Hoi, Mijn kindje is al helemaal ingedaald met 34 weken en het ligt al vast. ZEgt dit ook iets over de bevalling, komt het dan eerder? Ik ben 22 november uitgerekend, maar ik roep zelf al vanaf het begin dat het de eertse week van november komt. Heeft de indaling daar iets mee te maken.
Helaas niet.... Pas geleden was die vraag er ook http://www.zwangerschapspagina.nl/viewtopic.php?t=65171&highlight=ingedaald Groetjes, Mirelle.
Nadine was rond die tijd ook al helemaal ingedaald, maar ze is pas met 41 weken en 1 dag geboren Dus volgens mij zegt dat helemaal niets.
hallo, mijn kindje was al vanaf de 33e week volledig ingedaald. Ik heb het toen rustiger aan moeten doen. Ik mocht niet meer gaan werken, mocht geen lange autoritten meer doen,... en de gynaecoloog vreesde dat het rond de 35e week zou komen, maar ik heb het uiteindelijk toch nog vol gehouden tot net 38 weken... Groetjes Angel
mijn derde kindje is nu ook al ingedaald al vanaf de 30ste week Verloskundige is bang voor een vroege bevalling daarom werk ik ook niet meer en moet ik veel rust houden.
mijn kindje was met week 28 al helemaal ingedaald moet ook nog afwachten wanneer het komt maar dat is het altijd
Wessel was ook vroeg ingedaald maar hij bleef lekker zitten waar hij zat en daarom werd ik ingeleid toen ik 42 weken was dus het zegt helaas helemaal niks.
nee hoor, het wilt niet zeggen dat je kindje eerder komt,rond deze tijd van de bevalling hoort je kindje in te dalen. bij mij is ze in de 32e week ingedaald xx
En als ze niet indaalt? Beval je dan ook later? Ben ik dan weer nieuwsgierig naar. Indalen hoeft pas met 36 weken, ben nu 35 maar nog niets te merken, vandaar!
@Pollywol, Mijn dochter is pas tijdens de bevalling ingedaald, en ik ben keurig bevallen met 39,6. Mijn vriendin had hetzelfde en is met 40 weken bevallen. Groetjes Firella
Dank je wel voor je antwoord! Nog een vraagje: Hoe is dat dan, om liggend te bevallen en niet meer op te mogen staan? Dat heb ik namelijk gehoord, dat je dan niet mag opstaan ivm de navelstreng die vast kan komen te zitten. Lijkt me niet fijn, als je niet bijvoorbeeld onder de douche kan en zo!
Ja er wordt dan gezegd dat zodra je vliezen breken, dat je dan moet gaan liggen. Maar meestal krijg je eerst weeen en daarna breken je vliezen pas. Ik maakte me (ook?) grote zorgen, maar achteraf om niets....