Juni 2007 Mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Judy77, 18 mei 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Clau

    Clau Actief lid

    8 okt 2006
    313
    0
    0
    Twente
    Niet meer wakker maken! Hij komt vanzelf wel weer als hij honger heeft. Dat zei onze kz tenminste. Overdag niet meer dan 4 uur er tussen laten zitten, 's nachts mag dat 6 uur zijn. Misschien kom je dan met je eigen schema in de war, maar het is echt beter voor je kleintje. ;)
     
  2. nachtvliinder

    nachtvliinder Fanatiek lid

    20 sep 2006
    2.823
    0
    0
    Mijn 2 Grote liefdes...hubbie en ukkie
    schiedam
    ja maar dan zit er dan al bijna 4 uur tussen. hij is dan gewoon 4 uur wakker! dat kan toch niet goed zijn dan?
     
  3. Bibi78

    Bibi78 Fanatiek lid

    25 mei 2006
    1.516
    0
    0
    omgeving Rotterdam
    Nee, ik vroeg mij ook al af waar ze is...
    Normaal is zij er altijd wel even.
    Hoop niet dat er iets aan de hand is.
    Zal vast niet, ze is gewoon druk aan het genieten van Lara
     
  4. Judy77

    Judy77 Fanatiek lid

    31 aug 2006
    1.699
    0
    0
    Had gisteren nog een berichtje van haar, alleen Lara vraagt erg veel aandacht, dus ze zal wel veel met Lara bezig zijn en weinig tijd hebben voor ons....snif....
     
  5. Judy77

    Judy77 Fanatiek lid

    31 aug 2006
    1.699
    0
    0
    @ Sandra, je borsten moeten even wennen aan het kolven, dat komt vanzelf wel goed....ff doorzetten, helaas gaat niet alles in een dag ineens goed....was het maar waar!

    @ Clau, nee, Mirthe is inderdaad niet veel groter en ouder dan jullie kindjes... Ze zou nu ongeveer 3 weken oud zijn, weegt nu denk ik zo'n 4200 gram en is ergens tussen de 51 en 54 centimeter, dus ja, neem Candijtje met een dochter van 4700 gram, haha, daar kan Mirthe nog naar toeleven! Het enige verschil met die echte jonge kindjes, zoals die van jullie is dat ze al veel meer wakker is en meer interactie heeft, naar dingen grijpen, zichzelf zien in de spiegel, bewust lachen.......en doorslapen.....hihi.... Maar ja, ach, op den duur is er geen verschil meer, ik vergelijk mezelf ook niet met iemand die 2 maanden jonger is dan ik, toch? ;)
     
  6. Judy77

    Judy77 Fanatiek lid

    31 aug 2006
    1.699
    0
    0
    Oh en met wakker bedoel ik ook echt wakker, niet het gedonder van niet willen slapen, maar echt in de box om zich heen liggen kijken enzo......dat is soms zo leuk om te zien.....
     
  7. nachtvliinder

    nachtvliinder Fanatiek lid

    20 sep 2006
    2.823
    0
    0
    Mijn 2 Grote liefdes...hubbie en ukkie
    schiedam
    aha ja heb der gelijk ff gsmst! maar heb nog niks gehoord..arme schat en ze was zo fanatiek aanwezig hier.. eerst lara hoor meid en dan wij!
     
  8. cimbomlu

    cimbomlu Fanatiek lid

    13 mei 2006
    1.554
    0
    0
    @Judy: hartstikke leuke foto. Maar "mijn kleine meisje Mirthe" bij je banner moet je al bijna aanpassen!

    @Clau: heeft Jesse geen last van zn "opstopping"?

    @Bibi: wat een feest dat Kayleigh zo lang heeft doorgeslapen!

    @Shelde: gelukkig doet je meisje het goed. Probeer niet te gespannen te zijn over de hoeveelheid voeding bij kolven, maar ja, dat is makkelijker gezegd dan gedaan.

    @nachtvliinder, ik zou hem ook laten doorslapen. Ze mogen echt wel tot 6 (en sommigen zeggen 8 ) uur doorslapen en als ze honger hebben, merk je dat vanzelf

    Vanmorgen hadden we weer een kraamvisite. Deniz had net de fles gehad en is dan tegenwoordig wel eens hierna een uurtje wakker. Dat was wel leuk, hij heeft alle visite aandachtig bestudeerd...

    Gisteravond was een ramp, hij heeft zo gehuild. Ik wist het niet meer hoor. Soms dacht ik: ik laat hem gewoon huilen, misschien valt hij dan vanzelf in slaap. Maar ja , dat kon ik ook niet over mn hart verkrijgen. Mannetje was bij een vriend, en eigenlijk was ik gewoon ook moe. Pff, dan is het best moeilijk hoor.

    Ik heb trouwens bij de Lidl luiers gekocht, er stond op van 4-9 kilo, nou Deniz zwemt er in. Dus die moeten nog even wachten. Mijn ouders hebben bij Aldi gekocht, maar die kunnen niet zoveel plas opnemen. Nu heb ik eigen merk van de Etos gekocht, ik wil gewoon ook iets anders dan Pampers proberen. Maar de prijs (Etos vs Pampers) maakt eigenlijk niet zoveel uit, dus als dit niks is, blijft het voorlopig gewoon Pampers.

    Hij is ook een klein beetje verkouden. Ik wist niet dat ze dat al zo jong konden zijn!
     
  9. shelde

    shelde Fanatiek lid

    1 mei 2006
    2.816
    0
    0
    Even een vraagje aan jullie...
    Hoe voeden jullie? In welke 'positie'?
    Ik doe het eigenlijk alleen liggend, dan hapt ze het beste aan en is het meest relaxte.
     
  10. ster

    ster Fanatiek lid

    1 nov 2005
    1.549
    0
    0
    Meiden: slapeloze nacht gehad, Mira had weer ongelovelijke darmkrampjes, zo zielig voor haar! Vanmiddag weer last en nu zit mijn vriend al een paar uur met Mira in de draagdoek en dat werkt goed joh!
    Eigenlijk moet ik nu voeden, maar dan moet ik haar wakker maken......
    Toch ga ik het maar effe doen! Morgen schrijf ik meer (na hopelijk een lekker geslapen nacht!).
     
  11. Bibi78

    Bibi78 Fanatiek lid

    25 mei 2006
    1.516
    0
    0
    omgeving Rotterdam
    De liggende positie doe ik ook. In ieder geval 's nachts en 's morgens. Overdag voed ik Kayleigh zittend in "madonna" houding. Het liefste zou ik voor de afwisseling ook de "rugby" houding doen, maar die lukt niet zo goed.
    Ik probeer het af en toe nog wel. Ik heb begrepen dat het het beste is om verschillende posities aan te houden zodat je borst op verschillende manieren leeggedronken kan worden.

    Wat vervelend voor je dat Nicky niet goed wil happen als je haar zittend wil voeden. Lijkt mij overdag erg lastig dat je haar alleen liggend kunt voeden. Hopelijk gaat het binnenkort beter. Oh nee, ik bedenk mij net dat je natuurlijk bent gaan kolven. Dat maakt het ook makkelijker om haar overdag te voeden.

    @ judy, wat klinkt dat leuk zeg als ze straks wat wijzer worden. Jij hebt de fase die wij nu hebben al lang meegemaakt. Is dat niet een beetje gek voor je ?

    @ cimbomlu, mijn mannetje is vanavond voor het eerst weer eens de deur uit naar een vriend van hem. Mijn eerste avond alleen met
    Kayleigh. Ik hoop dat zij zich beter gedraagt dan Deniz ;)
    Ik denk dat wij toch maar bij de Pampers blijven. Die hebben een speciaal laagje waardoor de billetjes het droogste blijven en er het minste kans is op luieruitslag.

    @ Ster, sterkte met de darmkrampjes van Mira... hopelijk kan je vannacht wat meer slapen.
     
  12. cimbomlu

    cimbomlu Fanatiek lid

    13 mei 2006
    1.554
    0
    0
    ze zijn vanaf maandag in de aanbieding bij de ETOS: 3 pakken 25 euro
     
  13. Hoi

    Hier weer een krampjes nacht gehad erg vermoeiend en zielig. Mijn man heeft het wel na 2 uur overgenomen want ik heb sinds gisteren buikpijn.
    Het gaat niet weg nu hoofdpijn erbij, ik heb de hele dag op bed gelegen.
    Komt iemand het beked voor de buikpijn , nu pas?

    Cimbomlu: ik had proefpakketje voor luiers van C1000 en die zijn ook goed en ik heb nu van de kruidvat en die bevallen ook goed!
    De billendoekjes van de lidl zijn ook goed, ik vind ze fijner dan de pampers en zwitsal want die vind ik eigenlijk te droog

    Sandra: ik voed liggend en zittend. Gaat beide goed alleen de rugbyhouding niet

    Mijn man gaat volgende week een weekend weg met de voetbal. Gelukkig kan Gui evt bij oma slapen. Want ik weet niet of ik dit ga trekken met een slapeloze nacht.
     
  14. Bibi78

    Bibi78 Fanatiek lid

    25 mei 2006
    1.516
    0
    0
    omgeving Rotterdam
    Bedankt voor de tip :)

    Gebruiken jullie nog steeds maatje 1 ? of zijn jullie al overgestapt naar maatje 2 ?

    Soms heb ik het idee dat maatje 1 al een beetje te klein worden.
    Ik heb nu twee pakken van maatje 2 liggen, maar twijfel of die nu weer te groot zijn :rolleyes: ppffff.


    @ Lailae, ook hier wens ik je veel beterschap toe!
    Ik heb gelukkig geen buikpijn, maar merk wel dat het wat gevoelig is als ik moet niezen ofzo
     
  15. senna1979

    senna1979 Fanatiek lid

    3 feb 2006
    1.496
    0
    0
    verpleegkundige op een woongroep voor mensen met e
    Zuid Holland
    Hallo meiden,

    Sorry, ik heb jullie een beetje verwaarloosd de laatste tijd, ik had het druk met visite en mijn nieuwe rol ;) .
    Alle nieuwe mama`s die er bijgekomen zijn; gefeliciteerd!
    Ik vind het echt heerlijk om jullie verhalen te lezen want deze zijn allemaal zo herkenbaar.
    Met Marin gaat het goed, ze slaapt goed en "eet" ook goed (ik geef borstvoeding).
    Borstvoeding aan de tepel wilde niet lukken, Marin begrijpt vanaf het begin niet dat ze de tepel naar achteren moet zuigen (begrijpen jullie het?).
    Ik voed haar nu met een tepelhoedje en dit gaat erg goed!
    Wel komt ze elke drie uur dus dit is best intensief.
    Wel vind ik het nadeel van borstvoeding dat bijna alle zorg van Marin op mij terecht komt omdat Peter haar niet kan voeden, hebben jullie dit ook?
    De nachten vind ik ook best pittig en ik probeer overdag wel eens een uurtje slaap te pakken.
    Verder is Marin een pittige meid en ze kan goed laten merken wat ze wil ;) .

    Hebben jullie nog veel kraamvisites en verloopt dit allemaal een beetje goed?
    Wij hebben afgelopen week elke avond visite gehad behalve vrijdag, deze had ik vrijgehouden.

    Als ik met Marin ergens heen ga dan heb ik het gevoel alsof ik een nacht wegga, zoveel spullen moet ik meenemen ;)

    Kus van Senna
     
  16. senna1979

    senna1979 Fanatiek lid

    3 feb 2006
    1.496
    0
    0
    verpleegkundige op een woongroep voor mensen met e
    Zuid Holland
    Ik gebruik nu maatje 1 (heb eerst maatje prematuur gebruikt), maar Marin heeft ook een heel klein kontje ;) .

    Kus van Senna
     
  17. Niet meer actief

    Hester, Laurens is echt een scheetje!

    Bibi, als Kayleigh goed drinkt en enorme zuigbehoefte heeft mag ze van het CB de fopper, tenminstem dat zeiden ze bij mij.

    Ik zet vaak hele rustige jazz op.

    Sally, ja Devano is echt superschattig! Een echt prinsje!

    Mirthe, wat een superleuke foto van Mirthe! Ze is helemaal prematuur-af en lijkt totaal niet meer op een pasgeborene. En die wangetjes! Zo poepig!

    Clau, Lara is nu 3750 gram en voor haar moest ik 80ml per voeding kolven en dat is ruim genomen. En een stukje zeep in zijn kontje inbrengen? Wat een raar idee! Waarom zou dat helpen?

    Sandra, kolven is anders als aanleggen. Ik krijg met 30 minuten kolven 20-30cc uit mijn borst, dus lang niet genoeg. Volgens het CB een kwestie van "oefenen", maar ik ben het hartstikke zat. Ik ben twee dagen bezig geweest voor een flesje en toen Jop die vandaag pakte zag het er zo raar uit dat we het weg hebben gegooid. Ik heb het opgegeven... Dan maar niet een nachtje doorslapen... (lara komt nog steeds elke nacht elke 3 uur en overdag elke 2-2,5 uur :cry: )
    Over je emotioneel niet goed voelen, ik voel met je mee. Ik ben totaal uitgeput en ben echt een jankert. Ik voel me soms zo machteloos... En ik zou zo graag willen kolven dat ik eventjes - ookal is het maar een paar uurtjes - zou kunnen slapen... Ik kan ook helemaal niks meer hebben en kan me nergens meer toe zetten.

    Sally, ik heb de handkolf van Avent én de electrische van Mendela, maar beiden gaan even langzaam... EN van dat wakker zijn; Lara slaapt soms tussen drie voedingen niet. Ja heel af en toen een hazeslaapje van 10 of 15 minuten omdat ze echt heel erg moe is, maar that's it. Zodra we haar dan wegleggen is het weer drama, want dan wordt ze wakker met krampjes.

    :) :) :) I wish!

    Cimbomlu, ik gebruik ook pampers (voor Lara dan he ;) ) en vind ze gewoon het beste. Maar de eigen merk van Albert Heijn (geen euroshopper) was ook heel goed te doen. Die van de C1000 was heel slecht; ze had de striemen in haar billen staan.

    Sandra, ik voed ook het liefst liggend, dan drinkt ze ook het beste. Ik moet alleen oppassen dat ik dan niet in slaap val... Wat ik ook wel eens doe is dat ik ga zitten en haar dan op het voedingskussen leg, dan heb ik ook nog mijn handen vrij.

    Laila, wat voor buikpijn heb je? Ik had vanmiddag het idee dat ik een maagzweer kreeg, zal wel door stress komen...

    Maar dames ik heb ook goed nieuws: SM vertrekt WOENSDAG al ipv de 1e! :whistle:
     
  18. Niet meer actief

    Laila, beterschap! Ik hoop dat je het red alleen met Joya, lijkt me vreselijk om nu ziek te zijn...

    Bibi, wij doen nog steeds maatje 1. We hebben al wel een duopak maatje 2 in huis, maar vonden het nog een beetje te ruim zitten.
     
  19. Niet meer actief

     
  20. Judy77

    Judy77 Fanatiek lid

    31 aug 2006
    1.699
    0
    0
    Zo, net bij mijn schoonvader geweest, nu weer lekker thuis op de bank....hmmm...

    @ Cimbomlu, denk dat ik er dan maar "mijn mega meisje Mirthe" neerzet, haha, alles met de m!

    @ Bibi, ja, inderdaad raar dat jullie nu allemaal in die begintijd zitten, maar ook wel weer leuk, ik kan het nog wel allemaal heel goed meebeleven! Maar moet ook zeggen, hier hebben we ook nog wel last van veel huilen, niet slapen en vieze poepluiers, dus zo heel veel zitten wij er niet naast. Maar met name alle voedingszaken, tja, als ik sommigen van jullie zo lees ben ik blij dat ik daar doorheen ben!

    Wij gebruiken de luiers van Pampers of Kruidvat.... Heb nu ook een pak van de Plus staan, geen idee hoe dat merk heet, maar die vond ik niet zo prettig, die zat in het boodschappenpakket dat je in ruil voor een geboortekaartje kreeg.... We zitten sinds vandaag op maat 2, zijn uiteraard begonnen met de prematuur, dus al maatje nummero 3 in twee maanden!
    Doekjes heb ik van de hema, ik word echt misselijk van de Zwitsallucht, dus tja... Die van de hema hebben aloe vera, ruiken erg lekker en zijn niet te droog, die van kruidvat zijn te droog, da's niets!

    @ Ky, ja mooi is ze hè, inderdaad prematuur af, daar ben ik wel blij mee!

    Net bij mijn schoonvader was ons neefje Tijmen er ook, vijf maanden oud, maar de curves lopen twee maanden voor :confused: jeetje wat blijft dat toch een verschil met Mirthe zeg!

    Oh, Mirthe wil niet slapen, ik ga weer even een speentje geven.....hoewel.....het wordt stiller......stil.......

    Nou dan kan ik nog wel even verder typen! hahaha.... Ky, je sm eerder weg?!?!?! Wat een feestje!

    Vandaag liepen we in de Ikea (ja, Viona, alwéér! Maar gister was voor mijn moeder, vandaag voor onszelf), een kindje van 1 liep te stieren, zeg die moeder tegen haar "ik zou willen dat je weer zo klein was als dat meisje in die wagen (Mirthe) lekker rustig!" Wilde bijna zeggen, nou, lekker rustig als je om 23/0 uur nog een fles moet geven en ergens tussen 5 en 7 weer op moet! Haar kind slaapt vast netjes vanaf een uurtje of 8 en kan zichzelf ook prima vermaken met speelgoed, hier is het alleen nog voeden, huilen, poepen af en toe lachen en een heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel klein beetje spelen...... elke leeftijd heeft z'n voor en nadelen, die vrouw weet niet wat ze wenst!

    Haha, steeds als ik ga typen huilt Mirthe, denk ik, nou ik ga maar even naar boven, houdt ze op!
    Nu toch maar echt even naar boven.....

    Doei!
    Oh, en die rugbyhouding: op het laatst zette ik Mirthe in een soort zithouding naast mij op/in een kussen, maar dan natuurlijk met haar rug de andere kant op...mijn arm er omheen en dan zat ze automatisch met haar hoofdje op borsthoogte, ideaal! Dus niet zo schuinliggend om je heen, dat werkte bij mij ook niet.....
     

Deel Deze Pagina