Katten

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door LoveLjh, 30 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pluisje88

    Pluisje88 Niet meer actief

    Hier ook 3 katten, 2 van 9/10 jaar en eentje van ongeveer 3 jaar. Wij hebben voordat onze dochter geboren werd de tip gehad ballonnen in de box te leggen, en dat werkte heel goed. Ik hoef niet op te letten dat ze in de box springen want dit doen ze gelukkig niet. Tsja, je moet aardig wat stofzuigen maar dat doe ik sowieso voor onze kleine omdat die kruipt/loopt.

    Soms vind ik ze ook wel vervelend hoor, de jongste poes is best druk en valt de andere 2 regelmatig lastig maar ja daar kan ik verder weinig aan doen. Ook moet ik ze waarschuwen dat ze ergens niet op mogen (aanrecht, speelmat van dochter) maar ook dat hoort erbij. De kerstboom laten ze ook goed met rust, daar ben ik heel blij mee ookal hebben we plastic kerstballen.

    Bang voor toxoplasmose ben ik eigenlijk nooit geweest, ik doe de kattenbak niet verschonen als ik zwanger ben. Dat doet mijn vriend dan dus wat dat betreft maak ik me daar geen zorgen over.

    Onze dochter vind de poezen hartstikke leuk, ben alleen wel blij dat ze ze nu wat meer met rust laat i.p.v de staart te pakken etc. Daar ben ik in het begin heel angstig om geweest, dat ze ineens uit zouden halen naar haar. Nu moeten de oudste 2 poezen er weinig van hebben en alleen ons jongste poesje komt wat meer in de buurt. Ik ben zelf opgegroeid zonder huisdieren (geen katten/honden) en vind het leuk dat onze dochter dat wel heeft.

    En als ze lief met me komen knuffelen en tevreden liggen te spinnen ben ik altijd zo vergeten wat ze allemaal voor kattenkwaad uithalen :)
     

Deel Deze Pagina