Juni 2013 uitgerekend.

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Romy1980, 25 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. AnnaC78

    AnnaC78 Actief lid

    12 jul 2012
    192
    0
    16
    Vrouw
    Overijssel
    hey allem,

    Wij hebben nog geen idee wat voor naam, poeh echt moeilijk ook. Maar heb er ook nog niet goed over nagedacht

    @ eten, ik kan totaal geen vet verdragen, vorige week zondag patat gehad, maandag ziek naar huis zo'n buikpijn. Wel handig, zo eet ik wel redelijk gezond, al zit ik nog steeds 1.5 kilo onder mn eigen gewicht. Hoe is dat met jullie? Bij mij zie je nog niets, al doen 'gewone' broeken wel zeer als ik de knoop dicht heb (dus nu maar een elastiekje om de knoop).

    iedereen met een echo vandaag, veel plezier

    @beertje, geniet van je vrije dagen
     
  2. Nonma

    Nonma Fanatiek lid

    4 mei 2011
    1.659
    116
    63
    Vrouw
    Marketing
    Amsterdam
    @namen: Wij hebben al een jongens- en een meisjesnaam! jongensnaam hadden we al een hele tijd, en een meisjesnaam daar kwam mijn man mee aanzetten en die vonden we meteen echt heel mooi!

    @buik: bij mij zie je echt al een buik... ik kan gewoon mijn adem niet meer inhouden... het zijn vooral natuurlijk maag en darmen die opgezet zijn, maar het is echt vrij duidelijk dat er iets zit! Gelukkig weet inmiddels iedereen het, dus hoef ik ook niet meer te verbergen:)
     
  3. Nicci1982

    Nicci1982 Niet meer actief

    Hier ook een buik. Nu geen darmen meer hoor. Kindje groeit aardig en vruchtwater wordt ook meer. Was ook blij dat is t verteld had want daarna ging het echt heel hard! Wat betreft gewicht valt het wel nog mee.
     
  4. Eki

    Eki Fanatiek lid

    20 jan 2012
    2.127
    1
    36
    hier ook al echt een flink buikje hoor! sinds deze week ineens hard gegaan, had van het weekend mn eerste positiebroeken gekocht, met het idee van 'voor later', nou kreeg mn eigen broeken gewoon niet meer goed dicht, dus vanaf gisteren toch aan de positiebroeken :D
    Ff een vraagje voor de meiden die hier al ervaring mee hebben: nu koop ik positiebroeken in maat 38, zit prima, maar ga je in de loop van de maanden ook in de breedte groeien waardoor je dan je positiebroek niet meer past? zou zo zonde zijn... heb er daarom nu nog maar 2 gekocht, maar zou er graag wat meer willen hebben...
     
  5. Pindakoek

    Pindakoek Fanatiek lid

    11 feb 2010
    3.502
    0
    36
    Almere
    @Namen: wij hebben ook al een jongens en meisjesnaam :D twijfelen alleen nog over de 2e naam als het een jongen is.
    @Buik: mijn heupen zijn breder geworden, buik is opgezet maar pas nog in broeken..ga wel van de week kijken voor positiekleding ;)
     
  6. Kaytjuh

    Kaytjuh Bekend lid

    11 mei 2012
    834
    0
    16
    Verzorging, werk op een afd met dementerende ouder
    Rotterdam zuid
    Namen: ik zelf heb wel een naam voor een meisje maar manlief vindt het niet eght:(...
    Jongens naam heb ik niet wel dat als het een jongetje zou worden zijn tweede naam naar zijn. Broertje genoemd wordt die er niet meer is:(...
    buik:hier ook al wat te zien, maar idd vaak als je gegeten heb een opgeblazen buik maar ke voelt wel wat hards onder me navel, vanmiddag zullen we het zien 13.30 de termijnecho erg spannend!!!!
     
  7. Rubi

    Rubi Actief lid

    16 aug 2012
    369
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben al best veel aangekomen... Maar dat komt ook door mijn lage bloedsuikers, waardoor ik heel vaak extra moet eten en doordat ik ook meer insuline in mijn lijf heb slaat het daardoor ook nog eens extra vet op. Baal er echt heeeeel erg van, maar goed doe er even niks aan. Ben van maat 36 naar 38 gegaan, maar zolang het daar een beetje bij blijft, kan ik er nog wel mee leven.
     
  8. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Gewicht: ongv 1 kg aangekomen, gelukkig valt t mee

    Broeken: ik ben de vorige keer 19,5 kg aangekomen maar al die tijd zelfde zwangerschapsbroeken kunnen dragen
    1 voordeel nu, de zomer! Lekker jurkjes aan!
     
  9. Nicci1982

    Nicci1982 Niet meer actief

    Moet ook nodig gaan shoppen. Wordt nu echt oncomfortabel in de loop van de dag. Kan dit weekend alleen niet omdat mijn neefje en nichtje komen logeren. Volgend weekend dan maar.
    Vanavond wel even naar een klein winkelcentrum. Ff kijken of ze daar iets hebben maar verwacht t niet
     
  10. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    Ik moet ook echt naar de grotere plaatsen voor kleding. Heb uiteindelijk 1 positiebroek en positiejas via internet besteld. Was vorig weekend gratis verzendkosten. Heb ook weinig tijd en energie voor winkelen.
    Broeken en jas zaten al 2 weken geleden vrij strak. Maar ben 1 kg afgevallen ivm weinig trek. Dus gewone broek past weer iets beter. Hoewel ik vandaag voor het eerst een positiebroek aan heb en dat ook erg lekker zit.
    Hier erg weinig energie. Helaas moet ik het hele weekend nog werken.
     
  11. VanEke

    VanEke Bekend lid

    3 feb 2011
    937
    0
    16
    @positiekleding: heb vorige keer alles via whekamp gekocht, vond het in de gewone winkels erg tegen vallen vaak...ga dat denk ik nu weer doen
     
  12. myres

    myres Actief lid

    19 sep 2012
    139
    0
    0
    NULL
    NULL
    We hebben vandaag een kloppend hartje gehoord!
    Blij dat alles nog steeds goed gaat.
    Ik loop als sinds week 8 in positiebroeken, mijn andere broeken zaten echt niet lekker meer. Van de week via internet ook wat bovenkleding en een winterjas besteld, mijn oude jas was toch aan vervanging toe. Helaas zijn de spullen nog niet binnen.
    De namen weten we al.
    28 dec weer controle bij de verloskundige.
    Fijne avond allemaal.
     
  13. Nicci1982

    Nicci1982 Niet meer actief

    Ik woon in een grote stad. Maar ja, kom liever niet in de binnenstad.
    Maar moet er helaas aan geloven. Wil ook niet op internet shoppen want wil altijd zien hoe t valt en ivm de maat. Dan blijf je terug sturen.
     
  14. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    Dat heb ik ook hoor als je via internet koopt. Hier stond wel een duidelijke maattabel bij en broeken in 3 lengtes. Zat gelukkig goed. Maar voor de rest ga ik ook naar een winkel toe. Maar moet dan even wat meer tijd hebben. Deze week druk met werken en surprise maken. En helaas dan geen energie voor paar uurtjes winkelen in de stad. Ben dan al snel 30 min onderweg voordat ik er ben.

    Dit weekend moet ik werken en sinterklaas vieren.

    Een kloppend een goede echo zo te lezen.
     
  15. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Shoppen vind ik nooit erg, is mijn grootste hobby!
    Alleen wilt mb bankpas niet altijd meewerken haha

    Ik wil volgende maand kijken voor een goeie zw. broek!
    Heb er ook nog 3 van de vorige zwangerschap
    Waarvan 2 iets te wijd (toen ook helaas al)

    Maar draag ook vaak leggings
     
  16. Kaytjuh

    Kaytjuh Bekend lid

    11 mei 2012
    834
    0
    16
    Verzorging, werk op een afd met dementerende ouder
    Rotterdam zuid
    Hai meiden
    Hier ook een goeie echo:)
    Ik ben twee dg vooruit gezet ik ben uitgerekend op 26/6/2013
    Ben helemaal in de wolken alles erop en eraan en een kloppend hartje wat belangrijkste is natuurlijk!
    Ben nu 10 wk en 3 dg..
    14/12/2012 heb ik weer een echo...
    En dan anderhalve week later krijg ik mijn cerclage...
    Volgens de echoscopiste hebben we een erg beweegelijk kindje hij pf zij dansde zowat me baarmoeder rond hihi..
     
  17. Fas30

    Fas30 Bekend lid

    18 jun 2012
    841
    0
    16
    NULL
    NULL
    Fijn katjuh!

    Ik heb sinds gisteravond opeens een pijnlijk gevoel in mn lies/onderkant vagina. Kan het niet echt omschrijven maar een beetje zeurderig, spierpijnachtig gevoel. Herkennen jullie dit? Echt zeer doet het niet maar een beetje naar gevoel.
     
  18. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    Fijn katjuh dat de echo goed was.

    Het kunnen je banden zijn Fas. Die rekken al iets op schijnt.

    Ik ben dus helemaal niet gek op winkelen meer, tot een jaar of 24 vond ik het heel erg leuk om naar de stad te gaan en kon er ook uren rondlopen. Maar sinds paar jaar hoeft het niet zo meer van mij. Vind het vaak te druk en een drama met parkeren. Ga dan liever op een rustige dag naar een wat kleinere stad toe.
     
  19. Nicci1982

    Nicci1982 Niet meer actief

    Ik vind t vooral niet leuk om in mijn eigen stad te shoppen. Utrecht heb ik wel gezien. Moet dan echt iets nodig hebben wil ik gaan.

    Die pijn herken ik. Steken bij mijn vagina en ook last van mijn botten in mijn bekken. Heb het nu sinds 2 dagen en hoop niet dat t een voorbode is op nare dingen.
    Ook wat steken aan de linkerkant. Heb ik al een paar keer eerder gehad en denk dat dit bandenpijn is?! Maar alleen links, rechts heb dat nog nooit gehad.
     
  20. Kaytjuh

    Kaytjuh Bekend lid

    11 mei 2012
    834
    0
    16
    Verzorging, werk op een afd met dementerende ouder
    Rotterdam zuid
    Dank jullie wel..
    Nee die pijn heb ik nog niet gehad fas.. Maar wat zonnetje zegt kunnen je banden zijn.. En dat s altijd een vervelend gevoel bleh..

    Shoppen: I love itttt elke maand weer hihih..
     

Deel Deze Pagina