ja zo denk ik er ook over. alleen is het wel moeilijk als ze vol houd dat ze niet gedronken heeft. want ze wil het niet toegeven, haar woord tegen het mijne. maarja daar heb ik lak aan het gaat om genaro en dat is het allerbelangrijkste.
precies, jij hebt het gezien en geroken, dat zij het ontkent moet ze zelf weten, maar jij weet genoeg toch?
hmm des komt zo dan laat iik wel even aan hem mijn sms aan haar lezen. ik hoop er straks weer te zijn. sorry voor de echoberichtjes ik wist gewoon even niet wat te doen. Fijne dag iedereen mss tot straks!
Ten eerste heb je goed gehandelt door Gtje niet mee te geven. Misschien kan je haar voorstellen dat ze dan voorlopig even niet meer op Gtje past op de dagen dat ze werkt. Voor hetzelfde geldt speelt er mee bij haar dan jij weet van hebt. Ik zou zeker ook nog een opmerking maken, maar dan in persoon niet in een sms, over alcohol en rijden en dan zeker als je Gtje mee wil nemen. Ik vind best dat ze daarop gewezen mag worden zeker als ze het zelf niet ziet.
Misschien moeten ji jen Des eens samen met haar praten. Of durft hij ook niet tegen zijn moeder in te gaan? Samen staan jullie sterker en voel jij je sterker want het gaat om het belang van Gtje toch?
Oh, correctie, Joost is om 14.24 uur geboren.....zie ik in mijn geboorte aankondiging in ons oude topic
Dus eigenlijk heb je al je keus gemaakt als ik het zo lees. Ruzie is nooit leuk maar het welzijn van je kind staat voorop. En als ze echt zo geniepig drinkt, is ze dan niet verslaafd? Als verslaafde zie je ook niet dat je een probleem hebt en dat ze daarmee buiten zichzelf ook anderen in gevaar brengt. Is ze ook echt dronken als ze langskomt? Misschien dan heel hard wat ik zeg. Maar zodra ze in haar auto wegrijdt kun je de politie bellen en zij kunnen haar dan aanhouden en een blaastest laten doen. Misschien dat dat haar ogen opent. Ze kunnen alleen helaas iets doen als ze haar op heterdaad betrappen en dus niet als ze al uit haar auto is en bij haar voor de voordeur staat.