http://video.tinypic.com/player.php?v=4leqcyd
     
  13. suusje

    suusje VIP lid

    7 okt 2005
    5.368
    0
    0
    Almere
    whahahaha was hij zo vervelend dat je hem maar in de meterkast hebt gestopt?
    :D
     
  14. Karagoz

    Karagoz VIP lid

    14 apr 2006
    7.984
    0
    36
    Moeder en verzorgende
    ergens in het land
    selam

    nee hoor dat doet hij zelf. hij is gek op de stofzuiger slang
     
  15. Lilith

    Lilith Fanatiek lid

    6 feb 2006
    1.848
    0
    36
    Ja maar Sarah gaat altijd gewoon slapen zonder te huilen maar wordt na een uur of 2 uur weer bang wakker. Daarom raadt het CB het aan. Ik hoop dat het werkt, ze went het heus niet meteen aan hoor.
     
  16. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.276
    4.508
    113
    Gisteren weer een koortsig dagje voor Kylian maar vanmorgen was hij dan toch eindelijk een stukje opgeknapt, hij was in iedergeval weer vrolijk toen hij wakker werd.

    Om 13.30 nog even naar de tandarts voor controle, ben er nu al zenuwachtig voor.
    Ik begin er ook altijd van te dromen, dan besluit ik niet te gaan en dan kijk in in de spiegel en heb ik alleen maar zwarte stompjes in mijn mond, en als ik besluit wel te gaan dan komen er verschillende boor ongelukken voor (tandarts die er dood bij neer valt waardoor de boor behoorlijk was schade in mijn giegeltje veroorzaakt :rolleyes: )
    Kylian's tante komt lekker even op Kylian passen.

    Gisteren nog een nieuwe beker voor Kylian gehaald maar ook deze werd niet goed bevonden want er zitten geen handvaten aan.
    Dus ben ik vanmorgen maar eens aan het klussen gegaan en heb het nu voor elkaar dat de antilek tuit van de ene beker nu op 'de beker met handvaten' past.
    Hebben jullie kids dat ook dat ze maar uit 1 bepaalde beker of fles willen drinken. Toen in december in het ziekenhuis wilde hij ook alleen maar uit zijn eigen fles drinken met die ene speen, dat vonden ze toen heel vreemd. Wat dat betreft is hij echt pietluttig zeg het moet die beker zijn met die tuit en anders hoeft het niet. :rolleyes:

    Mensi veel plezier vandaag en hopelijk krijg je niet teveel zand tussen de tenen ;) :)

    Lin hopelijk neemt de pijn nu snel een keertje af.

    Cristel, ik ben al druk met al Kylian's zomerkleertjes appart aan het houden want die kunnen lekker allemaal mee volgende week naar Sf, kan hij ze eindelijk aan (hihihihi)

    Groetjes Anita
     
  17. suusje

    suusje VIP lid

    7 okt 2005
    5.368
    0
    0
    Almere
    nee pluk, dat herken ik niet eigenlijk. Q drinkt overal uit.
     
  18. Mamavyas

    Mamavyas Fanatiek lid

    22 mrt 2006
    2.691
    0
    36
    utrecht
    Goedemorgen,

    Nadat Yassir eindelijk sliep gisteren, werd ie snachts een paar keer heel huilerig/bang/angstig wakker. Wat zou het zijn?
    Bedankt dames voor de tips! ik ga vandaag eens langs de Prenetal om eens te kijken wat er te vinden is.

    Lin@ Leuk stuur me de link. Heel veel sterkte meis en doe rustig aan he.
    Mensi@ veel plezier vandaag!

    Lilith@ Yassir wil ook heel graag dat ik bij hem blijf.

    Ik weet voor de rest niet meer wat er is getikt. :oops:

    Daag ga zo me nieuwe auto halen.
     
  19. Mamavyas

    Mamavyas Fanatiek lid

    22 mrt 2006
    2.691
    0
    36
    utrecht
    Yassir ook
     
  20. Karagoz

    Karagoz VIP lid

    14 apr 2006
    7.984
    0
    36
    Moeder en verzorgende
    ergens in het land
    selam

    tamer drinkt sinds 11 mnd uit een beker met een ritje. Hij wil niet meer uit een fles drinken met een speen.

    Tamer kan ook uit een gewoon beker of glas drinken maar dan knoeit hij zo.

    en een tuitbeker wil hij ook niet altijd. de beker met het rietje is gewoon ideaal, gaat overal mee en knoeit geen druppel.

    [​IMG]
     

Deel Deze Pagina