Kan dit?

Discussie in 'Voeding' gestart door Ragna, 24 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ragna

    Ragna Lid

    11 jun 2013
    29
    0
    0
    NULL
    NULL
    Afgelopen zaterdag ben ik bevallen van een gezonde dochter :). Helemaal in de wolken natuurlijk!
    Maar nou viel mij het volgende op:
    Als ik koolzuurhoudende dranken heb gedronken slaapt onze kleine meid erg slecht, is onrustig, heeft vaak oprispingen maar spuugt niet en moet veel huilen. Wanneer ik geen koolzuurhoudend drinken heb gehad, slaapt ze een stuk rustiger! Kan dit inderdaad komen door de koolzuur, of is het puur toeval?

    Wie helpt mij uit de brand?
     
  2. 2jees

    2jees Niet meer actief

    Met BV bedoel je? kan volgens mij heel goed hoor!
     
  3. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Niet waarschijnlijk. Koolzuur is namelijk gewoon lucht en dit komt niet in je bloed. Misschien is het het type drankje? Caffeine of zoetstoffen?
     
  4. Me26

    Me26 Fanatiek lid

    29 sep 2012
    4.746
    719
    113
    Ja zeker. Gaf eerste weken borstvoeding en als ik koolzuur dronk duidelijk meer kast van krampjes. Dus toen over op sapjes.
     
  5. Zoe123

    Zoe123 VIP lid

    9 feb 2013
    11.809
    5.945
    113
    Vrouw
    Ik denk niet dat het verband heeft met elkaar. Wel zou het geen wat je drinkt invloed kunnen hebben ( als je bijvoorbeeld veel cola drinkt).
    Maar ja, dat zal allemaal wel, als jij het gevoel hebt dat het WEL invloed heeft...dan zou ik de frisdrank even laten staan toch?
     

Deel Deze Pagina