kapper dillema!

Discussie in 'De lounge' gestart door LiittleOne, 23 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LiittleOne

    LiittleOne Fanatiek lid

    25 nov 2010
    1.220
    1
    0
    meiden, hoop dat jullie me een beetje kunnen helpen.

    ik ben zelf donkerblond maar verf mijn haar altijd donkerbruin. lang haar.
    nu zit ik eraan te denken om iets heel anders met mijn haar te doen, ik wil ze wel graag zo lang mogelijk houden.

    ik kwam gister met een idee, misschien is blond wel leuk, echt heel erg licht blond, tegen het wit grijze aan.
    ik zei tegen een vriendin (die moeder is van een 2 jarig meisje) dat ik iets heel anders van plan was en ze reageerde met:
    Halloo! je wordt wel moeder he....


    maar.. het is toch niet zo dat als ik mama wordt ik dan niks meer van dat soort dingen kan doen??

    hoe denken jullie hierover ?

    en wat is leuk om als grooote verandering te doen met mijn haar?
     
  2. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    Ik ben niet echt creatief, dus met haar-ideeën kan ik je niet van dienst zijn. Maar ik wil toch wel even zeggen dat het feit dat je moeder wordt natuurlijk helemaal niet betekent dat je ineens voor altijd als een keurige huisvrouw gekapt door het leven moet gaan. Al verf je je haar pimpelpaars, je blijft dezelfde persoon en zal er geen mindere moeder om zijn. Dus gewoon poep hebben aan zulke vreemde opmerkingen en lekker los gaan met je kapsel :D.
     
  3. MrsXL

    MrsXL Fanatiek lid

    19 nov 2009
    1.007
    0
    0
    Huismama.
    Ik weet zelf ook niet wat ik met mijn haar moet, maar ik zal me zeker niet laten tegen houden omdat ik "toevallig" ook moeder ben.
     
  4. LiittleOne

    LiittleOne Fanatiek lid

    25 nov 2010
    1.220
    1
    0
    misschien zijn het de hormonen bij me ofzo?
    dat ik nu ineens helemaal wil veranderen.
    ik hoef niet meer het 'standaard donker bruine' haar te hebben haha.

    ben het met jullie eens wat betreft die opmerking..poep eraan hebben...
    als zij als een huisvrouw door het leven wil gaan moet ze dat zelf weten..maar ik niet nee!!

    echt niemand 'haar tips?'
     
  5. MrsXL

    MrsXL Fanatiek lid

    19 nov 2009
    1.007
    0
    0
    Huismama.
    Nou ook ik vind die grijze/witte/blonde kleur helemaal het einde.
    Maar ik ben al heel lang een blondje, wel andere kleuren geprobeerd, maar altijd weer terug naar blond gegaan.

    Nu speel ik met de verschillende kleuren in blond. Kwa kapsels heb ik geen idee wat je leuk zal staan.
    Misschien je kapper de vrije hand geven, maar wel duidelijk vermelden dat je de lengte zoveel mogelijk wil behouden.
     
  6. LiittleOne

    LiittleOne Fanatiek lid

    25 nov 2010
    1.220
    1
    0
    ja dat is misschien wel een idee.
    het is wel een heeeeel erg grote verandering, van donker naar licht licht blond maar goed, áls..dan ook goed!
    manlief zal zich straks wel rot schrikken.

    weet je trouwens of het kan dat als ik mijn haar laat blonderen, en ik dan naar dat heel erg lichte toe ga, grijs wit blond, je weet wel, en dat voor de meter bij me zou staan, ik dan na een paar weken gewoon een kleurspoeling erin kan doen?
    (kan ik altijd nog het smoesje gebruiken dat het me leuk leek voor carnaval)
     
  7. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.158
    8.135
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Ik ben het met die vriendin eens.

    Ik vind dat zodra je moeder wordt je je haar moet afknippen in stekels en donkerblauwe fleecetruien moet dragen.
     
  8. LiittleOne

    LiittleOne Fanatiek lid

    25 nov 2010
    1.220
    1
    0
    haha helemaal mee eens.
     
  9. Essenhout

    Essenhout Niet meer actief

    Hahahahaha :D
     
  10. MissXX

    MissXX Fanatiek lid

    9 okt 2011
    2.027
    0
    0
    Nijmegen
    Tuurlijk moet je doen wat je zelf wilt, maar toch vind ik bepaalde dingen toch wat minder staan zodra iemand moeder is. Bijvoorbeeld pornoblond haar, en vooral met donkere uitgroei (maar dat is een kwestie van bijhouden natuurlijk).

    Of een look-a-like Barbie (oh oh cherso)!

    Al zijn deze dingen natuurlijk ook al niet mooi al ben je geen moeder. Denk dat het dus voornamelijk om verzorging gaat! Dus op tijd weer uitgroei bij laten werken enzo..
     
  11. MissXX

    MissXX Fanatiek lid

    9 okt 2011
    2.027
    0
    0
    Nijmegen
    Ow ja, ga echt naar een goede kapper!!
    Ze kunnen echt zo je haar verpesten op deze manier!!
    En misschien lukt het ook niet in 1 keer je haar zo licht te krijgen,
    en zul je dus meerdere keren je haar moeten laten doen.
     

Deel Deze Pagina