@zonneschjn fijn dat het goed is gegaan tijdens de reis! hahaha leuk droom hoor ... geniet nog lekker van je vakantie!
ja zij wordt 's nachts ook wakker hoor! Ze laat deze ook nog niet weg.. maar na 3 maanden mag er wel meer dan 8h tussen dus hopen dat ze dit gaat doen dan.. Maar als ze om 20h de laatste heeft krijgt ze dus rond 2-3h weer honger ja en dan 7h weer..Maar dit is echt aanleggen drinken en weer haar bedje in en slaapt gewoon verder Maar uiteindelijk moet die 2-3h er dus af..maar heb ik er alwel inzitten dat ze om 20h moet gaan slapen! Bij Sem hadden we eerst ook hele late voedingen voordat ze ging doorslapen en hebben toen dus alles omgezet dat ze vroeger naar bed ging.. het is maar net hoe je het aanpakt!
fijn om te horen dat je meisje het zo goed doet! leert ze al wat italiaans? hahaha geniet er nog van en we vergeten je niet.. we gaan lekker v&d'en binnenkort
vannacht besloot ze om 3.30 te komen.. En ik merk ook inderdaad xxx1974 dat ze 's avonds meer moeite ermee heeft en soms nog wil drinken.. dus nu gebruiken we hiervoor het afgekolfde flesje en dan bij mij de slaaptiet Want straks zal ze het alleen met een flesje moeten doen he
@ilona succes met werken gaat je kleine naar een kinderdagverblijf? hoe gaat het met de vader van je zoon? is hij er veel bij betrokken? @bwtje das lekker optijd de mijne kwam vanacht ook om half 4 maar hij had om 10uur al gegeten en normaal krijgt hij rond half 12 en dan komt hij om half 5! net weer naar buro geweest hij woog 5850 en is 59,8 cm! vanaf wanneer mogen ze in de buggy ? en in een auto stoel? die maxicosi is bekant niet meer te tillen?
Evy heeft de laatste fles om 22.30 u gehad en kwam vervolgens om 04.30 uur voor de volgende fles. Ze heeft toen 100 ml gehad, maar was t er niet helemaal mee eens. Om 8.00 uur weer een fles gegeven toen 150 ml gedronken van de 175 ml die erin zat. Het is wel leuk dat ze langer doorslaapt, maar je weet soms niet hoe je het beste kan eindigen met de laatste fles om 's morgens weer gunstig uit te komen. Als ze na 5.00 uur komt geef ik wel een volledige fles, maar moet ik de rest van de dag de fles langer dan 4 uur zien te rekken. Hoe doen jullie dit? Ik kon alleen natuurlijk weer niet slapen na 5 uur de wekker van mijn vriend ging om 05.45, daarna mopperde Evy en als laatste begon de kat aan de slaapkamerdeur te krabben... Heb dus maar weer 5 uurtjes geslapen vannacht. Balen zeg!
Ja hier om 20h erin alleen ik denk dat ik een extra voeding misschien wel ga kolven vlak voordat ik ga slapen..als ze dan toch pas rond 3-4h komt kan ik daar mooi gebruik van maken, en een voorraadje opbouwen! Ik mag morgen naar het CB en dan zijn we 2 prikjes rijker in de buggy als ze goed kunnen zitten net zoals in een grote autostoel.. deze is tot 9 kilo volgens mij en als het hoofdje er bovenuit komt is het ook niet meer veilig tot die tijd echt niet doen, veel te gevaarlijk En ook de buggy moet je nog even mee wachten zeg rond 5-6 maanden op zijn vroegst..misschien kan je kindje al stevig zitten dan, maar neem aan dat hij toch nog wel past in de reiswieg van de wandelwagen? Hier nog ruimte zat maar tis ook wel een mage bak, van de Mura 4!
owwjeetje succes met de prikjes de mijne heeft ze vorige week maandag gehad en is er gelukkig niet ziek van geweest! nou in de reiswieg past hij nog wel maar dat zal niet lang meer duren als hij zo door blijf groeien! ik heb een adventure kinderwagen! bednakt voor je antwoord..
balen da tje zo kort geslapen het ! die van mij krijgt 5 voedingen van 180cc over heel de dag en daar begin in om 8uur smorgens mee. en als hij snachts komt krijgt hij 120cc en dan valt hij meestal gewoon weer terug in slaap en dan komt hij weer rond 8uur. ik noem het maar een troostflesje
mijn moeder past vandaag op. en vrijdag gaat hij naar zijn vader. hij komt zo af en toe lang. het gaat wel oke. het werken gaat wel goed. het is lekker rustig en heb een foto van mijn kleine man opgehangen. en hij lacht daar heel lief op dus dan wordt ik alweer vrolijk.
idd, om 21.00 laatste eten en dan slaapt ie ook gelijk. Vanochtend werd hij om 5.30 weer wakker, even gegeten en nu weer om 10.00 wakker.
Ilona: succes vandaag. Was het niet moeilijk zo zonder je kleine man? Lijkt mij in het begin best lastig. Ik heb gelukkig nog circa 6 weken vrij, kan ik me alvast voorbereiden...
@bwtje: Ik dacht dat ik ook een grote kinderwagenbak had maar het is bijna te klein, net als de wieg. Ik denk dat ik nog 10 cm ruimte boven z'n hoofd heb Succes met de prikjes, hopelijk heeft ze er niet zo'n last van. @ bulldog: jouw kleine is ook al aardig gegroeid. Met zo'n gewicht is de maxicosi tillen idd niet makkelijk meer. Gelukkig past ie op het onderstel.
Ik heb ook het vermoeden dat Felicia last van tandjes heeft. Ze heeft ook 2 van die stipjes onderin, dat had ze ook al bij de geboorte, maar ze kwijlt heel erg op het moment en haar poep is ook dunner en ze heeft heel veel zuigbehoefte, verder is ze wel heel vrolijk en niet hangerig, nou ja we zien wel wanneer het doorkomt! Wanneer gaan jullie met het fruithapje beginnen? Ik wil met 4 maandjes daarmee gaan beginnen, verheug me er nu al op! Lijkt me zo'n leuk gezicht als ze voor de eerste keer ander voedsel krijgen. Felicia drinkt sinds eergisteren 180 cc + 6. Wat drinken jullie kindjes die net zo oud zijn als Felicia?