Juli 2007 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door kimkivits, 28 okt 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.025
    901
    113
    van oosterhout, via roosendaal naar rotterdam.. moet kunnen toch Kim
     
  2. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.025
    901
    113
    was net in het Januari topic aan het lezen:

    Christie (eerst juli mama) heeft bloedverlies en krampen gehad, maar hoeft volgens de dokter nog geen miskraam te betekenen..

    duim duim duim duim
     
  3. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.025
    901
    113
    tip:
    Bij de albert heijn

    Huggies super-flex luiers valuebox
    Maat 3: 3 x 35 = 105 stuks (is vanaf 5 kilo)
    Maat 4: 3 x 30 = 90 stuks
    Maat 4+: 3 x 27 = 81 stuks
    Maat 5: 3 x 25 = 75 stuks
    18.98 13.28
    + Joker 11.38
    Per doos à 3 pakken
     
  4. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.025
    901
    113
    zo ga er nu vandoor. Lekker naar mijn moeder toe. Heeft een visje van de markt meegenomen... lekker..

    tot vanavond..

    DOEI DOEI
     
  5. peeetje

    peeetje Fanatiek lid

    3 jan 2006
    2.805
    0
    0
    rotterdam
    hmm lekker marloes.. tot vanavond meid..
    fijne dag
     
  6. niva

    niva Fanatiek lid

    16 nov 2006
    2.300
    0
    0
    lvg begeleidster kinderen/jongeren
    Zooooo..enorm veel bijgelezen en nu eindelijk het eind gevonden ;)

    Melanie..wat ik altijd nog wilde zeggen, ik vind dat jouw kinderen zulke mooie namen hebben..alledrie! Meallan vind ik dan wel de mooiste, maar ook Maura en Myron zijn erg mooi! Gaat dit mannetje ook met een M beginnen? En hebben jullie dáárom Marsipulami als mascotte? (begint ook met een M) Vind het wel grappig allemaal..


    Twinny, ik vind het knap dat je toch op papier hebt gezet wat je dwars zit..Ik begrijp ook wel heel goed je twijfels daarbij..Ik heb zelf ook vaak de behoefte gehad om dingen voor de huisarts op papier te zetten omdat ik er mondeling elke keer niet uit kwam, amar had dan ook het idee dat 'ie me wel een debiel zou vinden enzo. Stom eigenlijk, waarom niet gewoon dóen ..je ziet vanzelf wat ze er van vinden! En als je er achter staat en het is voor jou belangrijk, wie is zij dan om er lullig over te doen, of het niet belangrijk te vinden? Het gaat om jou en om jouw leven en daarin moet je keuzes maken voor jou en je kindje en verder schijten op iedereen die dat niet respecteerd! *zei ze stoer*

    Kim..Ik begrijp niet dat je de hele bovenverdieping hebt kunnen poetsen enzo..moest jij niet zo veel mogelijk rust houden? wat loop je daar dan te poetsen zeg! :) Hoe gaat het met je zwangere vriendinnen trouwens? Jullie waren met zijn drietjes toch?

    Effe denken wat wilde ik nog meer zeggen? ...Ik post zo nog even een berichtje, moet even weer opzoeken waar ik nog meer op wilde reageren....tot zo
     
  7. niva

    niva Fanatiek lid

    16 nov 2006
    2.300
    0
    0
    lvg begeleidster kinderen/jongeren
    Zo ben ik weer, ik weet het weer:
    Allereerst wil ik tegen kirby zeggen, dat het helemaal niet erg is als ze dara niet over wil vertellen. Het lijkt me alleen heel erg moeilijk om niet nu elke dag ontzettend bang te zijn en toch wel te genieten van alles...Ik wil je alsnog sterkte wensen, want ik kan me voorstellen dat het op sommige dagen best even zwaar voor je zal zijn.

    Tanya over die jeugd: Als het alleen bij schreeuwen zou blijven was het nog niet eens zo erg. Ik ben zelf nog maar 26 maar ik zie nu al zo'n groot verschil met tien jaar geleden en nu. Er mist een heel groot stuk moraal, en om even a la balkenende te praten: normen en waarden!
    Ik denk/ vrees dat er tegenwoordig erg veel 'incapabele'ouders zijn die we/ de hulpverlening/de staat/de buurt/ de scholen niet meer kunnen bereiken. "gesloten gezinnen"worden ze ook wel genoemd..Daar is niemand die daar een ingang krijgt..en dat is niet echt positief voor de samenleving en voor die kinderen. Maar we hebben nu gelukkig een minister van kind en jeugd gebeuren, dus ik hoop dat daar binnen nu en een paar jaar drastischer stappen zullen worden gezet.



    Lexi, wat uber-cool dat je pa op zijn manier ook een erg belangrijke bijdrage heeft kunnen leveren..dat zal hem (en jullie) vast goed doen!

    Peetje: wat lief je nichtje!
    Mijn nichtje staat op de website van de "wij jonge ouders" Ik zal zien of ik het linkje kan kopieren, t is zooooo'n prachtig meisje. En zij is van afgelopen Juli, dus exact een jaar ouder dan ons beepje :)

    Oww ik ben zo trots op haar, t is zo'n mooie meid!

    Ik heb trouwens van mezelf nog wat nieuwe foto's in het album gedaan..wordt een echte bollie nu :)


    Volgende week krijgt onze kater Plato waarschijnlijk een spuitje. Helaas en
    erg zielig natuurlijk. Maar zoals het nu gaat is het uitzichtloos en dus zou
    hij zoiezo weg moeten. Geen enkel asiel die deze kater aan wil nemen,
    aangezien meneer niet herplaatsbaar zou zijn omdat 'ie nogal
    gedragsproblemen heeft.. (ja daar weten we alles van) Ook wordt ie maar niet
    zinnelijk, piest ie nog steeds alles onder (haantjesgedrag) brengt ie
    allemaal teken en vlooien mee, is hij niet geent tegen ziektes en is het een
    niet-sociale kat die niet vertrouwd is met beebies (aldus de dierenarts) Tja
    dan houdt het snel op en moet hij dus toch écht verhuizen. Aangezien
    niemand hem over wil nemen en hij in een asiel alsnog een spuitje zal
    krijgen (is ons door meerdere asiels verteld) laten we dit zelf doen..Wel
    heel sneu, maar na 5 jaar moet er nu toch echt iets veranderen.
    (als je 'm nu zou zien liggen zou je trouwens denken dat er geen lievere,
    nettere, socialere, schatigger kat is dan hij..)
    Ben er wel erg verdrietig om.... :(
    Heb foto van Plato ook in album gedaan


    Zo..dat was het effe voor nu (dat het werken niet meer gaat, dat ik erg kortademig ben, gek wordt van de krampen in mijn benen etc etc daar hebben we t effe niet over gnagna)
     
  8. peeetje

    peeetje Fanatiek lid

    3 jan 2006
    2.805
    0
    0
    rotterdam
    @niva.. idd een poeppie jouw nichtje zeg.
    die blik inderdaad hihi

    en sorry van je kat..zielig ja..wij hebben dat 6 jaar gelee ook moeten doen.
    Onze kater viel echt iedereen aan inc. kinderen.
    Maar toch hielden we van hem.
    1 jaar geprobeerd om hem ergens te plaatsen maar die mensen kwamen hem bloedend terug brengen.
    Dierenarts had toen ook gezegt beter als je hem in laat slapen.
    Hij had echt een kronkel in zijn koppie.

    zielig hoor...
     
  9. Kirby

    Kirby Fanatiek lid

    1 jun 2006
    4.175
    0
    0
    Roeselare

    Wij zitten aan 106 kaartjes, maar ik bestel er 120, want er is altijd wel iemand die net je gedachten heeft ontglipt en ik wil er natuurlijk ook voor mezelf!
     
  10. Niet meer actief

    Ik heb het even uitgerekend, het is windkracht 4 wat overeenkomt met ongeveer 24km/uur. Eindhoven-roosendaal is 87 km, dus dan zou het er 3,5 uur over doen. Dus dan moeten jouw poetshormonen om ongeveer 15 uur hier aankomen. Ik wacht af!

    Liefs, Tanya
     
  11. Heleena

    Heleena Niet meer actief

    Hey meiden,

    hier weer een update over Sonya.
    Het is allemaal iets anders gelopen dan verwacht maar...
    op dinsdag 1 mei heeft zei een klein wondertje op de wereld gezet :whistle: .
    Dit kleine wondertje draagt de naam:CHEBELLA en weegt 1250 gram.
    Zij heeft een hele goede start gemaakt, dus er is goede hoop dat alles goed gaat :D .
    Sonya moet nog ongeveer een week in het ziekenhuis blijven en mag dan naar huis.
    Als zij thuis is zal zij jullie verder op de hoogte brengen van dit grote geluk.
    Ik ga jullie verlaten en weer terug naar mijn eigen plekje: zwanger worden.
    Voor iedereen hier: heel veel geluk en plezier met jullie kleintjes en ik hoop dat alles goed verloopt.

    SONYA GEFELICITEERD

    Groetjes Neera
     
  12. niva

    niva Fanatiek lid

    16 nov 2006
    2.300
    0
    0
    lvg begeleidster kinderen/jongeren
    Ja dat is inderdaad heel erg zielig..Onze kater valt niemand aan, maar is juist zo bang dat ie naar alles en iedereen blaast..We zien hem ook meer als een zwerfkater die weet dat 'ie hier eten kan halen. Helaas issie eigenlijk best lief, alelen ziet/weet niemand dat..Maar ja, het kan zo echt niet langer...*snif snotter* We hebben hem toen overgenomen van de boerderij waar ie al een half jaar rondzwierf omdat ze hem daar wilden verdrinken..dat wilde ik kostte wat kost voorkomen..Maar nu met de beebie op komst hebben we geen keus eigenlijk.
    Stom dat ze je nergens hulp bieden trouwens..zelfs onze eigen dierenarts niet..Ik bel/ mail al 4 jaar naar alles wat los en vast zit om hulp..En nu is er dan na al die tijd een dierenarts die ons kan helpen..helaas niet op een leuke manier, maar het moet maar...
     
  13. kieteltje

    kieteltje Niet meer actief

    Wow...... Wat een schrik dat het zo snel is gegaan... Maar wat een blijdschap en geluk dat ze een goede start heeft!

    Sonya, gefeliciteerd met jullie prinsesje!

    Kom maar rustig bij met jullie drietjes, en hopelijk tot gauw!
     
  14. niva

    niva Fanatiek lid

    16 nov 2006
    2.300
    0
    0
    lvg begeleidster kinderen/jongeren
    Oowwww jeetje dat is even schrikken zeg! Ik ben blij om te horen dat het goed gaat met sonya en dat het kleine meisje een heel goeie kans maakt op een goede start..en dus in dat geval: Sonya gefeliciteeeeeeeeeeeeerd! Wat geweldig, en jeetje wat vroeg..schrik er wel even van hoor.
    Jullie meisje heeft een prachtige naam en ik hoop dat jullie gelukkig (heeeel gelukkig) gaan worden met jullie gezinnetje!
    Veel sterkte voor de komende tijd..dat kunnen jullie vast wel wat gebruiken!

    liefs
     
  15. Heleena

    Heleena Niet meer actief

    Meiden,

    ik wil jullie namens mama,papa en de kleine bedanken voor al jullie steun en lieve berichtjes... en ook een beetje namens mijzelf :D .

    Groetjes Neera
     
  16. Niet meer actief

    Neera Hartstikke bedankt dat je ons op de hoogte gehouden hebt! Ik ben nu wel heel benieuwd wat er precies gebeurd is, omdat ze toch nog weeënremmers zou krijgen? Ik hoop voor jou dat ook jij snel een wondertje in je armen mag houden!

    Sonya Van harte gefeliciteerd met je dochtertje! De eerste juli-mama is bevallen! Ik hoop dat alles goed gaat met jou en Chebella en dat je ons gauw weer komt vergezellen en je verhaal doet!

    Liefs, Tanya
     
  17. Koeky

    Koeky Fanatiek lid

    hihi lief, maar het koste d'r wel moeite om het niet te "stelen" :)
     
  18. Koeky

    Koeky Fanatiek lid

    Mooie buik Adine!
     
  19. niva

    niva Fanatiek lid

    16 nov 2006
    2.300
    0
    0
    lvg begeleidster kinderen/jongeren
    Peeeetje ik heb ook het filmpje van Romy bekeken..ben er stil van, wat mooi zeg! Wat een mooie meid hebben jullie toch! :) Heeft mama knap gemaakt..(dat filmpje bedoel ik)
     
  20. Kirby

    Kirby Fanatiek lid

    1 jun 2006
    4.175
    0
    0
    Roeselare
    Sonya, van harte gefeliciteerd met je kleine meid! Hoop dat ze het heel goed doet en je ze snel zal mogen meenemen naar huis! Blijf jij ook maar nog even rusten in het ziekenhuis, het zal je goed doen!

    Dikke knuffel!
    Kirby
     

Deel Deze Pagina