Jeetje meis....pfffff Een hele dikke knuffel voor je(voor zover t iets waard is nu If you know what I mean) En wat een dodo's op je werk zeg..Ondanks alles wat er daar gebeurd qua personeelsproblemen nu ben JIJ zeer zeker ook belanngrijk...Denk aan jezelf meis XXSuus
Hey Ingrid, Ik had het bericht vanacht al gelezen, maar kon niet reageren omdat ik ook met Wessel bezig was (ik keek even snel) Klote zeg dat het een miskraam was, helaas had je het zelf ook al verwacht he! Volgens mij heb je geen heftige krampen gehad he? Dat is wel fijn, want het is zelf niet niks. Als ik jou was bleef ik lekker thuis vandaag, zodat je lichaam ook even tot rust kan komen! En die gyn, wat een eikel zeg het zou dezelfde kunnen zijn als die van mij in het begin van mijn zwangerschap.... Sterkte!
Heeft iemand nog tips? Want het was weer drama vanacht en ik ben echt bekaf Dit keer werd meneer om 1.50 uur wakker tot 3.40 Daarna was hij er al weer om 6.45 uur Ik snap het niet, hij moet toch moe zijn...... Vandaag naar het cb en dan krijg je toch als enige raad om hem te laten huilen enz . Ik hoop dat hij straks nog gaat slapen en dat ik dan ook even kan, want ik ben zo moe
Kaart het toch gewoon even aan, misschien hebben ze nog tips voor jullie. Misschien toch een heel strak slaap-wakker ritme gaan doen bij hem? Krijgt hij 's nachts nog een fles?
Ja hij krijgt dan een fles. Normaal kwam hij ook wel voor een fles meestal, maar dan sliep hij daarna verder. Nu heeft hij het zitten en staan ontdenkt en gaat hij dat doen.
Wisselend, maar niet meer dan normaal. Eerder minder dan... Gisteren heeft hij overdag maar 2,5 uurtjes geslapen ongeveer, 2 kan ook en dat was sóchtends.
Heb alleen de eerste 2 pagina's gelezen waar ik gister geeindigd was en de laatste 2. Was me iets teveel voor op mijn werk. Gister een beetje een raar dagje. 's Ochtends met de jongens naar een vriendin geweest en Steijn was erg vervelend, heb hem daar zelfs een keer op de gang moeten zetten (niet gewend van hem). 's Middags naar bed, wordt hij krijsend wakker na een uur, helemaal overstuur. Hij had een poepbroek, dus ik hem verschonen en hij bleef maar huilen maar reageerde verder nergens op en zijn ogen rolden steeds weg. Heb hem weer neergelegd en na 5 min was hij weer vertrokken om vervolgens rond half 5 wakker te worden..super vrolijk! Heel raar. Mees rolt niet meer door de kamer, maar begint nu te tijgeren en hij kon ineens staan, wel zijn handjes vasthouden en heel kort hoor. Maar had echt zoiets van eeuuhh!
Is zo raar he? Het ene kind slaapt gewoon en de ander haast niet 's nachts, terwijl hun dagindeling precies hetzelfde is
Dat was inderdaad een rare dag voor jou Best wel eng zeker wat er met Steijn gebeurde? Wat goed van Mees zeg
ben benieuwd of ik dan zo wat lees (ben normaal nooit zo vroeg online, maar had er eigenlijk om 5 uur al achter kunnen gaan zitten )
Ik denk dat hij gewoon echt nog sliep. Hij zat me gewoon als een zombie aan te kijken. Denk ook niet dat hij nog weet dat dat gebeurd is.