Leuk ziet er goed uit! Wat ga je met je haar doen? toch niet afknippen he? Ik laat het ook weer groeien. Show vanavond even een foto he?
In principe rijmt het gedichtje dan nog wel mooi vind ik hoor mensi, want dan komt de rijm gewoon elke 2e zin. je mag nu aftellen.... leuk voor jullie! nu maar duimen voor mooi weer
Neeeeeeee joh mensi haha Alleen dode puntjes eruit, echt niets spectaculairs En kleur, iets anders dan nu, laat ik altijd aan mijn schoonzusje over! Leuk kaartje! Ik vind t gedichtje ook mooi zo!
Ik heb ook al echt zin om te gaan! Las op de site van CP dat er ook een leuk peuterbadje is, dus dan kan Iman zich goed moe maken HAHA
Lin het is zo druk het werken en kindje en alle huishoudelijke taken PPFFFF! het valt tegen hoor!. Ik was verslaafd aan dit forum en met nadruk op was! ik blijf buurten en lees regelmatig jullie verhalen. Ik ben aardig op de hoogte. Soo lief Iman in de wasbak hahahah
Ja meid kan ik me voorstellen! Wel superleuk dat je nog af en toe langs komt hoor! En je komt toch wel meeten he?
goedemorgen het was weer niets gisteren. we hebben tamer om half 7 in bed gelegd. het was eigenlijnk half 8. Tamer begon om 6 uur al vervelende te doen. dan heeft hij slaap als hij zo is. rond 10 uur was hij zo overstuur dat hij neit wilde slapen. we hebben hem maar even uit bed gehaald. rond half 11 weer terug naar bed. maar dat duurde niet lang. meneer ging weer huilen. we hebben hem maar weer uit bed gehaald en zijn we maar zo blijven zitten tot half 1 ´snachts. ik wilde een horor film kijken. daarna zijn we naar bed gegaan en tamer in zijn eigen bed gelegd en hij is vrijwel gelijk in slaap gevallen. Hier regent het ook.bah. Vind er niets aan. woensdag ga ik met tamer winkelen. tamer die groeit nu zo snel. ik heb nieuwe ondergoed, slaapzak 110 en een trui nodig. kijken of ik wat kan vinden.
Ik zit zo te dubben wat we aan Q moeten geven met sinterklaas en kerstmis. MOEILIJK! voor vien weten we alles al haha en zijn al begonnen in te slaan. Maar voor Q pffff ik probeer altijd dingen te zoeken waarmee ze ook een poosje lekker spelen. Hij is in ieder geval gek op auto's haha dus dat zit goed, maar ik wil ook iets anders dan alleen maar autootjes. Dus ik ga verder zoeken oehhhhh 10 over half 12 al...ff spieken of het regent. Zo niet, dan kunnen we ons dagelijkse loopje naar school doen. en anders huup huup met de buggy toedelsssss
Ik zit er even helemaal doorheen. Het is nog niet over, die slechte nachten van Sarah. Ben er vannacht ook weer 4 keer uit geweest. Het is echt zielig, ze is ontroostbaar dan. Dus vanmorgen heb ik de huisarts gebeld en een afspraak gemaakt voor donderdagmorgen. Ze namen me gelukkig serieus. Gisterenavond zijn de traansluizen opengegaan en nu kan ik niet meer stoppen met janken. is vast nodig dan. Maargoed, er zijn ergere dingen op de wereld, dat houd me altijd weer op de been. En ik ben zooo blij dat ik niet werk, dat had ik echt niet getrokken. Dit was mijn klaagzang.
Lieverd, je mag hier altijd komen klagen! En ik begrijp echt heel goed dat je er door heen zit! Hier zijn de nachten gelukkig voorbij, maar als dat nog altijd niet zo was dan had ik me nu vast ook zo gevoeld als jou! Heeeel veel sterkte en hopelijk kan de huisarts iets voor je betekenen! En laat de tranen maar lekker lopen, dan ben je die kwijt Suus, zou Q megabloks niet leuk vinden? Layla; fijn nachtje ook dus Hier nog altijd regen regen regen.
@Suus wij geven dit aan Steven voor Sinterklaas; *duplo *pop *shirt met z'n naam erop. Van m'n moeder heeft hij een tafel met stoelen gekregen, en krijgt hij nog een telefoon met 20 deuntjes. Ja en idd meeten? leuk wanneer? @Lilith en Layla wij hebben ook zo'n periode gehad, en als je er middenin zit is het zwaar *** maar echt geloof me alles gaat weer over. Ik ben ook naar de HA geweest, en wij kregen als advies laten doorhuilen, niet leuk maar hier hielp het gelukkig perfect. Ook flesjes mocht hij s'nachts niet meer hebben. Steven heeft vanmorgen een blad van de vetplant geproefd, heb HA gebeld en die zij dat hij veel moest drinken, maar een reactie had hij anders al lang gehad als het giftig was geweest.Weet de naam vd vetplant niet dus dat was een beetje moeilijk. Heb hem net gewoon naar bed gebracht, en het protest was maar even En hopen nu maar dat hij iets langer blijft liggen als gister, toen was meneertje om 13.00 al weer wakker. Oja zaterdag ging F de banden vd auto oppompen, dus 2,2 bar er in gedaan, rijd hij weg denkt hij goh volgens mij zijn ze veelste hard. Is hij naar een ander tankstation gereden, zat er 3 bar in! veelste veel dus. Heb het vanmorgen even gezegd bij het tankstation, die vrouw zei; oh weer klachten? hij was net weer gemaakt. DIT WAS HET NIEUWS.
selam ik geef tamer al heel lang geen flesjes meer ´snachts. sinds hij nachts door slaapt ben ik er mee gestopt. hij krijg rond half 5 zijn avond eten, en dan tot 7 uur nog wat te eten, soms alleen wat limonade. en dan rond 7 uur ´smorgens zijn bordje pap. ´snachts als hij wakker word krijgt hij water uit zijn rietjesfles. tamer wilt sowieso geen normale fles met speen meer. vanaf 10 mnd ben ik er mee gestopt. tamer wilde alles met een lepel eten. wij hebben geen nieuws. wij doen niet aan sinterklaas. maar ik ben half nl. en mijn oma zal wel iets willlen kopen rond het sinterklaas periode. heeft ze vorig jaar ook gedaan. ze kocht een kadotje en gaaf het aan ons. vorig jaar had te kleding gekocht. maar ik weet wel zeker dat als tamer groot is en naar school gaat dat hij zijn schoen wel wil zetten. dan vind ik het wel leuk om wat in zijn schoen te doen. ik vond dat vroeger ook zo leuk, ookal wist ik al lang dat sinterklaas niet bestaat, maar ik had nog 2 jongere zusjes en die geloofde het wel.
Hier idem dito Ook hier regent het de hele dag al ,dus we blijven maar lekker binnen. Denk dat we straks even gaan tekenen. Morgen naar de neurologe (bleeeeeh). Heb me vanmorgen heerlijk geirriteerd aan Jan, die heeft de hele morgen achter de comp gezeten, op zich is dat niet zo erg. De comp staat vlak bij de keuken deur dus je moet langs jan heen om in de keuken te komen. Ik ga dus koken (jan heeft late dus we eten tussen de middag warm) en Kylian komt constant de keuken binnen. Wat ik dus niet wil hebben ivm kokende pannen. Dus ik moest tijdens het koken Kylian steeds weer terugbrengen naar de kamer. Woest was ik want hij zit *&*(^& bij de deur en voor hem is het heel makkelijk om Kylian uit de keuken te houden. Hij hoeft er niet eens zijn stoel voor uit te komen hij hoeft alleen maar te zeggen Kylian niet in de keuken en dan kruipt Kylian meteen weer terug de kamer in. ()&*(^&*(&*()_*_ ben blij dat hij nu heen werken is Lilith ik hoop dat de ha donderdag enige hulp kan bieden bij Sarah's slaap problemen. Wij hebben het in feb/mrt en april gehad en het bleek dus puur en alleen door dromen te komen. Gelukkig hield het hier na 3 maanden vanzelf op, maar als ouder zijnde ben je gewoon aan het einde van je latijn. Groetjes anita
@ lin: megabloks heeft hij 2 pakketten al van. Enough is enough hahaha @ lilith : arme jij... echt niet leuk voor je en hoop dat ze gauw wat weten. Ik weet dat iemand van de psz waar vien op zat een zoontje had die dat ook heel lang deed en daar zaten wervels vast of zoiets... hebben ze weer goed gezet/ kraken geloof ik --> dacht ik hoor, en daarna kwam de zon weer tevoorschijn bij hun thuis @ allemaal: een meeting. Ok , maar wanneer en waar en waarom in vredesnaam haha nee geintje.. wie waar en wanneer... ik kan op ... ff kijken zaterdagen/zondagen en over een poosje ook op woe ivm zwemlessen die van dag verplaatst worden maar als het in het weekend is dan kan ik in nov zat 10 nov zon 11 nov zat 17 nov onder voorbehoud (vien kijkt graag naar de intocht van sinterklaas zon 18 nov zat 24 nov in dec zat 1 dec zon 2 dec en de rest is druk druk druk denk ik en de plaats... bij utrecht is idd wel vrij centraal. Maar hier in almere zit ook een ballorig. Misschien ook leuk en ik weet niet of dat voor mensi en pluk misschien iets dichterbij is dan utrecht? en lin jij komt de 17e + 18e toch naar Saar? Misschien kunnen we de 18e met z'n allen afspreken ergens. Dan hoef je niet 2 x een heel eind te rijden!