nou kan het altijd proberen idd baad het niet dan schaad het niet krampen in mijn kuiten krijg ik als ik mijn benen uitrek op bed moet je eigenlijk voor je op bed gaat een glas/mok warme melk drinken zeggen ze weet nie of het helpt hoor nog nooit geprobeerd harde buiken zullen nu wel vaker voorkomen denk ik oefenweeen worden ze ook wel genoemd dus we kenne flink oefenen nu haha
Ik heb de test ook gedaan vandaag en scoorde 16 vragen goed hihi. Die boeken zijn toch nog ergens goed voor Heb gisteren ook de blije doos opgehaald bij de prenetal en wilde gelijk roze kledinghangertjes kopen, maar ze hadden ze alleen in een bundeltje van 3 kleuren roze( de goeie) donker roze en rood, maar ik wil alleen die roze maar dat hebben ze niet, weten jullie misschien waar je die kunt kopen? Vandaag ook bericht gehad van de kraamhulp, ze komen 11 april langs voor n intake-gesprek.
Ik wil na de bevalling ook naar de weight watchers voor de zwangerschapskilo's kwijt te raken en nog 5 kilo van voor de zwangerschap, maar mag dat als je borstvoeding geeft?
flink geklets meiden! wij hebben vanmiddag de tuindeuren geschilderd (waterbasis) morge moet het nog een keer en net de crosstrainer verkocht dus kan lekker shoppe morge en net lekker in bad gezeten hihi
Haha Coco ik heb die droom ook al een keer gehad, dat ik bv gaf aan mn hond, nou toen dacht ik echt nu ben ik ECHT zwanger hihi
Gelukkig dat ze geen eiwit in urine hebben gevonden Spirit, maar wel heel erg vervelend van dat vocht vasthouden meid Heb je geen tips gekregen van de vk om het te verminderen? Hoop dat het snel minder wordt meis, succes
Ja kunnen we alvast oefenen voor het echte werk haha, harde buiken horen er gewoon bij ( af en toe ), enne warme melk lust ik niet, dan ga ik spontaan van over mn nek bleh
Ik ga zo ook maar eens naar bedje toe, normaal lig ik er al in rond deze tijd maar met dat uur tijdsverschil wordt het nu weer wat later eer ik naar bed ga. Welterusten allemaal
ja dat is dus ook mijn probleem later opblijven omdat ik eindelijk niet eens moe ben en al lig te pitten.. maar 's ochtends wil dat niet echt werken hahaha volgende week allebei een week vrij dus dan kunnen we lekker inhalen, en dat weekend ook in een hotel zonder dochter dus dan al helemaal bijtanken..ben benieuwd of me dat lukt! Er was een vraag over Borstvoeding en afvallen.. Als je BV geeft val je vanzelf al sneller af doordat je baarmoeder extra samentrekt door de BV. Je mag dus niet op streng dieet of extreem afvallen/sporten. Je lichaam moet de eerste weken sowieso even bijkomen. Maar daarna kun je langzaam opbouwen en gezond eten mag natuurlijk altijd maar zorg voor goede voedingsstoffen juist als je BV geeft ! Ik weet wel als die kleine eruit is, het eerste wat ik ga eten die avond is SUSHI hahaha! Er is hier een toko geopend die verse sushi maakt zo gemeen! dus dat word een echte traktatie dan planning voor vandaag: ontbijten bij ikea en dan het winkelcentrum in spulletjes zoals altijd halen (gaat ook ff blieken in de wibra hihi) En jullie dames? ow ja zorgen jullie wel even voor mooi weer nu? 8) 8) 8)
@spirit jeetje das wel schrikken hopen dat het snel over is! vandaag lekker boodschappen doen en ff winkelen ook effe bij wibra kijken!
ons kindje woog met 29 weken 1500 gram en was gemiddeld volgens echoscopiste. Nu snap ik het inderdaad van de spuit. Met mij gaat het verder wel goed hoor. Kan niet wachten totdat kleintje eruit is. Oh ja, wat is een buddy? Ik lees het wel veel maar weet niet precies wat dat is.
hey meiden, ben weer trug van de VK. Alles was in orde bloeddruk 130/60 en ijzergehalte heeft ze geprikt en die was 7.3 beebje lag met hoofdje naar beneden enhet hartje was prima in orde!
dan geef je iemand van de juni mamma`s je telefoon nummer en als je dan bevalt dan kan je diegene laten weten dat je bent bevallen en die zet het dan weer hier op het forum!