kindj nu al indalen..

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Missmaria, 18 nov 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Missmaria

    Missmaria Actief lid

    29 aug 2007
    225
    4
    18
    dag dames..

    ik ben nu bijna 30 wkn zwanger.. ik heb een cyste bij mijn rechtereierstok, dus het is zowiezo al meer spannend..

    nu heb ik bijna al 2 wkn veel last van harde buiken en zo'n kramp in mijn onderbuik, echt een ongesteldheid gevoel..

    nu ben ik gister weer voor controle geweest.. en de gyn zegt dus dat mijn kindj al aan het indalen is..... maar is dit niet veels te vroeg? hij zegt dat het niet hoeft te betekenen dat hij ook eerder word geboren, maar op gegeven moment is het einde toch bereikt? :rolleyes:

    heeft iemand hier ervaring mee...?

    liiefs
     
  2. Beertje09

    Beertje09 Fanatiek lid

    21 okt 2008
    1.238
    1
    0
    Belgie/NL
    Je zegt dat je een cyste hebt, heeft dit wat ermee te maken dat je baby aan het indalen is, nee toch?
    Ik vroeg het me af, waarom je noemde dat je een cyste hebt.
    Word je cyste in de gaten gehouden?
     
  3. Missmaria

    Missmaria Actief lid

    29 aug 2007
    225
    4
    18
    oww.. jaa omdat ik dus elke 2 wkn op controle moet komen bij de gyn, nu zelfs elke week al..

    en dacht misschien omdat mijn cyste toch wel in de weg zit, dat ons kindj nu al aan het indalen is... vandaar dat ik het erbij had genoemd :)

    gr
     
  4. Beertje09

    Beertje09 Fanatiek lid

    21 okt 2008
    1.238
    1
    0
    Belgie/NL
    O ik snap het. Hoe groot is je cyste eigenlijk? Toevallig zag ik net een topic ook over soort gelijke vraag als jij.
    Volgens mij kan het helemaal geen kwaad als de baby nu al indaalt toch?
     
  5. Missmaria

    Missmaria Actief lid

    29 aug 2007
    225
    4
    18
    helaas is mijn cyste aan de grote kant.. hij is 12 cm lang en ong 8 cm breed.. dus hij neemt een groot deel van mijn buik in beslag :(

    enjaa ik had idd ook later na mij plaatsing hetzelfde onderwerp gevonden, maja :)

    gr
     
  6. Vlerkje

    Vlerkje Actief lid

    14 jun 2008
    419
    0
    0
    Receptioniste/Studente
    Mijn beebje was al met 30 weken volledig ingedaald, en lag al vast in het bekken. Het zegt niets over de uiteindelijke bevallingsdatum (de mijne zit er ook nog steeds, en heeft ook echt nog geen plannen om eruit te komen :D )

    Niet druk over maken, als het wel problematisch zou zijn, dan zou je gyneacoloog zijn zorgen wel uitspreken.

    Succes en geniet van je zwangerschap :)
     

Deel Deze Pagina