oh gelukkig weer de oude finn terug Lieke zit nu ook vaak op 2 slaapjes. ligt er een beetje aan hoe lang ze slaapt steeds.
ja, hebben wij ook een keer gehad naar de dominicaanse.. wordt je niet blij van..(die moeder ws ook niet..maar toch) was ik ook bang voor, dus had uit voorzorg ook een speen gekocht, ze wist eerst niet wat ze er mee moest maar na uurtje was het prima! hahahaha.. lekker sabbelen op dat ding en lekker kletsen en spelen, dus was erg blij! lijkt me erg vervelend als ze echt lang huilen, je kunt er niets aan doen, maar ook voor de mede passagiers echt k*t. van je eigen kind kan ik het beter hebben!
ze zijn er nog niet, maar de puntjes zitten er! hoe lang duurt het gemiddeld dan (wel nog onder het tandvlees), weet iemand dat?
hier soms 2 soms 3 dutjes, als ze naar de opvang gaat zijn het er meestal 2 en als ze thuis is meestal 3, ochtend anderhalf uur, dan na de middag 2 uur en soms dus om 17 uur nog een hazeslaapje van 20 minuutjes ofzo. Ze kan zich nog best goed vermaken in de box, (wel wat leger gehaald zodat ze lekker kan rollen) en als ze begint te piepen leg ik r op het speelkleed of even in de kinderstoel met wat speeltjes. Dus beetje afwisselen, en dat werkt tot nu toe prima! edit: en als het echt nood is dan in een wipper voor babytv
ik bedoel die beugel waar je ook de etenstray op kunt bevestigen, maar dan het gedeelte dat tussen de beentjes zit
@Jolan: Het is nu: 08.00 wakker 10.30-12.00 slapen 12.00-14.30u wakker 14.30-16.00/16.30u slapen 16.30u-19.30 wakker Eerst deed ze dan rond 18.00/18.30u nog een slaapje van een half uur waardoor ze na de laatste voeding klaar wakker was en pas rond 21.00u eindelijk naar bed wilde. @Bloempje: Nee.. onze badkamer is niet zo groot Ja daarom durf ik voorlopig nog niet te vliegen met Miss Ongeduld, ben zo bang dat ze dat hele vliegtuig bij elkaar krijst haha. Zie je echt al witte streepjes? Dan duurt het niet lang meer, paar daagjes!
dames, verjaardag was erg geslaagd leuk en gezellig, wel druk vermoeiend en bezig, dus ben erg moe nu, dus ga mn bedje opzoeken... @bas succes met je test morgenvroeg... @bloempje leuk dat je vakantie geslaagd was, en het vliegen zo goed ging. @ poep in de badkamer haha..... truste dames xxx
Hahahaha! Zie het helemaal voor me! Finn heeft nog nooit in bad gepoept! Zoë vindt dat wel lekker heh
@Bloem...ow dan zijn ze er binnen en paar dagen! Dan hebje het ergste nu al gehad! @Mac...slaap lekker! Ben zelf ook altijd versleten na zo'n dag!
@Mama...en wanneer zijn haar voedingen e.d. dan? Want Finn is dus na de laatste fles ook altijd nog bijna een uur wakker en eigenlijk wil ik dat dus niet..ik wil dat hij dan gelijk naar bed gaat. En misschien zou ik het dan ook wel een beetje zo kunnen doen.
goede morgen, Zo weer aan t werk voor t eerst in 2 weken.. raar is dat toch. Heb helemaal gaan zin. Weet ook nog steeds niet per wanneer t nou op houdt, dat zijn ze aan t uitzoeken.. (lekker vaag allemaal) Ze willen me geloof ik houden voor deze zwangerschapsvervanging.. vind het allemaal zo krom, ik mag niet werken met dit diploma, maar doe het al wel ruim een jaar. Nou had ik gezegd de opleiding te gaan doen, en dan mag het ineens wel.. en nou ga ik de opleiding niet doen.. Tja in mijn ogen mag dat niet volgens de wet...en zijn zij niet verzekerd als ik iets verkeerd doe...?? maar goed t zal wel aan mij liggen! Hoest hier? Als ik straks thuis kom is mijn ventje er weer!!! Heb hem verschrikkelijk gemist, en dan moet ie morgen ook weer naar de gastouder
Goedemorgen, @ Laura: werkse vandaag. Het is idd allemaal erg krom, maar goed ze weten hoe en wat, dus het is hun probleem als er wat gebeurd lijkt mij. Kan me voorstellen dat je blij bent dat je Collin vandaag weer ziet. Sorry heb verder niet bij gelezen was toch wel erg veel van het hele weekend Dus ben bij vandaag weer begonnen. Hier gaat alles goed. Danian had gisteren heel erg gepoept alles er onder bah. Vanmorgen spuugde hij bijna de hele fles weer uit. Alles zat er onder. Het kwam er met golven uit. Heb toch niet het gevoel dat hij ziek is. Geen koorts en erg vrolijk. Vanmiddag weer terug naar de dokter vanwege zijn hoesten. Hoesten is zo goed als over, maar hij roggelt nog steeds. Zijn kuur is afgelopen, dus maar weer ff terug. Zaterdagmiddag zijn mijn ouders hier gekomen en die hebben 's avonds opgepast, omdat wij verjaardag hadden. Het is goed gegaan alleen net voor dat hij de fles kreeg begon hij te huilen. Onder de fles ook nog, maar daarna is hij weer gaan slapen. Misschien krampjes of dromen Wij waren er om 00.30 uur weer en ik was er bang voor dat Danian om 3.00 uur weer zou komen, want dat was al dagen zo, maar hij heeft doorgeslapen tot 5.50 uur Gisteren middag zijn mijn ouders weer weggegaan. Vannacht heeft hij ook doorgeslapen tot 6.15 uur, dus ik ben helemaal blij. Danian is veel aan het kletsen, hele verhalen zo leuk en gezellig. Gisteren lag hij op zijn buik en probeerde hij zijn knietjes er onder te krijgen zo grappig om te zien. Hopelijk gaat hier verder alles goed.
hey mieden, en allemaal lekker weerkend gehad?? hier niet zo grr, jamy wordt steeds benauwder heel veel slijm in zijn hoestbuien loopt hij blauw aan, komt er bijna niet zelf meer uit kei eng straks maar weer naar de dokter koorts ook nog steeds aanwezig, het is zo zieliig heel de tijd huilen huilen, en kei erg hoesten....
Ach jeetje wat erg voor Jamy. Dat blauw aanlopen lijkt me idd niet goed. Goed dat je naar de dokter gaat. Beterschap in ieder geval met hem