Zonneschijn: Bedankt voor de tips. Ik zal ze aanschaffen en hopelijk blijft mijn productie goed. Moaatje: wat een schattige foto! Ik ben vandaag voor het eerst ongesteld geworden. Ik hoop niet dat mijn productie nu gaat afnemen? Danny drinkt nog steeds om de 3 uur. Ik heb vandaag rijstebloem gekocht. Ik heb met het cb afgesproken dat ik ermee begin in de week dat hij 4 maanden wordt. Ik mag het in de avond in zijn laatste flesje doen met afgekolfd bv. En ik mag het ook overdag gaan geven als pap en dan met een lepel geven. Groente en fruit ga ik pas na 6 maanden mee beginnen.
Waarom geven jullie rijstebloem eigenlijk? Hier een baby die doorslaapt vanaf 3 weken en van 23 tot 8 is het echt stil, dus daar hoef ik het niet voor te doen. Hier ook weer ongesteld geweest, ben benieuwd of het gelijk een nette cyclus is, dan zou ik het een dezer dagen weer moeten worden Joepie. Volgende week de 2e set prikjes alweer.
ook ik ben deze week begonnen met een paar happen vruit. hij vind het heerlijk. morgen krijgt Ruben zijn prikkies. ben erg benieuwd hoe hij gegroeit is.
goeiemorgen hier net de 2e prikjes gehad bijna niet gehuilt gelukkig! hij woog 6650 gr en is 62 cm hij is 700gr aangekomen in een maand en dat vonden ze veel hij zit net iets boven de gemiddelde lijn. mocht hem eventueel minder geven stelletje mauwers... @ilona heb je dit uit je eigen gedaan of in overleg? @cellie de mijne slaapt van half 10 tot half 7 dus zou het in pricipe ook niet hoeven te doen dan? balen dat je weer ongi bent! moeten ze niet eerst die rijstebloem hebben om de darmen voor te bereiden?
we zijn trug van CB esmay heeft een mooi sproingetje gemaakt kwa gewicht en lengte zeiden ze ze woog 6305 gram en is 62,5 cm. prikjes waren weer zielig ze ligt nu lekker te slapen
@Bulldog; ik zou niet weten waarom de darmpjes nu al aan pap (rijstebloem) moeten wennen eigenlijk. Ik weet wel dat je dat kunt doen (bij 4 mnd) als je kleine nog niet doorslaapt, het zou kunnen helpen om de nacht door te komen zonder voeding. Verder zie ik het nut niet.
Ik geef rijstebloem in de laatste fles, en de eerste in de ochtend. Is alvast een beteje leren aan vast voedsel te wennen..... Wat overigens ook goed gaat. De groentehapjes gaan er hier ook goed in A.s maandag\ moet ze haar 3e prikjes al weer.... Gaat zo hard, papa gaat dit keer. Ik ben zelf werken, ben erg benieuwd wat ze weegt. En ook hoe lang ze is nu Fijne dag nog allemaal
hier slaap hij al wel door dus dan hoef ik dat niet te geven! dus dan zou je gelijk met fruithapjes kunnen beginnen? als ze 4mnd zijn dan?
tis toch overal verschillend ze zeggen overal wat anders! maar hij is helemaal niet dik dus ik heb er geen problemen mee hopelijk heeft ze vandaag geen last van de prikjes! de1e prikjes heb mij manneke er geen last van gehad dus hopelijk nu ook niet!
@bulldog; tzt ga ik wel pap geven als ontbijt. Maar als eerste vaste voeding met groente/fruit beginnen lijkt mij heel normaal. Ik start zelf pas met 6 maanden. Maar dat is persoonlijke keus
ik had ergens gehoord dat je eerst met die pap moest beginnen om de darmen te laten wennen aan vaster voedsel! maar jij heb 4 kindjes dus jij heb wel ervaring hihi bedankt voor je antwoord! wanneer ga jij die pap geven?
Miischien zegt het CB dat wel hoor, maar dan zou ik de logica erachter vragen Ook niet eerder als 6 maanden die pap. (Tenzij het slapen s'nachts niet geweldig is, ik heb er een gehad die niet doorsliep, die heb ik wel de Nutrix in de fles gegeven.) Dat was ook me 2e.... Mijn 2e kind is allergisch en heeft astma, de kinderen daarna heb ik om die reden geen bijvoeding gegeven tot 6 maanden. vandaar dat ik zo meutig ben erover Eten doen ze nog hun leven lang, de eerste 6 maanden is BV of zuigelingenmelk gewoon echt nog genoeg.
Wat bij mijn kleinste opvalt, de spijsvertering is sowieso al aan het veranderen, ook al krijgt hij niets anders.... Tot voor kort had ik bij iedere voeding/luier, een lekker pakketje derrie. Sinds een week of 2 is het 1 keer per dag een mega pakket en de samenstellig is wat breiiger geworden. Dus de darmen groeien mee met het kind
oke dank je voor je antwoord denk je dat het aan de bijvoeding lig dat je 2e kindje allergies is ? ik ga er weer van tussen moet zo gaan werken fijne dag allemaal...
Vanaf wanneer ben je met rijstebloem begonnen? Ja ik ga er ook mee beginnen zodra hij 4 maanden is. Fruit en groente wacht ik mee tot hij 6 maanden is want hij krijgt nog volledige bv.
Hallo meiden, ik wil even laten weten dat met mij en de kleine alles goed is, maar dat ik door omstandigheden niet vaak zin en tijd heb om gezellig mee te kletsen. Voorlopig moet jullie mij dus vaak missen maar ik hoop binnenkort weer lekker vaak aanwezig te zijn hier. Groetjes!