Ik kwam hem toevallig van de week tegen in het namenboekje wat ik aan het doorspitten ben. Ik moest gelijk aan ML denken, meer omdat het inderdaad een niet zoveel voorkomende naam is! Dus je hebt helemaal gelijk.
Foto van mijn broertje staat in album...en ja ladies... I know.... We zijn beide half Surinaams maar hij heeft het pigment EN kroeshaar mee gekregen maar ik... alleen het kroeshaar... (We delen dezelfde moeder maar verschillde vaders)
Hmmmmmmm Ik had begin v/d avond een lief berichtje gestuurd naar mijn (feestende) mannetje. Reageert ie gewoon niet, beetje jammer... Zit net ff op hyves...zie ik bij WWW van ex-collegatje (is 5 wkn later dan mij uitgerekend) "Saaie Koniginnedag..zit helemaal alleen op de bank" Zij is net als ik zo'n gezelligheids mens. Altijd in voor een feesie/ gezelligheid en lekker gek doen. Helaas dit jaar wordt er weinig gefeest (Geen Q-day/geen Bevrijdingspop/geen Dance Valley en geen MisteryLand. Muv het kraamfeest whahahaha. Maar goed tis voor een goed doel!
Even een vraag, ik voelde tot nu toe elke dag de baby. Heb het een hele tijd niet gevoeld pas vanaf drie weken geleden ofzo ben ik het pas beginnen te voelen en sindsdien dus elke dag. Nu heb ik het vandaag nog helemaal niet gevoeld. Kan dit kwaad, moet ik me zorgen maken of is dit gewoon normaal en komt het wel weer? Alvast bedankt! Groetjes Ingrid
En als je zachtjes op je buik druk of je hand een hele tijd op 1 plek houd...voel je dan ook niets. Volgens mij (maar pin me er niet op vast want ik heb er 1 in mijn buik die gewoon NOOIT stil ligt dus ik ben niets anders gewend) moet je hem elke dag (al is het maar kort) even voelen. Maar ik weet niet of je veel gelopen hebt vandaag of druk gehad? Want dan kan het zijn dat op het moment dat jij bijv. naar bed gaat...de kleine in aktie komt. Maar goed ik weet het niet zeker hoor! Maar als je twijfeld kun je altijd je VK ff bellen
Tja ik ben wel "jaloers" op de rustige babies die andere soms hebben. Die van mij is volgens mij echt met de voorbereidingen bezig van het WK Jumpstylen 2010 ofzo hihihhi LIGT ECHT WERKELIJK NOOIT STIL~!
Ik heb vandaag onwijs veel gelopen, eigenlijk te veel. Voel het nu ook in mijn bekken maar ja je moet er wat voor over hebben om een nichtje blij te maken Heb nadat we hadden gegeten thuis al even geslapen maar wat ik ook doe ik voel het niet. Mijn placenta en eigenlijk alles zit aan de voorkant, dat is ook de reden dat ik het pas zo laat ben gaan voelen. Hebben wel een heel beweegelijk kindje die alle kanten opgaat normaal gesproken, is vooral leuk als ze met de controle het hartje willen luisteren meestal als ze het hebben gaat de baby er weer vandoor en kunnen ze weer overnieuw beginnen
Heb je geen "angelsound" als ik de mijne 1 dg niet voel (wat dus sporarisch voorkomt) ben ik happy als ik toch ff zijn hartje gehoord heb hihihi en dan kan ik lekker genieten van de rust in mijn buik. Momenteel is hij volgens mij bezig met een dubbele axel in mijn buik ofzo..poehhhhhhhhhhhhh voelt niet echt mega lekker op dit moment maar ja het hoort erbij hihi
Ik heb ook een voorliggende placenta... Maar als je je ongerust maakt bel gwoon even met de VK, daar zijn ze voor en dan ben je gerustgesteld...
nee hebben geen angelsound, heb er wel aan zitten denken maar tot nu toe nog niet gehaald. Denk dat ik er van de week wel even eentje ophaal. Lijkt me inderdaad niet zo fijn zo'n dubbele axel, de onze is volgens mij normaal gesproken aan het oefenen om iets te doen met voetbal of tennis ofzo.
Net mijn "Party Hardy" mannetje gesproken... Nou wat ik begreep zijn al zijn vrienden zonder vrouw op stap! hihihihhi een ouderwetse mannenfestijn dus hihihihi. Maar hij zei (met dubb. tong); "zie je zo maak het niet laat". Nou dat ken ik van hem...ik schat dat hij rond 02:00 uur thuis is. Maar goed ik heb eigenlijk geen idee wat de kroegtijden zullen zijn met Qday bij ons in het centrum.
Ohhhhhhhhhh hebben jullie dat overigens ook. Ik ben een ex-roker en mis zo nu en dan (maar dat komt omdat ik bijna 24/7 verveeld thuis zit) wel eens mijn siggi (ik houd het wel vol hoor), maar als mijn mannetje straks thuis komt, ruikend naar de rook en alcohol denk ik..Oh nee ik mis het toch niet hihihhi. Maar lig vervolgens wel de rest v/d nacht (ochtend) kokhalzend in mijn bed omdat meneer zo "stinkt" hihihihihi
Weltrusten meis! Ik ga ook alvast naar boven maar ben (wonder boven wonder) nog niet moe.... Ga straks nog ff poker kijken en als dat afgelopen is zal mijn mannetje wel thuis komen.