hey meiden ff weer een rare vraag van deze onzekere trien gister bij mijn schoonfamilie viel t mij op dat de zijkant van mijn borsten zon zeer deden, maar vandaag heb ik daar dus bijna geen last van. hadden jullie dit ook of wijst dit op iets wat ik eigenlijk niet wil weten? of hoort t erbij? ik hoor t wel van jullie liefs susanne
@Annoniem, je mag mij altijd smsen hoor..daar zijn we buddy's voor, dus ook als je je beroerd voel! @Jootje, kaartjes zijn wel prijzig hoor en hier zitten de drukkosten ook al bij verwerkt. Hoe origineler je gaat hoe hoger de prijs, maar dat is met alles @Mirre, jeetje meid jij ben echt beroerd he..het is wel niet schadelijk voor je boontje maar het trek je laatste beetje energie ook uit je als je zo beroerd ben Heel veel beterschap meid! Ja nu is Silla ook al verdwenen, ze zullen toch niet allemaal in de zak van Sinterklaas zitten ... Hoop dat Goudvis en Silla snel weer hun neus laten zien! Heb een uurtje geleden gegeten en nu al lekkere trek zit met een zak bananenschuimpje en de laptop de bank..!
Pijn in je borsten of de andere dag wat minder duid niet op een startende miskraam hoor als je dat bedoel..het zijn kwaaltjes die bij de beginnende zwangerschap hoor, je hormonenspiegel stijgt waardoor dat gebeurt. De ene dag heb je er meer last van dan de andere dagen. So don't worry!
hey patries thanxs ik ben echt zon angsthaas dat ik echt heel snel bang ben dat t mis gaat en dat ik wil ik helemaal niet maar ben blij dat dat erbij hoort ik moet namelijk nog zeker 3.5 weken in spanning zitten voordat ik weet of t wel okay is met mijn kleine uk bedankt en een fijne avond liefs susanne
Ow en Suzanne, dat had ik ook hoor, de enige dag meer last dan de andere dag en zelfs dagen dat ik helemaal niets voelde, is nog steeds zo trouwens.
Is toch goed meid, gewoon proberen ervan te genieten en zeker van de dagen dat je kwaaltjes minder zijn ..! Jij ook een fijne avond nog!
He Monkeylove een nieuwe avator, valt gelijk op Als ik iemand zoekt scroll ik de pagina's door en dan kijk ik naar de avators..
Hier voel ik vandaag ook weinig hoor, behalve iets nieuws, armen die heel slap en futloos aanvoelen, weinig kracht erin.
Hoi dames, Hier weer even nieuws vanuit het oosten van het land. Gister de hele dag bij vrienden geweest in Limburg en vandaag naar mijn schoonouders, die wonen in duitsland. Steijn ligt nu net op bed en ik ben uitgeput. @Mirre, als je zo blijft braken ga alsjeblieft naar je huisarts. Ze hebben er wat voor! emesafene heet het. Maar misschien heb je het alm ik weet het niet Succes. Lijkt me echt vreselijk om je zo beroerd te voelen. Ik ben alleen constant kotsmisselijk en omdat ik ook een kleintje heb rondlopen hier, heb ik emesafene gekregen van mijn ha. Groetjes, Christie
@Christie, je heb een druk weekend gehad hahaha @Mollyvg, oei slappe armen! Kijk je uit met hete pannen enz, als je opeens je kracht verlies ofzo kan je je nog lelijk verbranden! Ik heb de laatste 2 weken erg veel last van tintelende vingers, nu heb ik op internet gevonden dat dat meer bij zwangeren voorkom. Het is erg vervelend en zit ook continue met mijn handen te wapperen ziet er wel komisch uit volgens mijn mannetje!
Ja haha echt stom, ik ging kijken welk kindje er een beetje op mijn ex leek en toen tikte ik in bij google voor de grap: baby yaron (yaron is de naam van mij ex) en toen zag ik deze foto en die vond ik wel lijken dus toen ik m opende zag ik dat er marjolein boven stond :s echt vaag... Zo toevallig hahaha, heel verhaal maar owkee...
P.S. voor de mensen die het niet weten: ik heet marjolein maar dat hadden jullie vast al begrepen hahaaha
Goedenavond dames, hier weer een bericht uit de hoofdstad! Hoe gaat het ermee? Ik heb net een beker warme chocomelk met slagroom op, maar ik voel me meteen weer misselijk! Misschien is dit wel de straf wanneer ik ongezond ga "snoepen"! Gisteren heb ik voor het eerst Sing Star op de playstation gedaan bij me schoonfamilie! In het begin wat verlegen maar op een gegeven moment was ik niet meer te stoppen hahaha! Vond het zo leuk dat ik nu zelfs op het internet opzoek ben naar een playstation 2 zodat ik thuis ook Buzz en Sing Star kan doen! Hahahaha! Jullie ook wel eens gedaan?
Hahaha dus jij ben helemaal los gegaan Ik heb bij een vriendin weleens Buzz gespeeld! Die is ook zo leuk, want als je stiekum eerder druk dan zeg die quizmaster dat ook gewoon hahahaha dan word je gewoon ff erbij gelapt door hem
hey dames hoe is het hier? ik heb het hele weekend gewerkt en ben echt heel erg moe! ga dus zo naar bed toe, heeeeeeerlijk. Maareh, hebben jullie ook van die vreetbuien? ik heb vanmorgen 3 boterhammen gegeten, vanmiddag 2 pannenkoeken en gebakken ei, vanavavond patat en een kroket en ik zat net al weer bij de chips! geen wonder dat ik al een buikje krijg haha! gelukkig is het niet elke dag zo erg! Niet echt gezond! verder nog nieuws hier? gr mayo
Ja ik ging helemaal los! De neef van mijn mannetje is de ster in dit spel, haalt altijd de hoogste scores noem maar op, maar toen ging ik even tegen hem zingen en toen won ik mooi wel Ja Buzz had ik al eens eerder gedaan en die vind ik ook helemaal top! Maar ja zie al dat die playstations al gauw 149 euro kosten, en dan kost Buzz 59,- en sing star kost 79,- dus moet nog even hard nadenken, en de sint misschien heel lief aan kijken ?
Mijn mannetje heeft deze week de Wii gekocht. Dat is ook erg leuk (en verslavend). Ik heb behoorlijke spierpijn nu
Ja de consult en de spellen zijn scheeuwend duur, maar ontzettend leuk om te spelen! Zowel met je partner als met vrienden..! Wij hebben met de sinterklaas-inkopen ook bij de gewone spellen gestaan, nou voor een Risk of Levensweg betaal je ook ffies zo 40 euro en dat is gewoon een bordspel. Met een computerspel heb je vaak meer opties enz..dus uiterlijk waar voor je geld Gewoon ff knipperen met je ogen en een pruillipje trekken, en sint verras je gewoon met een PS2
als je zwanger bent, nog maar net ongeveer 4 weken. Hoe hoog of laag is je baarmoeder dan? Ik ben heel bang dat het mis gaat omdat ik altijd voordat ik normaal ongi word een baarmoedermond heb die heel hoog in de vagina voelt. En dat heb ik nu ook, maar ik heb wel een positieve test. Krijg ik nu een miskraam?