Nou dames, het was gezellig dacht ik zo Ik ga proberen mijn mooie jongen op bed te leggen met een paracetamolletje en een klein flesje melk
Doei Ingrid en Essie! Ook voor jullie een goede nachtrust! En misschien tot zo, maar dat hoop ik niet
In de 1ste maand is de kans op een miskraam 60%, in de 2de maand nog maar 30% en in de 3de maand nog maar 10% en ik zit dus in de 2de maand. De kans is dus een stukje kleiner. Wel heel fijn!
Dat is zeker fijn! En als het hartje klopt is de kans nog kleiner, maar dan moet je wel een vroege echo krijgen om het te weten natuurlijk
Ik was er nog even weer, paracetamol moet eerst gaan werken Maar ga maar lekker slapen hoor! doei doei!
Zo, we kunnen eindelijk weer op de site. Probeerde de hele dag er al op te komen en nu lukt het eindelijk! Bloem; hoe is het vanacht gegaan met Wessel, heeft hij lekker geslapen en voelt hij zich al wat beter? KK; hoe is het met Maureen gegaan in het ziekenhuis, heb jij er ook lekker kunnen slapen? Essie; lekker gevoel he, dat je nu die eerste maand gehad hebt!
Nou, het vroege naar bed gaan hielp gister niet zo. Kon niet in slaap komen, lag steeds te malen over mijn collega enzo....beetje frusterend. Heb om half 2 's nachts maar een kop thee gedronken in bed met een boek erbij. Daarna lukte het slapen wat beter, maar toch nog erg onrustig. Gelukkig heb ik er vandaag niet zo heel veel last van. Werkzaamheden van mannetje liepen uit vandaag in Duitsland, maar hij is nu onderweg naar huis. Hopen maar dat 'ie niet al teveel sneeuw heeft en dat hij vanavond weer lekker thuis is. Onze klusser is nu weer in de badkamer bezig, dus dat begint ook weer een beetje te vorderen. Heerlijk! Zal blij zijn als het helemaal af is!
Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen, Chamodent kopen,
Goed Na mijn laatste bericht ben ik iets later naar bed gegaan en hij ging lekker slapen. Heb hem om 10.30 uur vanmorgen wakker gemaakt (toen werd ik zelf ook wakker, hihihi) Hoe is het bij jullie?
Heb niet meegekregen wat er met je collega is, maar zal wel niet zo leuk zijn als je er zolang van wakker ligt Hoop dat je mannetje snel thuis is! Wat zal je gaan genieten van je badkamer!
Whoh....dat is lekker tot half 11!!!!!! Dus je hebt er zelf ook lekker van geprofiteerd Bij ons gaat het prima hoor! Arinde ligt al lekker een poos te slapen, die was vanmorgen niet zo in haar hummetje, dus hoop dat ze nog even blijft slapen dat ze straks weer uitgerust is.