Ik ben bij, ik heb op het laatst alleen maar gelezen want als ik overal op ga reageren loop ik hopeloos achter en zeg ik weer dingen die al door tien anderen gezegd zijn, dus..
zo, he he, Ivy slaapt. Osteopaat ging goed vanmiddag. Dr heupjes zijn al iets soepeler maar wel nog erg veel spanning aan dr hoofdje. Vnd ze ook niet leuk toen ie daar mee bezig was. Daarna was ze doodmoe dus de visite ging gelukkig ook perfect. Nu is ik moe!
In Amstelveen zit zo'n winkel waar je zelf je knuffel kan uitkiezen en vullen en kledingsetje uitkiezen, misschien maar eens met Lisette heen!
nou.. jij komt ook uit het noorden.. dus best redelijk uit de buurt.. en dan kunnen we boppen.. zodat we elkaar stiekem kunnen leren kennen, en minder bang zijn (of we gooien elkaar bij afslag 1 al uit de auto kan ook) en dan lijken we met zn drieen best wel stoer want niesje pikken we dan gewoon ook even ergens waar niesje woont op en dan komt het helemaal goed!
Ja, dat vind ik gezellig. Die groep is dan precies groot genoeg! Te veel mensen schrikt mij af! Zet me in een klas met 30 kids, no problem... maar 30 volwassen... HELLUP!
Heb ik ook gedaan, maar het hielp totaaaaaaaaaaaal niet! Pas wanneer ik mijn gedachten van het bevallen af gezet had en een potje ging dansen met Lisette begonnen 2 uurtjes later de lichte weeen!
Welkom hier! En wanneer ze om de 4 uur gaan drinken weet ik niet. Hier red ik dat nog niet. Maar ze krijgt 150/5 en dat gaat er vaak nog niet helemaal in dus ik wacht nog even met het verhogen naar 180.
klopt.. maar door die foto er in viel dat minder op, als je dan ook nog een drukke rand had, ward het wat te denk ik..
Dat klinkt als een leuke theorie, maar er is één probleempje.... Ik woon het noordelijkst, dus dan zou ik moeten rijden... maar ik ben niet zo'n held met rijden (ben alleen platteland gewend en een grote stad vind ik doodeng).