hoi anna, ja wat jij schrijft herken ik idd wel van die groei van je baarmoeder. Dat viel me de vorige keer ook op. Zal me benieuwen nu ik rustig op de bank zit voel ik de kleine wel steeds. rianne, ben het helemaal eens met wat anna zegt: je komt niet zeurend over, dit forum is ook om af en toe gewoon je hart te luchten! ben blij dat dat hier kan!
meeting: heel leuk idee, maar vind het toch ook wel een beetje eng hoor haha.... ken jullie natuurlijk niet persoonlijk.....
zo weer helemaal bijgelezen! en het erge is dat ik het weekend ook weer werk en dan w.s. ook weer weinig tijd heb, grrr...
allemaal goed berichten hier? sorry niet helemaal bij gelezen.. hoofd staat er niet echt naar iedereen gefeliciteerd. en ik zag geloof ik 2 meisjes en 2 jongens voorbij komen? leuk hoor! nu maar shoppen madelon: fotoshoot? kleding wat om je heen valt. en je lijf acentueerd. vooral de buik natuurlijk haha.. heeft de fotograaf geen tips?
Ik heb die onzekerheid ook hoor, gezien mijn voorgeschiedenis met 4 mk. En als ik haar af en toe niet met de Angelsound hoor dan schiet ik ook in paniek. Ja altijd wel bang dat het mis kan gaan. Maar ik voel de kleine nu wel elke dag, de ene keer met als de andere. En vooral nu we gezien hebben dat alles goed is probeer ik me ook een beetje er van af te zetten. Je moet uiteraard ook genieten van je zwangerschap he Dus jij moet je zeker niet ongerust maken, binnenkort zal je de kleine dagelijks voelen. Af en toe zal je ook denken: en nu mag je ook wel stoppen met schoppen. Probeer gewoon lekker van de zwangerschap te genieten.
smiley, ik voel de kleine nu gelukkig al elke dag, vandaar dat het beetje appart was dat ik haar vandaag nog niet echt duidelijk gevoeld had.... Maar vanavond wordt het dubbel goed gemaakt Met hoeveel weken heb je 4 keer mk gehad? Vreselijk !
Gelukkig maar 1e was met 7 wk 2e met 5 wk 3e met 9 wk 4e met 12 wk Daardoor ben ik echt angstig geworden dat het gewoonweg weer mis kan gaan. Maar gelukkig loopt alles nu wel goed, en probeer ik van de zwangerschap te genieten.
hallo dames vand aag me 20 weken echo gehad en alles was goed hoor ik he ff 13 blz bijgelezen ff over gedaan maar is me gelukt, las een stukje over me bekken da was een vraag over, moet eerlijk zeggen dat het ontlasten moeilijker en moeilijker wordt vanwege dat ik steeds pijn heb dat s het probleem, kan al zo weinig, moet zeggen moet eigenlijk overdag rusten maar wil dat gewoon niet dus lig al vaak om 8 uur in bed 's avonds, en moet zeggen ben dan ook echt gebroken hoor, ben echt totall loss, ik werk nog steeds die 2 uurtjes en dat 3 dagen per week, maar het merk gewoon aan me lichaam dat dit niet langer meer gaat, ga steeds meer pijn krijgen en dit is echt zwaar klote, maarja je leert er een beetje mee leven zeggen ze wel eens, me moeder zei ook daarnet je moet wat harder worden voor jezelf en ja hoor ik gelijk weer janken, ik met me grote bek, wil jij de pijn ff een paar weken overnemen dan, kom je wel van terug OEPS, had ik niet moeten zeggen, kwam weer verrot uit me strot, voel me gewoon beetje opgelaten en weet gewoon niet meer hoe ik moet gaan zitten liggen of hangen, probeer elke dag wat te lopen maar dat is de ene dag maar 5 minuten en de andere dag kan ik wel 15 minuten lopen, verder ja wat doe ik probeer mezelf beetje bezig te houden. verde moet zeggen in bed vind ik nog het prettiger, en moet zeggen als ik me bed al zie, dan slaap ik hoor dames ik lees morgen weer ik ga nu slapen want ben egt gebroken liefs joanita
Zeg dat wel. We gaan er allemaal vanuit dat alle juni baby's gezond en allemaal ter wereld komen Het loopt bij ons allen allemaal goed dus we mogen nu lekker eens genieten van de zwangerschap.
@ anna: Lief dat je dat zegt. @ meeting met de babys: Ja lijkt me wel leuk, zo ergens na de zomer ofzo ! We kennen elkaar inderdaad nog niet persoonlijk, maar we kletsen nu al zo veel en we zitten op de helft van de zwangerschap! En misschien gaat het na de zwangerschap wel verder in een forum. Lijkt mij wel leuk om de ervaringen enzo te lezen en als je vragen en advies ofzo nodig heb Maar de meeste van jullie meeten elkaar al dit weeken. Ik kan helaas niet. Dus ik ken dan echt helemaal niemand Pfff zo de kast staat ook in elkaar ! Het is echt zo lief allemaal! Heb al wat kleertjes erin gelegd. Kan niet wachten tot de kamer af is, dan plaats ik weer een foto. Aankomend weekend gaan we de wandplank ophangen en kan ik al wat leuke spulletjes neerzetten. En de klamboe. Em dan is het verder alleen nog aan kleden Heb alles van net bijgelezen maar ga nu even relaxen. Heb pijn in mijn rug gekregen van de kast in elkaar zetten. Fijne avond allemaal nog.
nou idd! er zijn al veel te veel meiden hier afgevallen voor de 12 weken.... veeeeeel meer in vergelijking met andere maanden volgens mij.
@Jolan: Ik voel de kleine ook niet iedere dag even duidelijk, vandaag heb ik hem/haar pas 1x gevoeld. Heel klein kriebeltje maar Gelukkig, zie dat je de kleine weer gevoeld hebt. Kun je weer opgelucht adem halen Sterkte Joanita.. Fijn dat je 20 weken echo wel goed was @Rianne: Pijn in je rug, das niet zo mooi! Je moet die kast ook niet zelf in elkaar zetten, dat moet je laten doen Ben benieuwd naar de fotos als het kamertje klaar is! Wij moeten wachten tot het vloertje klaar is en het rolgordijntje hangt. Zal die man morgen eens bellen en flink achter zijn vodden aan zitten
Waah wat een hoop mooie verhalen weer Gefeliciteerd met alle goede echo's. En grappig eigenlijk als je totaal het tegenovergestelde krijgt dan wat je verwacht. Maar het went wel snel hoor, ik ben na een week al helemaal aan mijn zoon gewend, en iedereen reageert er hartstikke leuk op, omdat ik ook nogal een jongens-meisje ben He Rianne, ze zeggen altijd ongeluk komt niet alleen. En als het kansberekening is van hoeveel vervelende dingen er gebeuren, dan gaat het vanaf nu vast goed, vooral met jou en je baby Jolan: die van mij is ook vaak een paar dagen rustig hoor, dan is ie aan het groeien Smiley ik kan me voorstellen dat je zenuwachtig bent, wat enorm rot zeg zoveel pech met die miskramen. Zelf hebben we best even moeten wachten zeg maar voor ik uberhaupt zwanger raakte, en als het dan eindelijk zover is, is het te mooi om waar te zijn. Moet er niet over nadenken hoe het zou zijn om het te verliezen :S Moet je ook maar niet teveel doen he, we gaan er gewoon van uit dat we allemaal een gezond kindje krijgen! O en nog eindigen met goed nieuws: een collega van me haar baby is na 26 weken geboren, en inmiddels is alles goed met de kleine! Slaap lekker allemaal!
@joanita goed zo dat echo goed is ...maar klote dat je zo'n pijn hebt meid.. echt verschrikkelijk voor je. heb vandaag mijn klamboe binnen en ook gleijk gordijnen gekocht kan niet wachten om aan kamer te werken.. denk dat ik van het weekend al beetje ga beginnen.. maar vind zo jammer dat we nog moeten wachten op meubels.