Juli 2007 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door kimkivits, 28 okt 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zanoni

    Zanoni Fanatiek lid

    26 jun 2006
    2.646
    1
    36
    Administratief medewerkster
    Nijmegen
    Vissie, mooie kamer! Veel plezier van 't weekend!

    Lexi, ik hoop dat je een beter gesprek krijgt as dinsdag!
     
  2. Niet meer actief

    Oja, nog geen email over de Kruidvatdoos gezien hier...
     
  3. Adine

    Adine Fanatiek lid

    12 sep 2006
    2.355
    0
    0
    Ridderkerk
    Goh, wist niet dat dat kon. Wel handig.
     
  4. Amle

    Amle Niet meer actief

    Goedemorgen dames,

    Sonya: wat een mooie foto's van jullie sterke meid. Je ziet inderdaad een goed verschil in die 3 weken. Geniet ervan!
    Jody: spannend solliciteren; succes!
    Tanya: nesteldrang? Wat is dat? ik heb echt nog nergens last van, eerder het tegenover gestelde; heb werkelijk nergens zin in! :oops:
    Vissie: kamertje ziet er nu al goed uit hoor! Ben benieuwd naar het 'af-plaatje' straks.
    Miep: ik ga ook een kraambed bestellen, kan ook niet op eigen bed bevallen. Moet alleen ff zien of er wel ruimte voor is in de woonkamer; anders wordt het de logeerkamer! Ik wil trouwens ook geen stagiaire bij de bevalling ofzo. Heb er al moeite mee dat er een arts naar mijn doos staat te staren, laat staan een stagiaire. Ze mogen gerust helpen in de kraamtijd, maar niet teveel 'geknoei'.

    Hier eigenlijk weer weinig te melden.
    Mijn hubbie is gisteravond al thuis gekomen, maar helaas niet met goed nieuws; hij heeft een kneuzing net boven de knie. Gelukkig niets ernstigs, maar wel zeer vervelend. Hierdoor kan hij bijna niets doen met verhuizen (de hulptroepen zijn al ingeschakeld ;) ). Wel gaat hij vandaag proberen de commode inelkaar te zetten, zodat ik dit weekend kan beginnen met het inrichten van de babykamer!

    Geniet allemaal nog maar ff van dit weer; helaas zijn de berichten voor het weekend minder (zonde, dat tijdens de 11-steden tocht!).

    Liefs Elma
     
  5. Sterrekind

    Sterrekind Bekend lid

    15 aug 2006
    738
    0
    0
    Sonya, wat een verschil tussen de 1ste foto en de laatste!
    Erg mooi meisje!

    Gister zelf voor de camera gestaan, ik zal zo een foto plaatsen.

    Mijn schoonzusje is opgenomen wat ze heeft zoiezo Hepatitus C en de rest wordt onderzocht, we wachten nu op bloed uitslagen.
    Voor mijn schoonouders wel prettig dat ze in het ziekenhuis ligt want de eerste week ben je dag en nacht in de weer met haar door de lichamelijke afkick verschijnselen.
     
  6. Koeky

    Koeky Fanatiek lid

    Sonya, wat goed dat alles zo goed gaat. En geweldige foto's. Wat een mooi meisje zeg.
     
  7. landa78

    landa78 Bekend lid

    1 mrt 2007
    559
    0
    0
    Goedemorgen!

    @Vissie: Fijn weekend alvast en wat een prachtig kamertje!

    @Tanya: Misschien dat het kinderwagenprobleem is opgelost. Mijn mannetje kwam gister thuis met de mededeling (wat een toeval!) dat een collega van hem een 1 jaar oude Quinny buzz 2006 met alles erop en eraan heeft staan. Of we niet misschien toch een wagen zelf zullen kopen?
    Ze doen deze weg omdat ze ongepland 3 maanden na de eerste alweer een kleine krijgen. Nu gaan ze dus voor zo'n tweelingwagen.
    Op zich een heel aantrekkelijke prijs volgens mij €250. Maar ik heb eigenlijk geen ervaring of de Buzz fijn is (lees er zoveel verschillende verhalen over), weet alleen dat hij zeker wel goed in mijn autootje past.
    Normaal ben ik zo makkelijk in keuzes maken en nu tijdens mijn zwangerschap...... grrr kan ik ze bijna niet maken.

    @Elma: Die man van jou maakt zich zo wel makkelijk van het verhuizen af. Geintje! Lijkt me vervelend om tijdens je eigen verhuizing niet veel te kunnen doen.
     
  8. Amle

    Amle Niet meer actief

    Volgens mij is 250 euro voor een complete Buzz niet duur!
    En die is inderdaad wel klein. Zelf hebben we hier ook voor gekeken, maar toen toch gekozen voor de Speedi. Maar ervaringen met de Buzz heb ik dus niet, succes met je keuze!

    Haha, ja, mijn mannetje weet hoe hij het moet doen tijdens een verhuizing (grapje). Hij baalt er zelf ook enorm van, maar het is helaas niet anders.
     
  9. Adine

    Adine Fanatiek lid

    12 sep 2006
    2.355
    0
    0
    Ridderkerk
    Waarom ga je niet even met je autootje naar die mensen toe en kijk je of het past? Dan heb je de wagen gezien en sta je ook niet voor een verrassing straks. Volgens mij is 250 euries niet echt duur hoor voor een Quinny.
     
  10. Lexi73

    Lexi73 Fanatiek lid

    22 sep 2005
    2.180
    0
    0
    Docent
    Zeeland
    Hey landa, goeie deal voor die wagen, lijkt me! En anders inderdaad gewoon even langsrijden met je auto om te kijken of ie past!

    Lexi die twee tussenuren heeft :) maar daarna nog een uur les en een uur surveilleren :(
     
  11. Lexi73

    Lexi73 Fanatiek lid

    22 sep 2005
    2.180
    0
    0
    Docent
    Zeeland
    Aaahhhh ik zie net dat ik nog 48 dagen te gaan heb. Dat lijkt echt superkort!
    Maar nog 7,5 dag werken inclusief vandaag dus dat is dan wel weer mooi :)

    Ik ga even pauze houden met collega's en dan een uurtje lezen :)

    Laterzzzz!
     
  12. Ana

    Ana Actief lid

    28 mei 2006
    229
    0
    0
    Z-Spanje
    ik kan het niet geloven maar het is echt waar... IK BEN BIJ MET LEZEN! cristemezielen dát heeft me tijd gekost zeg! Ik liep eigenlijk standaard zo'n 200-150 pagina's achter en had al een paar x gepost zonder iets actueels te lezen dus ik dacht, ik lees alles en doe daarna weer (min of meer) mee, of kap ermee en lees zo af en toe wat losse bladzijden. Ben blij dat ik toch het 1e gedaan heb, jammer dat er enkelen zich gelimiteerd voelen na eerdere opmerkingen van karlijn (ik kon je wel zoenen, haha!) maar ik ben stiekum toch wel blij dat het posten weer op normaal tempo gaat, anders was het me nooit gelukt ;)

    Ten 1e: Sterrekind! Wat ben ík blij dat je schoonzus weer terecht is! Voor de anderen: ik heb hier uiteindelijk niets mee van doen gehad, heb een paar telf.nrs gebeld maar daar werd niet opgenomen, noch gereageerd op berichtjes. Never mind, het belangerijkste is dat ze weer terug is, hopelijk is ze zover dat ze écht kan veranderen en dat de rust wederkeert in jullie familie... (mooie fotos trouwens!).

    2e: wat leuk dat er nog nieuwe mama's bijgekomen zijn! Hoe meer persoonlijke verhalen en opinies, hoe interessanter het lezen wordt natuurlijk, gezellig!

    3e: ben ff kwijt wie, wat, waar en wanneer maar: GEFELICITEERD aan degenen die gaan trouwen, verhuizen en/of met verlof gaan, alle 3 niet te vergelijken, maar goed, ik doe het even op 1 hoopje uit gemakszucht.

    4e: SONYA, heb je geloof ik al gefeliciteerd maar nu ik je fotos heb gezien ben ik helemaal gesmolten, het blijft toch een wonder, en helemaal als ze zo vroeg komen, go girl, go!

    5e: LEXI, er is iets van katoenen luiers op m'n netvlies blijven hangen, daar heb ik een tijd geleden wat opmerkingen overgemaakt, ik zal het berichtje zoeken en naar je pb'en er staan wat websites op waar ik oa. de mijne wil gaan kopen.

    6e: meiden die in de lappenmand zitten, staan, liggen: een dikke zoen en beterschap, het is zowiezo vervelend om ergens last van te hebben, laat staan als je zwanger bent... sterkte ermee!

    Vertel straks wel over m'n echo vorige week, ga nu even verder met werk, 1 juni kap ik ermee en ben nu met de laatste loodjes bezig, heb al een proyect doorgesluist maar die laatste details van eerder werk wegen toch wel het zwaarst zo op het einde...
     
  13. Beebie

    Beebie Fanatiek lid

    29 sep 2006
    2.780
    0
    0
    Kinderopvang
    Hoorn
    Ik heb verlof! Whoehoe! Heerlijk zeg! De laatste week werken (wat door een onverwachte vrije maandag bestond uit maar 3 dagen) viel me best zwaar. Net als wanneer je toewerkt naar een vakantie; de laatste dagen heb je de puf niet meer! Ik ben blij dat ik gekozen heb voor 6 weken voor en 10 weken na. Ik werk 40 uur in de week en ik was er ook wel klaar mee. Gelukkig kan ik ook 4 weken vakantie opnemen na mijn verlof en hoef ik dus 'pas' 15 oktober weer te werken. Gek idee!

    Sonya wat een moppie die kleine van jullie zeg! En wat klein! (logisch natuurlijk, maar toch) Veel geluk!! En dat het maar zo goed mag blijven gaan als de laatste weken.

    Karlijn ook officieel verlof toch? Geniet er maar van!

    ziektewetters voor iedereen die in de ziektewet zit om welke reden dan ook; jullie wil ik even sterkte wensen. En geef vooral niet toe aan het gevoel dat je niet met recht thuis zit, want dat zitten jullie natuurlijk wel. Iedere zwangerschap verloopt anders en het gaat de één veel makkelijker af. Sterkte!!

    urine ik ben één van de meiden die vanaf het begin af aan al urine meeneemt naar de controles. Grappig dat dit zo bij iedereen verschilt.

    APK Ik heb gisteren weer een APK gehad, alles gaat nog goed. Het enige was dat ik de afgelopen 2 weken eigenlijk teveel ben aangekomen (2 kilo) en ik houd nu dus op het moment vocht vast. Merk het vooral aan mijn 'slechte' enkel/been (heb een verbrijzelde enkel en als ik teveel doe wordt het een ballon) en mijn vingers. Ik heb nu dus de ringen maar afgedaan. Just in case. Misschien dat het te maken heeft met 'teveel doen' en misschien ook wel met het weer. Het is voor het goede doel! :)

    tandartsvanochtend bij de tandarts geweest. Je leest en hoort zo vaak dat je gebit tijdens een zwangerschap een stuk slechter wordt. Bij mij gelukkig niet! Tandart reageerde verbaasd omdat dit meestal wel het geval schijnt te zijn. Nou moet ik zeggen dat in mijn omgeving geen van de meiden dit probleem heeft gehad. 1 vriendin kon zelfs geen tanden poetsen zonder te kokhalsen of spugen en zelfs haar gebit had er geen hinder van ondervonden! Gelukkig maar zal ik maar zeggen.

    Komende week gaan we de kinderkamer verven, meubelen erin en eens goed inruimen om te kijken wat we eigenlijk al hebben en wat nog niet.Ik heb totaal geen overzicht in deze bouwput! :(

    Groetjes Chantal
     
  14. Amle

    Amle Niet meer actief

    Chantal: heerlijk verlof! Ik kan ook niet wachten; moet nog 6 dagen werken, verspreidt over 2 weken. Ik ben ook blij dat ik 6 weken voor de datum eruit ga. Je werkt er naartoe en dat maakt het pittig.
    Succes met het klussen in de babykamer; wij zijn ook net begonnen en vind het heel erg leuk. Sterkte ook met het leven in de 'bouwput!'.

    Alle andere meiden die ook verlof hebben: geniet ervan.
    Ik denk dat, uitgaande van de kortst zwangere die er 4 weken voor uitgaat, dat iedereen binnen nu en 5 weken met verlof is!

    Prettig weekend allemaal en tot dinsdag!

    Liefs Elma
     
  15. Niet meer actief

    Chantal Gefeliciteerd met je verlof! Ik denk meer dat dat vocht te maken heeft met het weer, ik vind het superbenauwd hier en heb zelf ook altijd meer last van vocht als het wat warmer is. Vanmiddag lekker met de voetjes omhoog meid!

    Landa Dat lijkt me idd een goede deal voor een Quinny! En net zoals Lexi en Adine zeggen, even kijken of tie past voordat je hem koopt.

    Lma Vervelend van je mannetje dat hij zo'n last heeft van zijn knie. Lijkt me idd erg vervelend om niets te kunnen doen tijdens een verhuizing. Die nesteldrang is alweer verdwenen hoor vandaag, heb werkelijk waar ook nergens zin in vandaag (ja shoppen voor de kleine ;) :) )

    Sterrekind Ik kan goed begrijpen dat jullie 'blij' zijn dat je schoonzusje in het ziekenhuis ligt, even rust en de zorg aan anderen over laten.

    Ikke Vanmorgen nog naar de huisarts geweest en ik heb waarschijnlijk toch een schimmelinfectie. Ze zei dat dat komt door de antibiotica die ik slik voor de blaasontsteking, dan ben je er vatbaarder voor schijnbaar. Ze heeft gekeken met een eendebek en er zat behoorlijk wat afscheiding en mijn hele vagina binnen en buitenkant was rood. Dus ze heeft wat op kweek laten zetten. Heb ook een verkoelend en jeukremmend zalfje meegekregen. Volgende week donderdag krijg ik de uitslag. Ook heeft ze meteen mijn urine nagekeken en er zat nog ontstekingsmateriaal in. Morgen heb ik de laatste pil antibiotica en dinsdag moet ik urine op kweek laten zetten. Ook heb ik een nieuw recept voor een steunkous meegekregen want door al dat afvallen zat de vorige niet meer zoals het moet.
    Ik ga zo Tygo uitlaten en dan plof ik lekker op de bank, heb gisteren House en Ghost Whisperer opgenomen dus ben ik wel even zoet.

    Liefs, Tanya
     
  16. Niet meer actief

    Hihihi, alvast excuses op voorhand, ben een beetje melig :oops: :oops: .
    Zat net te denken aan mijn schimmelinfectie en toen schoot er door me heen dat ik in elk gat wat heb :confused: :) (aambeien, blaasontsteking en schimmelinfectie).

    Liefs, Tanya
     
  17. sonya one love

    sonya one love Niet meer actief

    iedereen hartelijk bedankt voor jullie lieve reacties en medeleven!
    word er een beetje verlegen van ;)

    ja de fotos laten echt al duidelijk het verschil zijn.
    vanmorgen hadden we zelfs al een rompertje wat haar te klein is :confused:
    ze weegt nu 1610 gram.....
    het gaat zo snel, maar gelukkig ook maar want ik wil dat het heeeeeel snel juli word dat ze mee naar haar eigen bedje kan.....

    jullie natuurlijk ook want dan kunnen jullie jullie wondertjes gaan bewonderen, ben ik ook zooooo benieuwd naar.
    ben nieuwschierig wie de 2 e juli mama wordt.....

    Baby,tjes nog wel blijven zitten he, want het is nog geen juli! :)
    en niet zo nieuwschierig zijn als mijn dochtertje want jullie hebben nog tijd genoeg om de wereld te gaan ontdekken! :p
     
  18. landa78

    landa78 Bekend lid

    1 mrt 2007
    559
    0
    0
    Pffft hebben jullie het ook zo warm?

    @Tanya: Gelukkig heb ik geen blaasontsteking of schimmelinfectie gehad tijdens mijn zwangerschap (kan natuurlijk nog) lijkt me echt vreselijk. Hoop dat het snel over gaat.

    @Chantal: Yes heerlijk verlof! geniet ervan.

    @Sonya: Ik hoop inderdaad ook dat de andere juli baby's nog even blijven zitten maar.. als het zo'n kanjers zijn als de jouwe dan komt het ook wel goed!

    @kinderwagen: Ik ga straks kijken naar de wagen. Ik weet wel al zeker dat hij goed in de auto past aangezien een vriendin van mij deze ook heeft. Ik lees alleen zo'n wisselende verhalen over de Buzz..
    Het word tijd dat ik niet meer zwanger ben, dan twijfel ik misschien niet meer zoveel. Ik ken dat helemaal niet van mezelf ben normaal juist iets te standvastig. Haha ben nu gewoon een zwangere muts!
     
  19. Kar76

    Kar76 VIP lid

    30 okt 2006
    5.124
    0
    0
    Maastricht!
    Hallo meiden!

    Landa: wij hebben ook de Quinny Buzz genomen; voor een deel ook omdat we hem de mooiste vonden maar ook omdat hij zo makkelijk in- en uitklapbaar is, met 1 hand te besturen is, een handige buggy heeft (van je af en naar je toe te zetten). En 250 euro is absoluut niet duur voor een Buzz van een jaar oud! Wij gaan morgen ruim 700 euro voor de onze betalen.. :(

    Tanya: Het zit jou ook niet mee! Inderdaad, in elk gat wat.. ;) Hopelijk is het allemaal snel te verhelpen.

    Sterrekind: Wat een PRACHTIGE foto's! Ik ben echt SUPER jaloers op jouw lichaam zeg. Tjee... Alles is zo mooi in verhouding - ik vind zelf mijn borsten zo raar klein in verhouding met mijn buik bijvoorbeeld.
    Rustig idee dat je schoonzusje in het ziekenhuis ligt nu. Sterkte nogmaals, voor iedereen!

    Ana: Welkom terug! :) :) En dat je zomaar hebt kunnen bijlezen.. Goed hoor. Alles verder met jou wel goed? Rustiger nu, met je werk enzo? Kun je nu dan met de babykamer etc. bezig?

    Chantal: Heerlijk verlof! Geniet er maar lekker van. Je zult nu wel explosief gaan groeien, dat broeden doet wel goed heb ik gemerkt. ;) En kleertjes enzo gaan wassen..

    Lexi: voor ik het vergeet: alvast veel succes & sterkte met je beoordeling. Lijkt me niet prettig nu, zo vlak voor je verlof enzo. Is het omdat je die brief had gestuurd? Daar heb je verder nog geen reactie op gehad?

    Ben vast weer mensen vergeten...
    Wij hebben vandaag dekentjes en lakentjes bij de Hema gekocht voor de baby. Kan ik ze komende week eens wassen - en strijken. ( :oops: Ik moet dan wel eerst een strijkplank kopen... :oops: )
    Wassen jullie de dekentjes ook eigenlijk? Of alleen lakentjes?

    Ik weet niet wat die baby van mij aan het doen is, maar het lijkt of hij op weg is naar buiten. :( Zou dat indalen zijn? Ik kan niet lekker meer zitten, hij drukt heel erg beneden en af en toe krijg ik een steek die doortrekt naar mijn vagina. En de bosneger-ervaring komt me nu iets bekender voor.. ;) Ik hoor het dinsdag wel denk ik.

    Ik ben eigenlijk wel blij dat het morgen gaat regenen - sorry .. Maar ik heb zooooo veel last van mijn hooikoorts. Arme baby, ik hou hem de hele dag wakker met mijn genies en gesnuit en gesnuf.
     
  20. Kar76

    Kar76 VIP lid

    30 okt 2006
    5.124
    0
    0
    Maastricht!
    Sonya: Wat een prachtige nieuwe foto's! Jullie zien er zo trots en gelukkig uit samen! En wat een ogen heeft Chedella! :) Ik ben zo blij dat alles goed gaat met jullie drieën.
     

Deel Deze Pagina