Juli 2007 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Amle, 26 jun 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jody79

    Jody79 Fanatiek lid

    19 sep 2006
    1.616
    0
    0
    Zoooo, ben bij, na 20 pagina's.

    Heb gisteren voor het echie weer gewerkt. Druk hoor, zo'n dag. Wel leuke klassen zo op het eerste gezicht. Was wel kapot gisteren toen ik thuis kwam. Er kwam niets meer uit, maar Ruud was heel lief en heeft alles gedaan (voor Mick gezorgd, gekookt, vaatwasser ingeruimd, keuken opgeruimd, de was aangezet en mij laten slapen op de bank ;) ). T is ook wel een schat!

    Afgelopen zondag zijn wij gepromoveerd naar de 2e klasse. Goed he?!

    Miep, wat fijn dat het weer gelukt is en dat het nog prettig was ook!

    Niva, gaat het weer een beetje met Devin en hoe is het mij jouw klachten?

    Sterrekind, beterschap en sterkte.

    Weten jullie trouwens dat Neia weer zwanger is. Ze was ook een juli mama, maar heeft helaas een miskraam gehad. Ze hebben het niet makkelijk gehad, maar nu is ze dus weer zwanger en alsof het zo heeft moeten zijn is dat waarschijnlijk gebeurd op hun trouwdag (1e!)!
    Vind het zo gaaf voor haar en hoop dat ze over 8 maanden een mooi kindje vast mag houden!

    Ik moet nu echt gaan douchen anders komt er niets meer van vandaag :( .
     
  2. Lexi73

    Lexi73 Fanatiek lid

    22 sep 2005
    2.180
    0
    0
    Docent
    Zeeland
    Moet ik het voor je vertalen?
     
  3. tomenjerry

    tomenjerry Fanatiek lid

    15 mei 2005
    1.191
    0
    0
    winkelmedewerker
    emmen
    oja zometeen nacontrole bij de gyn hopelijk zijn de ukkies lief heb sinds gisteren de 2ling wagen binnen dus we kunnen lopen en vooral in de wagen laten zitten hahaha
     
  4. Jody79

    Jody79 Fanatiek lid

    19 sep 2006
    1.616
    0
    0
    Oh ja, Niva het wordt toch de eerste afspraak bij het CB?
    Dan krijgt ze waarschijnlijk nog geen prikjes. De eerste afspraak is bij de arts en de tweede bij de wijkverpleegkundige en die geeft de eerste prikjes.
    Bij ons tenminste...

    Is trouwens wel laat voor de eerste afspraak. Onze tweede stond ook wat laat en die heeft ze vervroegd omdat ie dan eerder van de prikjes af zou zijn.
     
  5. Niet meer actief

    Tweety Ik vind het speelgoed van Playgro helemaal het einde (nog iemand hier, maar weet niet meer wie, volgens mij Loltsje of vissie :oops: ).

    Ruben was net in mijn armen in slaap gevallen en was aan het dromen. Op een gegeven moment begon hij te huilen in zijn slaap. Nu weet ik dat je tijdens het dromen dingen aan het verwerken bent. Ik zat me zomaar af te vragen wat Ruben dan aan het verwerken was dat hij zo moest huilen.

    Uitkookvraagje Als ik al mijn flesjes, spenen en kolf uitkook, gewoon 3 minuten koken, dan heb ik áltíjd een kalklaag op de spullen zitten als het droog is. Ik heb al geprobeerd om eerst het water te koken in de waterkoker zodat daar alle kalk gaat zitten en dan in de pan met de spulletjes, maar werkt ook niet. En ik ben gekke Henkie niet dat ik alles uit ga koken in mineraalwater. Dus heeft er iemand nog een tip voor mij? Of maakt het eigenlijk niet zoveel uit, dat ik alles dan naspoel met heet water en dan afdroog met de theedoek?
     
  6. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    ook met glazuur anders moet je ze er wel heel erg hard indrukken ;)
    de soesjes vullen met muisjes lijkt mij niet zo lekker (en slecht voor de tanden, kostte mij een vulling :( )
     
  7. Kar76

    Kar76 VIP lid

    30 okt 2006
    5.124
    0
    0
    Maastricht!
    Nee, lief aangeboden maar ik moet ook dingen verduidelijken. :( Ach, ik moet me er gewoon toe zetten. Ik kan het alleen vandaag niet geloof ik.

    Ik ben al op Monsterboard aan het kijken...
     
  8. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    nee hoor, geen problemen met in slaap vallen als hij er (nog) niet is.
    Heb dan het bed eindelijk eens helemaal voor mezelf, ik kom altijd op het randje terecht als we samen slapen en dan moet je indenken dat ons bed 180x220 is!
     
  9. Kar76

    Kar76 VIP lid

    30 okt 2006
    5.124
    0
    0
    Maastricht!
    Lijkt me geen probleem hoor. Het gaat erom dat je even alle evt. bacterien doodt. Maar Ruben is nu ook al 6 weken geweest, dus dat scheelt ook alweer.
     
  10. Kar76

    Kar76 VIP lid

    30 okt 2006
    5.124
    0
    0
    Maastricht!
    Zo ik ga even boodschappen doen, voeding rekken van Sverre! ;) Tot later!
     
  11. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    Ik heb een speelmat voor Raven gekocht, vind ze helemaal geweldig.
    Alles wat geluid maakt vinden ze nu leuk, sleutels, rammelaar, zacht speelgoed met belletjes...

    Je kunt ook nuttige dingen met die bonnen halen, ik heb wel eens in erge geldnood met zo'n VVV bon boodschappen gedaan (misschien wel handig voor luiers en lotiondoekjes)
     
  12. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    zal ik het voor je vertalen?

    *edit: lees al dat je dingen moet toelichten. Veel succes met je proefschrift!
     
  13. twinny

    twinny Fanatiek lid

    4 jul 2006
    2.822
    1
    0
    Zuid-Limburg
    de verzekering dekt de schade niet.
     
  14. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

     
  15. jekkia

    jekkia Fanatiek lid


    van jullie lekkage niet?
    waarom niet? Als ik mag vragen?
     
  16. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    Ik spoel de flesjes uit onder heet water, kook ze dan uit in de magnetron (ik ben lui ;) ) en droog ze erna met een schone glazendoek af
     
  17. MelanieM

    MelanieM Fanatiek lid

    9 dec 2006
    1.864
    0
    0
    Amsterdam
    Karlijn: Milyan krijgt zijn prikjes met 9 1/2 week.

    Tanya: Geen idee wat je Marc zou kunnen geven. Vind het altijd een lastge vraag. Armband met de naam erop? Een leuke foto voot op zijn bureau (weet niet wat voor werk hij doet), Een autostikker (knappe zoon aan boord)??
    Neusje: ik zou het niet weten. Ik smeer ze in (baby-luuf), dan kunnen ze tenminste goed adem halen

    Tweety:Slaap juist beter als Mario er niet in ligt. Heb ik tenminste geen last van zijn gesnurk :evil:
    Speelgoed: Duplo! Spelen ze heel lang mee, is niet stuk te krijgen en nooit uit de mode!
     
  18. Jody79

    Jody79 Fanatiek lid

    19 sep 2006
    1.616
    0
    0
    Wat een slecht nieuws Twinny. Wel raar.

    Ik doe de flesjes ook in de magnetron en vul ze gelijk weer als die klaar is (dus zonder afdrogen of is dat heel slecht?). Geen aanslag of kalk hier.
     
  19. MelanieM

    MelanieM Fanatiek lid

    9 dec 2006
    1.864
    0
    0
    Amsterdam
    Kan ik me voorstellen.... Wat was ik blij toen ik mijn scriptie af had en al die onzin van de studie weg kon gooien!
     
  20. MelanieM

    MelanieM Fanatiek lid

    9 dec 2006
    1.864
    0
    0
    Amsterdam
    nee hoor, gewoon Nutrilon.
     

Deel Deze Pagina