Juni 2009 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Sunshine09, 8 jul 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad
    tandje misschien?
     
  2. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad
    Niet te geloven zeg! Waarom doen ze dit dan bij hun bloedeigen zoon?
     
  3. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad
    mooi geworden hoor!
     
  4. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad

    Ik heb denk ik een andere versie, vind die van jou eigenlijk veel leuker.
     
  5. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad

    oo gossie
     
  6. LovingMom

    LovingMom VIP lid

    12 nov 2008
    8.094
    0
    0
    Secretaresse
    Gelderland
    Ik zeg even snel hoi :D
    Ben sinds vandaag weer aan het werk en ik moet zeggen dat ik het niet erg vindt. Even wat anders als mama zijn :D
     
  7. Meris

    Meris Fanatiek lid

    14 jun 2008
    3.355
    1
    0
    Hier ook even "hoi" vanaf kdv Polderpret!

    *zwaait*
     
  8. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    @marloes hihi goed speurwerk

    @nath en meris "Hoi!!" *zwaait terug:D


    Hier net bij fysio geweest, was echt leuk. Jason vond het ook leuk heel erg lachen naar die mevrouw hahah. We waren al op de goede weg door hem veel op zijn buik in de box te leggen. Ook moeten we de linkerkant heel saai maken en de rechterkant van de box leuk met 1 of 2 speeltjes en die elke dag afwisselen en nieuwe doen.
    Echt speelgoed hoefde nog niet omdat Jason daar nog te jong voor is en hij zich er nog niet voor interesseert. Ook zei ze dat ik een goedkope sleutelbos moest halen (die van nijntje was niet goed te zwaar ofzo en te groot...) en dat hij daarmee zijn rechterhandje mee moet gaan stimuleren. We moeten volgende week weer ben benieuwd!!!
     
  9. mandy1

    mandy1 VIP lid

    31 jan 2007
    6.881
    1
    0
    restaurantmedewerkster
    baarn
    hoi meiden
    hier vanmorgen aan de wandel geweest met de kids en natuurlijk begon het te regenen! vanmorgen wou levi heel de fles niet leegdrinken hou ik hem overeind voor een boertje en jahoor spuugt meneer me helemaal onder!

    @aaliyah is dat voor het hoofdje voor de voorkeurskant? levi heeft heel erg een voorkeurskant, ik heb zijn bed al andersom opgemaakt en ik leg hem nu ook anders in de box maar het helpt niks. ik moet nu ook de therapeut bellen.
     
  10. Sarah84

    Sarah84 VIP lid

    21 jul 2008
    6.665
    1
    0
    Student en moeder
    Dordrecht
    @Mama...ik heb er amper wat van gemerkt dat ze hem inbrachten!
    Het vervelendst vond ik dat ze mn baarmoedermond moest zoeken en dat ze met die eendenbek in mn muts zat te "roeren" Hahaha!
    Maar het heeft absoluut geen pijn gedaan!
    Het voordeel was dat ik net 8 weken geleden bevallen was en ik was ongesteld...dus dan staat alles lekker open! hahaha!
    Nee het bevalt me wel! Heb ook helemaal geen extra last van mn menstruatie nu...dat kon wel...mee rbuikpijn en bloedverlies...maar het is gewoon zoals het was...nergens last van! Gelukkig!
    Wij willen ook ooit een tweede...maar dat zal niet supersnel zijn...dus vandaar dat ik er wel voor heb gekozen...over dat verwijderen maak ik me maar niet druk...Finn is er tenslotte ook uit gekomen (grapje hoor! hahaha!)
    @Rox...aaaach...heel schattig! Finn vind het zwemmen ook echt geweldig! Jammer dat we vandaag niet kunnen omdat de auto bij de garage is voor APK...(duimen jullie mee??) En volgende week moet Steef werken...dus dan kunnen we ook al niet!

    @Ilse....oooww vreselijk! Ik wordt altijd heeeeeeeeeeel chagerijnig van zulke herrie!

    @Meris...beetje vroeg..maar als jij dit leest: Hoe was je 1e dagje? Heb je het overleefd?

    @Gaby...regen????????????? Hier schijnt de zon volop al heel de dag!
    En ik snap je over die ritsen! Had het vandeweek ook! Allemaal krasjes op zn kinnetje!

    @Mandy...dat is weer een lekker begin van de dag...

    @Aaliyah...hopen dat het werkt! Hier heb ik vanaf het begin al elke keer in zn bedje en de box speeltjes eerst aan de ene kant dan aan de andere kant gelegd.
    De Fysio zei vandeweek dat hij wel een heeeeeeel klein beetje een platje stukje op zn hoofd heeft dmaar dat dat ook kan komen omdat hij zo in de baarmoeder heeftgelegen...hij heeft namelijk helemaal geen voorkeurshouding...Hij ligt elke keer anders...

    Hier is het echt lekker weer! Volop zon met een beetje wind....dus ik dacht...gaan we lekker met de auto naar de viersprong...lekker wandelen met de hond...maar was even vergeten dat de auto dus voor de APK is..
    Dat wordt nog wat...want ik ben erg bang dat hij afgekeurd wordt...maar goed...we zien wel!

    Verder gaat het allemaal goed hier!
     
  11. Kaardebol

    Kaardebol Niet meer actief

    hoiiiiiiiiii
     
  12. stephanie24

    stephanie24 VIP lid

    22 jul 2008
    5.375
    0
    0
    woonbegeleider
    Gelderland
    Nee hoor, je kan 'm in de winter strak trekken dat ie lekker warm om het bolletje zit en als het wat warmer is doe je 'm zo los dat ze er geen hinder van heeft.
    Ik ben er erg blij mee!
     
  13. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    ja is voor voorkeurshouding!! echt bellen want je hebt er echt veel aan!!
     
  14. friezin

    friezin Bekend lid

    4 jul 2006
    898
    4
    0
    leeuwarden
    Ja dat ben ik met Natja eens, kan een tandje zijn.

    Groeten
    Friezin
     
  15. friezin

    friezin Bekend lid

    4 jul 2006
    898
    4
    0
    leeuwarden
    Hoi meiden,

    Niet alles bij kunnen lezen: het is ook zo veel.
    Ik zal het nu proberen bij te houden en ook wat meer te reageren.

    Thirsa is verkouden en kijkt mij met waterige oogjes aan. Ze is hierdoor ook zichzelf niet. Vorige week gaf ik Thirsa om de vier uren voeding en dat terwijl ik haar vaak niet hoorde. Nu komt ze weer veel sneller en dus ook vaker. (om de 3 uren probeer ik aan te houden). En ze kwam vannacht ook sneller dan dat ik van haar gewend ben. O en ze is ook wat vlekkerig in het gezicht.
    Aan deze dingen kan ik merken dat ze zich niet happy voelt.
    Maar ja..verkouden zijn is natuurlijk niet leuk.

    Nu ligt ze in de box te spartelen. Ik heb een Nijnte mobiel boven de box hangen en deze vindt ze heel leuk. (er tegen brabbelen en lachen).

    Groeten
    Friezin
     
  16. mandy1

    mandy1 VIP lid

    31 jan 2007
    6.881
    1
    0
    restaurantmedewerkster
    baarn
    @sarah ik hoop voor je dat hij gewoon wordt goed gekeurd!
    @aaliyah dan ga ik maar eens bellen want zijn hoofdje wordt ook scheef.
     
  17. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    @Aaliyah: Hoe was het bij de fysio?
    En bel je schoonzus idd gewoon even op, toon je ook belangstelling.
    Oh lees het al, fijn dat het goed ging en dat Jason er plezier in heeft!

    @Natja: Dat vraag ik me ook steeds af, juist omdat ie zo lief is en altijd vanalles voor ze gedaan heeft. Nu hij niet meer voor ze ‘buigt’ is het over…

    @Nathalie & Meris: Werkse nog!

    @Mandy: Ach gossie, flesje erna er wel in gebleven?

    @Sarah: Dankje, ga er toch eens over nadenken!

    @Friezin: Hopelijk krijgt ze jouw griepje niet!
     
  18. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    Denk dat Zoë aan een inhaalslag is begonnen, ben nu het 3e flesje aan het geven. Dus denk dat we op 6 fllessen komen vandaag! Waaaaar is de handleiding?? ;)
     
  19. friezin

    friezin Bekend lid

    4 jul 2006
    898
    4
    0
    leeuwarden
    Nee dat hoop ik ook niet. Dat lijkt me echt niks. Nou ja...drinken doet ze in ieder geval nog als de beste.

    Groeten
    Friezin
     

Deel Deze Pagina