Echt waar? Maar het is pasta-tonijn salade hoor! Hij is erg lekker en er gaat vanalles in: ei, komkommer, tomaat, appel, bieslook, tonijn, pasta en nog veel meer.
Ik zit te twijfelen of we lekker spare-ribs gaan halen bij het Argentijnse grilrestaurant hier. Want koken daar heb ik geen zin in. En ik heb ook niks in huis.
Nou ik zal extra mijn best doen. Vind alleen de hoeveelheid moeilijk. Maar goed het is een bijgerecht, dus het hoeft ook niet overdreven veel te zijn. Alhoewel........................als Niels zo benieuwd is .
Jeetje ik had eigenlijk zoveel ideetjes over wat we konden gaan doen vandaag, maar er komt dus echt helemaal niks van uit door dat hele gebeuren in Apeldoorn.
--------------------------------------------d---e------ ---------p----c----- ------h--e----e---f-----t---- ------------k-------u----r----e-----n----------------.--------------------------------------------------------
-------------e-----n----------- ----d------i---e------ ------s-----t-----r----e-----e-----p-------j----e-----s----- ----f---------------d---------o----e----- ------i----k--- ---n-----i-e------- ----z-------e----------------l------f----- ------p-----l----a-----a---t--s------e----n-----------------.----------------------------------------------------------------------- ------------------------
---------------------------------------i-----k----- -------g--a---- -----m----a---a----r------ ----a----f-------s-----l-------u-----i-t-----e-----n---------- ----h--------o-----p----e---l-----i-----j----k-- -----t---o----t---- -----m-----o----r---g----e---n----------.-----------------------------------------------------------------------------
Die van mij kan niet half stok dus heb ik hem maar binnen gehaald. En als ze half stok hangen moet het zonder wimpel.
Dit was niet een leuke koninginnedag en dan heb ik het niet over mijn koninginnedag maar over al die arme mensen, de slachtoffers Echt verschrikkelijk