Zonneschijn, vlak na het zwemmen ging het prima. Pas 3 uur later niet meer. Ze heeft ongeveer 3 uur geslapen in een dikke slaapzak onder een dekentje met een kruik. Daarna was haar temp 36.6. Er krap, maar net genoeg. Hoeveel woog Senna een paar dagen terug? Sneu dat er geen snelle oplossing is. Kleintje, leuke foto in de banner trouwens. Xxxxx1974, wat jammer dat het kolven niet goed ging. Waar was je dan? Ik krijg er gelukkig wel altijd genoeg uit om een opgelucht gevoel te hebben tenminste. Afgelopen vrijdag heb ik op een werkdag net zo veel gekolft als zij in de tussentijd dronk. Volgende week ga ik met mijn vriendinnetjes stappen in Amsterdam. Gelukkig gaan we eten bij Humphreys. Ik ben daar twee weken terug ook geweest. Toen ik vroeg waar ik kon kolven zat ik een minuut later al in een apart kantoortje. Helemaal superservice. Ik vraag ook nooit of het kan, maar ik vraag waar het kan. Het schijnt dat je dan veel minder vaak geweigerd word. Maar onderweg blijft het irri. Nog een geluk dat je niet meteen met een borstontsteking zit. Wel sneu voor Raul dat hij geen medicijn krijgt. En van jouw neusspray is helemaal vreemd. Mijn huisarts smijt niet met medicijnen, maar toen ik de spray wilde hebben had ik hem met 1 telefoontje. Ik heb er overigens niets aan gehad. Babet is dus nog steeds koud. Maar toen ze wakker was wel vrolijk, en ze dronk goed.
Thx moaatje, en ik hoop voor jou dat babetje snel warmer wordt of in ieder geval zichzelf warm houdt...
hallo bedankt voor de lieve reactie over ruben zijn foto. gister ben ik samen met ruben onder de douche geweest. ik deed dit wel vaker maar dan heel snel. nu ben ik eerst zelf gegaan en daarna op de grond gaan zitten en heb ruben op schoot genomen. hij vond het heerlijk. hij was elke keer naar de straal aan het grijpen. ook was hij contineu het water van zijn kin af aan het likken. echt z'n lief gezicht.
@Zonneschijn: we kunnen volgende week vrijdag bij de arts komen. Ze heeft net bij de 1e fles 20 ml laten staan. Gaat beter dus. En nog niet gespuugd, maar ook nog geen ontlasting gehad (dat is haar probleem met de nutriton). We gebruiken de difrax s-fles met m speen. Welke gebruiken jullie? Ik hoop dat Senna nu wel wat meer aan gaat komen... heb je al potjes oid geprobeerd? En hoe vond ze dat?
@Sjoon: wat vervelend dat het zo lekker onduidelijk is mbt het helmpje. @xxxx: wel zwaar 4 dagen werken en dan nog 1x eruit 's nachts. Ik hoop dat je snel van de nachtvoedingen verlost ben dan.... En dat je kleine snel beter is!
@Moaatje: hoe is het nu met de temp. van Babet? Hopelijk al wat hoger?! @Ilona, wat leuk dat douchen zo.... Het is ook zo leuk dat onze kleintjes actiever worden en echt kunnen genieten (en wij daardoor ook). Van de week zat Evy op schoot en begon ik met mijn tong te "klakken" en een lol dat ze erom had, ze zat flink te schaterlachen
@mamakaatje Ruben kan ook zo hard lachen! als ik hem kus in zijn nek dan komt hij niet meer bij van het lachten. en kietelen hij vind het helemaal geweldig.
Pff meiden, ik weet niet wat er hier thuis gaande is, maar de laatste tijd (zo'n week of 2) moet ik er steeds weer 's nachts uit. En niet één keer, maar vaak wel 2 of 3 keer. Vannacht was het ook weer flink raak. Hij had om half 10 z'n laatste voeding op, lag 10 uur op bed. Om vervolgens om half 2, 2:15, 4:30 en 6:30 te komen! Steeds eruit, beetje troosten, beetje eten... Gelukkig daarna wel tot half 9 blijven liggen. Misschien dat het z'n tandjes zijn, maar ik zie nog niks. Als het z'n tandjes zijn, wanneer ga ik dat dan zelf zien? Of kan het misschien zijn dat we z'n bedje hebben verplaatst en dat ie zich nu niet op zn gemak voelt op zn nieuwe plekje?
@ Ilona: Hier ook heel veel schaterlachen. Inderdaad van de kusjes in zn nek, maar ook van de 'scheetjes' op zn buik. Echt geweldig om je kleintje zo te zien genieten!
ze is er geen voorstander van want het is niet goed voor je. En je kunt er verslaafd aan raken (zoals blijkbaar aan elke neusspray).
Leuk he dat klakken met je tong. Ik deed het al toe hij heel klein was en nu herkent hij mij met dat geluid bijv. bij het KDV en gaat ie heel hard lachen.
vervelend he als je het niet meer gewend was. Het slapen schijnt ook steeds te kunnen veranderen. Tandjes kun je voelen als je over z'n tandvlees wrijft.
Wij gaan als de verkoudheid over is maar eens het ledikantje proberen ipv de wieg. Ik vind hem alleen zo onrustig als ik hem daar in leg. Hij trekt zich via de spijlen naar het hoofdeinde en wilt draaien en achterom kijken. Is dat bij jullie ook zo? Misschien is het minder met een slaapzakje aan. Ik hoop dat ik zelf dan wel slaap en niet continu lig te luisteren of ik wel iets hoor.
Jayden ligt al bijna vanaf het begin in het ledikant (de eerste paar weken in de wandelwagen op onze kamer). Hij ligt altijd in z'n slaapzak en het ging eigenlijk steeds beter met doorslapen. Maar tandjes voel ik volgens mij nog niet, dus dat zal het dan wel niet zijn denk ik. Ik hoop in ieder geval dat het vannacht beter zal gaan, want ik moet werken en ben pas om 3 uur vannacht thuis, dus sowieso een heel kort nachtje. Hopen maar dat ik zo weinig mogelijk gestoord word. En anders is het misschien wel omdat zn bedje op een andere plaats staan, maar zal dat echt zo veel uitmaken? @xxxx1974: Hier slaapt ie in ieder geval een stuk rustiger mét dan zonder slaapzak, dus ik raad het je aan om ook te proberen. Vanaf wanneer mag trouwens de baby precies in de kinderwaginzet? Met 6 maanden of echt pas als ie zelfstandig kan zitten? Het scheelt namelijk niet veel meer of hij goeit uit de wandelwagenbak...
Haha, ik lig hier in een deuk om mijn kleine man. Hij kan nog niet omdraaien van rug naar buik maar komt nu toch een heel eind; Hij gooit zn benen de lucht in, geeft een zwaai met zn lichaam en rolt naar rechts op z'n zij. Dan lijkt het of hij verder probeert te rollen maar dat lukt niet omdat z'n benen nog in een hoek van 90graden op z'n lichaam liggen. Echt een grappig gezicht maar hij blijft het steeds proberen. Het kan nu wel ieder moment gaan gebeuren lijkt het wel.
Dit doet Danny ook de hele tijd. Het is hem al een aantal keer gelukt om op zijn buik terecht te komen. En dan gaat hij krijsen want hij vindt het niet zo leuk.
Bedoelen jullie nou de kindertoeslag, of is kinderkorting weer wat anders? Ik ken alleen de kinderbijslag en de kindertoeslag.