Zo zo, wat is er weer gekletst... kijk echt met angst en beven ons aller zwangerschapsverlof tegemoet haha.. ff kort reageren: @Rianne: leuk zeg die buik! Jij hebt ook wel een mooi strak buikje om het op te doen haha.. bij mij zou iedereen zich afvragen wat voor kwak gips ik aan de muur heb hangen. @ Aicha: veel plezier in Friesland.. zeg maar dat ik heel Friesland mis.. (is ondertussen al maanden geleden dat ik daar voor het laatst geweest ben) en gefeliciteerd met je 35 weken alweer. @allemaal zieken: beterschap dames! En doe het rustig aan. @Steken: ik had gisteren ook ineens hele erge steken in mijn onderbuik.. moest me ook echt ff vasthouden en een beetje puffen.. vraag me nu ook erg af of de kleine niet toch ingedaald is..of dat het toch mijn banden waren... volgende week mag ik weer naar de vk.. wil zo graag weten hoe onze kleine man nu ligt.. @hik: onze kleine heeft zo'n 3 keer per dag de hik ongeveer.. is dit niet wat veel? Waarschijnlijk is hij gewoon een schrokop haha.. @verlof: aarrrghhh nog 3 dagen! en uhm... WIL ECHT NIET MEERRRR!!!! Ben zo intens moe.. pffff ook door al het werk wat we steeds doen in ons nieuwe huis, al doe ik niet zo heel veel, maar slapen ging daar echt niet.. (matrasje op de grond enzo...) jullie kunnen raden wat ik met koninginnedag ga doen: slapuuuunnn!
@ Mam: Vervelend zo'n nacht .. haha dat draaien ken ik, je blijft het proberen .. Geniet nog even van de rust. @ Basmalah: Dank je Haha wat omschrijf je dat toch grappig. Zal toch wel meevallen? Trots zijn op je buik! Die steken die je omschrijft lijken mij wel het indalen hoor. De hik 3 keer per dag is wel veel! Maar denk niet dat het kwaad kan! Oh lekker nog 3 daagjes werken. Nog even volhouden. Ik denk dat je ook zo moe bent omdat je weet dat je bijna verlof hebt, dat je je er al een beetje aan toegeeft. Had ik ook last van. Alleen maar goed, lekker ontspannen en rustig aan doen. Schiet het huis al een beetje op?
Wat zijn er al veel met verlof. Veel hebben 6 weken van te voren merk ik. Ik moet vandaag,di,vri,za,zo,ma,do en vr nog werken en dan ben ik met verlof 4 weekjes van te voren. Rianne die buik is echt mooi van jou. Marloes succes vandaag. Ik ben wel benieuwd. iedereen verder fijne dag. xxx Joyce
Ja grapje hoor valt ook wel wat mee.. krijg veel positieve reacties op mijn buik. ja die hik.. .vind het maar zielig dat ie het zo vaak heeft.. zal voor de zekerheid volgende keer even bij de vk navragen... wat je zegt over moe zijn en verlof zou heel goed kunnen kloppen hoor.. ik stel ook steeds dingen uit tot mijn verlof.. o.a. ook mijn slaap.. dan denk ik ach ik kan nog genoeg slaap inhalen in mijn verlof hihi.. het huis schiet wel al snel op.. we hebben echt veel gedaan in de 2 weekeinden die we tot nu toe hadden. volgend weekend moet er een muurtje ergens ingezet worden en een deuropening gemaakt worden.. dat zal nog de meeste troep geven.. maar zodra we daar mee klaar zijn kunnen we aan de babykamer beginnen (YIPPIIIEEE!)
Goeiemorgen allemaal! Iedereen die gereageerd heeft op mijn steken: dankje, zal idd wel gewoon het indalen zijn. Heb er vannacht geen last meer van gehad! @Demi: Hoefde ze niet weg te puffen hoor, maar moest wel zuchten, zo venijnig waren ze. Maar heb er nu geen last meer van, dus zal wel goed zijn @Pretty: Fijn dat alles goed was in het zkh! Nu rustig aan doen.. @Rianne: Goed nieuws, vrijdag wordt het weer beter weer. Hier in Den Bosch in ieder geval @Nikita: Ja ik ken mezelf niet meer terug. Heb nooit de drang gevoeld om te poetsen, maar nu . @Kuide..: Hoop dat je je vandaag wat beter voelt.. @Marloes: Succes vandaag! @Demi: Nee, wij gaan hier niet overtijd lopen @Aichaaa: Ooh het gaat echt opschieten nu Gefeliciteerd met je 35 weken! @Smiley: Vanmiddag lekker even bijslapen idd! @Rianne: Doe lekker rustig aan, dan ben je hopelijk snel weer van je hoofdpijn af! @Basmalah: Nog maar 3 dagen, even doorbijten nog en dan lekker uirusten
Hier vannacht ook een beroerde nacht gehad, had 's middags geslapen van 15.30u tot 17.00u en lag vannacht dus wakker. Nu ben ik moe! Achja, deze week maar 3 dagen werken en dan lekker lang weekend Nog 'maar' 16 werkdagen en dan eindelijk verlof 2 hele weken en 2 halve weken. Heb nu ook een heel eind alles in huis. Moet alleen nog een extra thermometer halen. Ohja en moet bellen voor mijn kraampakket, intake kraamzorg en ponsplaatje want die heb ik niet meer...
Goede morgen! Even bijlezen... Pm2B: Lees net dat je naar zh moest, hopelijk was daar alles goed....even verder lezen Smiley: Maar goed dat je de kraamzorg zelf gebeld hebt! Komen ze tenminste snel Buiken: Veel mooie buikjes voorbij zien komen, leuk! Mac: die broek heb ik nu ook gekocht bij prenatal, heerlijk inderdaad! Bab28: Ga voor je duimen vandaag! Hoop dat ie goed gegroeid is! Mama1987: Kl*te dat je halfgaar vlees gegeten hebt, maar inderdaad niets meer aan te doen nu... even verder lezen..
Hey, ja je hebt wel gelijk.. Een badstandaard zou makkelijk 2e hands kunnen. En dan gewoon een nieuw badje erop! Misschien doe ik dat wel gewoon!
Dank je!! Jij ook uiteraard!!! Oh mijn vriendje is zo lief de laatste tijd!!! Vrijdag met boodschappen doen mocht ik bijna niets meer van hem Gisteren hielp hij me met de bedden opmaken. En 's avonds zat Tibby boven, zegt ie "dit is de laatste avond dat ie boven mag (ivm haren)" dus ik zeg "nouja ik ga morgen wel ff stofzuigen boven". Zegt ie ineens "doe jij nu maar eens rustig aan"
lief!! geniet ervan! (is dit jullie 1e kindje??) bij mijn 1e zwangerschap werd er veel meer rekening met me gehouden dan nu.. herkent iemand dit?? soms moet ik nu wel een dingen vragen of man lief ze wil doen.. kan er soms heel boos om worden waarom er soms zo weinig rekening met me word gehouden haha ook het uitxzoeken van kaartjes.kamertje ect.. weinig hulp. al vindie het allemaal super hoor en heeft ie er heel veel zin in..
Nou dames, Ik zie dat ik ook weer een weekje verder ben! Nog 9 weekjes... Jippiie!!! Hier ook een rotnacht gehad! Heb echt heeeel slecht geslapen! Steeds wakker gelegen, warm enzo.. voelde mij een beetje koortsig. Maar nu is wel de hoofdpijn weg en ben niet meer misselijk! Misschien was het dan toch de griep ofzo! Vrijdag moet ik naar de vk.. en dan dinsdag weer terug komen om bloed te prikkken op suiker!
Hier is het de eerste en er wordt vrij weinig rekening met me gehouden. Gek genoeg kan ik vriendlief er niet van overtuigen dat het allemaal wat zwaarder wordt nu!