Juli 2008 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door go4baby, 20 okt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
  2. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Ben nu echt weg want mannetje wacht......................
     
  3. Anno niem

    Anno niem VIP lid

    28 okt 2007
    34.502
    3
    0
    Veel plezier met kijken!
     
  4. Silla

    Silla VIP lid

    31 jan 2006
    11.064
    0
    0
    Noord - Holland
    Ohh die ken ik idd.
    Nee ik heb het kaartje "zelf ontworpen" (afgekeken hihihi) bij Poobies.
    Want bij geboortekaartje.nl lukte het me niet en vond de voorbeelden nou ook niet echt mijn stylo.
     
  5. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    He dames,

    Heb erg slecht geslapen vannacht. Alles van gisteren spookte maar door mn hoofd. Vind het allemaal doodeng dat ze toch blijkbaar nog niet zeker zijn van de oorzaak en ik tot donderdag moet wachten nog op de cho en de gyn.
    Gelukkig is de kleine megadruk juist en verlies ik alleen nog maar een klein beetje bruine rommel. Dus wat het ook was, de bloeding zelf is gestopt.
    Zal blij zijn als het donderdag is, ben me nu echt zwaar bewust van elk pijntje, steekje of wat dan ook.
     
  6. Silla

    Silla VIP lid

    31 jan 2006
    11.064
    0
    0
    Noord - Holland
    Ik kan me het heel goed indenken hoor dat je nog niet helemaal gerust ben op de situatie.
    Sterkte meis, proberen om een beetje rustig aan te doen deze week...
    Ik denk aan je!
     
  7. Anno niem

    Anno niem VIP lid

    28 okt 2007
    34.502
    3
    0
    Heel veel sterkte! gelukkig bloed het niet meer, maar kan me goed voorstellen dat je er niet helemaal gerust op bent..
     
  8. Veraatje

    Veraatje VIP lid

    22 dec 2006
    12.414
    0
    0
    Logisch Sann, dat je slecht hebt geslapen en dat je ongerust bent. Sterkte meid!

    Mijn katten .... ze zijn nu thuis dus weet niet of ze onrustig zijn :D
    Ik merk wel dat de ene meer en meer bij mij in de buurt is, maar verder geen verschil.

    Senn, ik heb gedroomd vannacht dat mijn man mij had verlaten. Gisternacht droomde ik al dat hij dood was. Het gaat dus lekker! :(
     
  9. Niesje1980

    Niesje1980 VIP lid

    21 sep 2007
    6.596
    0
    0
    Noord Holland
    Nou Sann ik kan me voorstellen dat het slapen niet echt wilden, het is nogal wat allemaal. Ik zou het ook doodeng vinden. Maar gelukkig is het bloeden gestopt!


    Ik zelf kom dus net terug van de gyn en heb eigenlijk zin om een potje te gaan janken.
    Die man nam mij gewoon helemaal niet serieus en opeens kwam hij met een heel ander verhaal dan de vorige keer :(
    Mijn vorige bevalling is dus niet zo fijn verlopen, ik zal jullie de details besparen, maar het eindigde met een spoedkeizersnede.
    Het is echt kantjeboord geweest voor Damian, hij moest na de bevalling beademd worden en heeft daarna nog 8 dagen op de couveuse afdeling gelegen.
    Ik heb nu dus veel moeite om om te gaan met de angsten die ik nu heb, ik ben gewoon heel erg bang dat ik dit keer dus wel écht mijn kind doodpers. Ik weet dus ook niet of ik met een natuurlijke bevalling op het moment supreme, de moed en het vertrouwen heb om uiteindelijk te gaan persen.
    Maar het enigste waar de gyn op gefocused was was het feit dat de vorige keer niet gelukt is zonder duidelijk aanwijsbare redenen en daarom staat vooralsnog niets een natuurlijke bevalling in de weg punt uit.
    Er was totaal geen ruimte om mijn zorgen te uiten.:thumbdown:

    Nou daar zijn de traantjes hoor pffff :cry:
     
  10. essie1979

    essie1979 VIP lid

    17 okt 2007
    12.753
    1
    38
    Adm. medewerkster
    Tiel
    Morgen dames,

    Jeetje wat hebben jullie al weer een boel geschreven in die paar uurtjes dat deze ochtend pas lang is. En voornamelijk over onderwerpen, waar ik niet heel erg over mee kan praten, dus dat scheelt mij weer wat type werk :) .

    Hier trouwens weer mega slecht geslapen vannacht. Ten eerste kon ik al niet in slaap komen, omdat ik geen houding kon vinden, want ik elke houding lag de kleine in de weg en op mijn rug vind ik gewoon niet prettig. Daarnaast net zoals de nacht ervoor weer diverse keren zo'n gore golf maagzuur naar boven gekregen tot misselijks toe :( . Voel me nu echt vreselijk brak en de dag duurt nog zo lang. En moet ik ook nog eens iemand hier gaan instrueren.

    Kwebbels nogmaals een hele fijne trouwdag toegewenst!

    Silla ik heb geen kaartjes online besteld, maar met de trouwkaarten hadden wij toen ook mensen die een kaart moesten ontvangen voor de hele dag en mensen die alleen 's avonds mochten komen. Dit kostte weer extra veel, want dan moesten ze een extra drukplaat ofzo maken. Wij hebben toen besloten om voor de daggasten zelf een heel net tekstje te maken op net papier wat heel erg bij de kaart paste en qua tekstkleur overeen kwam (en dat natuurlijk als bijlage in de kaart te doen). Voor ons was dat een goede, maar zeker ook goedkope oplossing.

    memoikke persoonlijk zeg ik toch Isabel en ik vind dat niet echt bekakt. Een neef van manlief heeft ook een dochter genaamd Isabel en zij zijn zeker niet bekakt. Kim vind ik inderdaad simpeltjes, maar goed dat is onze naam misschien in jullie ogen ook wel ;) .

    Patricia fijn dat het weer wat beter gaat met je suiker! En ja zoals ik schreef, van dat maagzuur heb ik helaas ook last. En ik kan er weinig aan doen helaas, buiten Rennie's slikken. Al heb ik er momenteel wel wat meer nodig willen ze aan slaan.

    Nou dat was het weer voor nu. Ik meld me later weer. Al zal het vanmiddag wat moeilijk worden als ik iemand moet "inwerken": kan slechts een uur in het internethok verdwijnen en haar maar laten aanmodderen.
     
  11. Veraatje

    Veraatje VIP lid

    22 dec 2006
    12.414
    0
    0
    Memoiikke, ik ga voor Kim. Ik hou van korte namen!

    Niesje, wat erg zeg dat hij je niet serieus neemt. Dat kan toch niet?
    Huil maar even lekker uit en kun je hem de volgende keer niet nog eens proberen uit te leggen hoe jij je voelt?

    Essie, balen dat je zo slecht hebt geslapen. Succes met werken.
     
  12. Silla

    Silla VIP lid

    31 jan 2006
    11.064
    0
    0
    Noord - Holland
    Nou meissie toch!
    Kun je niet om een ander Gyn vragen? Mss via je huisarts
    Bij mij heeft het ook een tijd geduurd voordat ik er 1 had die wel tijd voor me had en naar me luisterde.
    Bij nr. 1 heb ik een klacht in gedient, daar was ook geen ruimte voor verdriet en ze was nog lomp ook!
    De overige waren allemaal arts assistenten, ik snap dat ze het moeten leren enzo. maar ik had geen reet aan ze gezien de meeste nog jonger waren dan ik! Toen kreeg ik via mijn huisarts een naam. Toen bleek ook dat een vriendin van mijn moeder deze gyn ook had gehad bij haar moeizaame zwangerschap bij haar laatste kindje. Deze Gyn gaf zelfs haar PRIVÉ nummer als er wat was!
    Sinds die tijd zit ik bij haar, ze is heel straight 2 the point, maar ze leeft wel met je mee. Soms heb ik wel eens een co-assistent omdat ze het te druk heeft, maar als er ECHT wat is kan ik altijd naar haar vragen en dat alleen al geeft me een gerust gevoel.
    Ik zou gewoon es een gesprek aanvragen bij een andere gyn en ik heb zelf altijd de voorkeur aan een vrouw. Mss heel "discriminerend" maar mannelijke artsen zijn toch wat minder "empatisch" de een vrouwelijke.

    Succes meis...en anders komen wij "Juli- Mama;s" je gewoon coachen tijdens je bevalling...toch best leuk een stuk of 30 "doula's" om je heen hihihi
     
  13. Athina

    Athina VIP lid

    31 okt 2007
    23.848
    3.364
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    goeiemorgen meiden,
    jee, sta je om 10.00 uur op, moet je al weer 5 pagina's bij lezen! wowww!

    @ Sann: Ik kan me zo voorstellen hoe je je nu voelt, die onrust, dat het toch niet goed was, zeker nu je al zo ver bent. Bah, die rotte twijfels.. en het is ook niet niks wat er gebeurd is! sterkte hoor!

    @memoikke: Ik vind kim erg leuk :) , maar isa ook hihi, maar dat was niet de vraag he. Isabel vind ik net wat minder.

    @silla: over de geboortekaartjes: Heb je echt maar 15 kaartjes nodig voor niet naar het feest? Dus reserven voor later (geboorteboek, basisschool) en reserve voor de huisarts, vlos, verzekering etc heb je allemaal ook al genoeg? Of zijn dat juist die 15 kaartjes?

    @essie: mooi die foto! Ik vind het zelf ook altijd erg gaaf die zwart/wit of sepia bewerkingen waar dan nog kleur in zit. De ringen vallen nu niet zo heel erg op, maar dat komt ook omdat het plaatje nog klein is. Maar als je het weet vind ik het wel erg mooi :) ! Ik heb na onze bruiloft ook zo lopen klooien met photoshop en toen dus een tijdje niets mee gedaan en dan vergeet je weer veel! maar nu is het toch weer gelukt voor het geboortekaartje. Je kan zulke leuke dingen doen!

    Maar oke, over mezelf: Ik mag morgen weer naar de vlos. Ik ben wel heel benieuwd hoe groot ze het kindje nu schatten, want dat wil ik toch wel graag weten. Ze deed er de vorige keren nogal vaag over, zei uiteindelijk dat het goed was, maar toch. Even doorvragen dit keer.
    Ik moet nu trouwens om de 2 weken. Eerst 3 en deze keer had ook nog wel 3 gekunt, maar 2 was ook prima, dus : 29/32/34/36 en dan iedere week waarschijnlijk. Ik vind het alleen maar leuk :)

    En om nog even op de geboortekaartjes terug te komen: Ik ben van het weekend dus aan het klooien geweest in photoshop en heb nu een mooie bewerking gemaakt van de foto, waar ook de naam van de baby op staat. Onze handen, en de achtergrond zwart/wit. En de buik in kleur. Daarna nog 1x met m'n man de teksten doorgelopen, ook omdat we nog 1 ander gedichtje gezien hadden ergens, maar toch alles beslist nu en toen heb ik het gemailt naar de drukker gisteravond om half 9.

    En vanochtend lag er dus al een voorbeeld kaart op pdf in m'n mailbox! Hij is echt zoooo mooi! Er hoeft alleen nog maar wat veranderd te worden aan de verdeling van de tekst misschien, alleen wat enters meer of minder op bepaalde plaatsen, maar verder is het zo mooi geworden :) . Ben er zo blij mee. Nu maar hopen dat de proefdruk in het echt ook zo mooi helder en scherp zal zijn! Want als ik aangaf dat het zo goed was, dan zou er een proefdruk gemaakt worden. Maarja, ik moet nog even op m'n man wachten, dus dat zal wel vanavond worden.

    maar oke, ik ga lekker een bakkie thee voor mezelf zetten en verder lezen :)
    een fijne dag allemaal!
     
  14. Niesje1980

    Niesje1980 VIP lid

    21 sep 2007
    6.596
    0
    0
    Noord Holland
    Bedankt voor je lieve woorden Silla!
    Het is ook niet zo dat ik absoluut geen natuurlijke bevalling wil. Maar ik wil gewoon erkenning voor mijn angst en wat meer houvast en vertrouwen dat het deze keer niet zo hoeft te gaan.
    En een paar doula's dat lijkt me wel wat hoor hahaha
     
  15. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    He Niesje wat akelig dat je niet serieus genomen werd zeg. Zo'n dokter hoort verdorie toch te luisteren. Kan me best voorstellen dat je ff wat traantjes moet laten. Gewoon doen hoor. Een dikke knuffel van hier.
     
  16. Patricia01

    Patricia01 VIP lid

    31 okt 2007
    6.577
    0
    0
    Office Manager/Freelance model
    Zuid Holland
    Jeetje Niesje, kan mij helemaal voorstellen dat je even een potje wil janken..een gynaecoloog begeleid je toch op het zwaarste moment en dan wil je wel het gevoel hebben op één lijn te zitten met diegene. Ga je nog een keer langs, of was het éénmalig? Misschien een optie om iemand mee te nemen de volgende keer? Of was je mannetje wel mee?

    ML, als ik controle heb dan moet ik eerst wegen en bloeddruk meten. En daarna mag ik een stoeltje opschruiven en dan word ik door de gyn. geroepen. Hij vraag dan wat dingen aan mij, zoals mijn Clusteraanvallen enz. daarna mag ik gaan liggen, voelt hij aan mijn buik (baarmoederstand enz), dan tik hij ff erop :), hartje luisteren en weer weg :D

    Hahaha Senninha, dat verhaal over die moederkoek..leuk he :D
    Björn zeg nu elke avond heelll zachtjes tegen mijn buik "Love you broertje", dan kijk hij mij aan en zeg: Ja ik fluister het anders schrik hij misschien en dan gaat hij jou hard schoppen...aaahhhh de lieverd!
     
  17. Silla

    Silla VIP lid

    31 jan 2006
    11.064
    0
    0
    Noord - Holland
    Ik heb er ong. 40 nodig om mensen uit te nodigen voor de "Babyborrel" en ong 10 (of mss wel minder) voor huisarts/werk/instanties enz enz.
    Maar mss dat ik gewoon 1 soort kaart maak en dan een aparte uitnodiging.
    Ik heb nl. ook geen zin in "kraambezoek" muv (grootouders) dus om nou iets te zetten van : We rusten tussen 13:00-15:00 uur gaan er toch mensen langs willen komen. En als het er niet staat....lijkt het mij ook voorzich spreken dat we er geen in an hebben ;)
     
  18. Silla

    Silla VIP lid

    31 jan 2006
    11.064
    0
    0
    Noord - Holland
    Precies...en dat ie gewoon dat iets sneller aan de bel gaat trekken als het dezelfde kant als bij Damian dreigt op te gaan!
     
  19. Patricia01

    Patricia01 VIP lid

    31 okt 2007
    6.577
    0
    0
    Office Manager/Freelance model
    Zuid Holland
    Wij hebben op het kaartje gezet, graag eerst even bellen voordat je teentjes en vingertjes kom tellen. Zo kunnen wij zelf bepalen of wij op dat moment behoefte aan visite hebben. :)
    Maar uit mijn ervaring met Björn wacht iedereen tot NA de kraamweek, omdat ze allemaal denken dat je het al druk zat heb met visite van directe familie enz..pas na 8 dgn gingen ze allemaal bellen of ze langs konden komen :( :rolleyes:
     
  20. Silla

    Silla VIP lid

    31 jan 2006
    11.064
    0
    0
    Noord - Holland
    Moet me nu echt es gaan aankleden moet over 35 min. bij het lab zijn!
    Pfffffffffff kep zooooooooo geen zin!
    en ik dacht ff op de fiets te gaan, kan ik daarna nog ff naar de supermarkt want mijn MELK is weer op hihihi en geen dag zonder mijn shotjes melk!
    Maar het regent!
    By the way..kat ligt nu K.O. op de bank! de prutser hihihihi
     

Deel Deze Pagina