Knop om, afvallen!

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Fortunae, 4 jun 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. yaro

    yaro Niet meer actief

    @Snoopy1979 oh balen zeg! Vaak is het gewicht dan ook van het feit dat je nog laat extra kcal binnen krijgt. Dat is er bij mij dan meestal ook met 2/3 dagen af. Zou wel verklaren waarom het een kilo is. Zaterdag zie je gewoon een 1 ipv een 2. Dat kan jij!
     
  2. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Zo even reageren op iedereen :)

    Hoe gaat het met @Fortunae en @Johanna01 ?
    En @klaver85 komt vast vandaag nog haar gewicht doorgeven :)

    @yaro zo fijn dat je onder de 82 zit!!!! Fijn dat dat extra eten geen 'schade' heeft gegeven :)
    Hoe is het met de jongste nu? Beterschap als hij nog ziek is!
    Fijn dat het met je scheen beter gaat! Ben ook benieuwd hoe die training je bevalt, zal wel heel veel voldoening geven :)
    Die kilo eraan bij mij vind ik niet zo gek, maar verwacht inderdaad dat die er ook snel weer af is. Komt goed :) Vandaag alleen nog maar skyr en een banaan op, ik doe het rustig aan vandaag qua eten. Wel fietsen en wandelen. Lekker weer in the flow komen na gisteravond ;)

    @madameV kan me voorstellen dat je soms de puf er niet voor hebt. Als je echt nog aan het afvallen bent gaat het makkelijker, dan wil je nog zo graag. Maar nu je op een gezond gewicht zit en je doel bijna hebt bereikt is het veel moeilijker. Goed dat je toch weer even de app gaat gebruiken! En goed dat je bent gaan sporten!
    Hier kan ik ook makkelijker naar het toilet als ik veel hebt gesnoept. Goed voor je spijsvertering al dat eten en vetten ;)

    @Cin1985 moet zeker lukken volgende week onder de 91! Nog even en je zit onder de 90!
    Herkenbaar dat je zoveel aan dit groepje hebt. Zonder jullie was ik vandaag waarschijnlijk gewoon doorgegaan met snoepen. Nu wil ik voor mezelf én voor jullie dat ik zaterdag ruim onder de 82 zit :)

    @paula1984 is dat niet teveel willen dat je ten opzicht van vorige week 2,5 kilo afgevallen wil zijn? Of heb je tussendoor nog gewogen en is het haalbaar? Wel haalbare doelen stellen hè en niet teleurgesteld zijn als het niet meteen lukt!
     
    Cin1985 vindt dit leuk.
  3. yaro

    yaro Niet meer actief

    Dat gevoel dat je jezelf onverwachts in de spiegel ziet en je beseft dat je een prima figuurtje hebt in vergelijking met waar ik vandaan kom....
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Fortunae, Cloud9 en Cin1985 vinden dit leuk.
  4. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ziet er zeker goed uit! Ik ben ietsjes dikker nog maar lijkt erop ;)

    (hoe was het bij de zwemles? ;) :p)
     
  5. yaro

    yaro Niet meer actief

    Haha zo duidelijk dat het de zwembad wc is? :roflmao:

    Ging prima al moet hij terug naar 2x per week in de hoop dat hij kracht in zijn spieren kan krijgen.
     
  6. Mamavanvier95

    Mamavanvier95 Fanatiek lid

    12 okt 2014
    3.485
    2.599
    113
    Vrouw
    Friesland
    Ik zal later op de avond of morgen even uitgebreid reageren, want ik ben nu een weekje vrij.
    Hier gaat het eigenlijk wel goed! Ik beweeg meer, eet minder en drink voldoende water en thee. Qua stress gaat het gelukkig ook inmiddels weer wat beter, dus hopelijk blijft het allemaal op de positieve lijn. Mijn gewicht was vanmorgen 89,3 :D
     
    Snoopy1979, Cin1985 en yaro vinden dit leuk.
  7. yaro

    yaro Niet meer actief

    Wat goed @Johanna01 !!
    Fijn dat het met de stress ook beter gaat.


    Nu cursus. Vorige week +1,5kg en nu -2kg.. daar word ik blij van! Vorige week ook zware kleren aan dus dat verschil zit er ook in beide dagen. Nog 2,9 kg te gaan voor de -20% bedel bij de cursus.

    Thuis via de app moet ik nog 400 gram voor -20%
     
  8. Mamavanvier95

    Mamavanvier95 Fanatiek lid

    12 okt 2014
    3.485
    2.599
    113
    Vrouw
    Friesland
    Wat fijn @yaro, dat het bij jou ook goed gaat! :D
     
    yaro vindt dit leuk.
  9. klaver85

    klaver85 Bekend lid

    26 nov 2014
    757
    182
    43
    @Snoopy1979 ja hoor.. 77.4 voor de lijst;).

    @yaro.. ziet er toch al goed uit!:thumup:
     
    Snoopy1979 en yaro vinden dit leuk.
  10. yaro

    yaro Niet meer actief

    Yeah! Mijn banner weer aan kunnen passen. Vandaag 81,5 :D


    Straks komt een vriendin op visite dus ik ga zelf eierkoeken proberen te maken. Nog nooit eerder gedaan. Vanavond weer wandelen met de buurvrouw.
     
    Snoopy1979 en paula1984 vinden dit leuk.
  11. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    @Snoopy1979 ik had vorige week ook nog een tussenstand doorgeven ;)
    Het was vorige week woensdag 120.6 dus onder de 120 komen morgen is niet onrealistisch vind ik:)
     
  12. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Bereid je voor op een stinkend huis :roflmao:
     
  13. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Oh haha ik zat gewoon verkeerd in de tabel te kijken, zat te kijken bij je startgewicht :D. Onder de 120 is zeker realistisch :thumup:

    Hier weer 82.3 dus bijna weer de kilo eraf. Kijk zo uit naar onder de 82!
     
  14. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Haha best wel ;)
    Hopelijk gaat hij wat meer kracht krijgen met 2 keer per week zwemmen!
     
  15. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Hier weer de tabel.
    knop.JPG

    Hoe gaat het met jou @Fortunae?
     
  16. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Even iets totaal anderd dan afvallen :(
    Oudste heeft steeds minder plezier in school. Hij zit nu in groep 2 maar loopt vast op het feit dat hij steeds meer werkjes moet doen. Hij heeft veel hulp nodig en positieve feedback om iets te voltooien.
    22e word het geobserveerd door iemand extern van school om te kijken of de school heb genoeg bied en waar ze op moeten letten.
    Ook kreeg hij de score van Zien! gisteren mee naar huis :cry: zoveel minder dan vorig jaar. Vind vooral het zien van zijn vermoeidheid en treurigheid zo moeilijk...mijn mama hart breekt soms als hij over het plein naar me toe slentert met de ziel onder zijn arm..chocolade pasta om zijn mond van tussen de middag ( niemand helpt hem ok even schoon te maken en zelf vind hij moeilijk) en zijn broek op half 7 omdat hij zichzelf niet goed kan aankleden na toiletbezoek.
    Sorry even ego:cry:
     
  17. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    @Snoopy1979 dank je wel en morgen geef ik mijn gewicht weer door.
    Vanmorgen even stiekem gewogen en wqs 119.6 :)
     
    Cin1985 vindt dit leuk.
  18. yaro

    yaro Niet meer actief

    @paula1984 ah wat sneu zeg!! Ik herken je gevoel heeeel erg! Hopelijk kan de observatie jullie verder helpen waarom hij zo vast loopt. Is echt verschrikkelijk als ze zich niet naar hun zin hebben op school zeg!

    En wat knap het gewicht van vandaag!

    @Snoopy1979 wat goed!! Die 1 is heeeeel dichtbij!
     
  19. Mamavanvier95

    Mamavanvier95 Fanatiek lid

    12 okt 2014
    3.485
    2.599
    113
    Vrouw
    Friesland
    Wat een mooi lijstje weer @Snoopy1979, super resultaten allemaal.
    En ik zie dat iemand haar steefgewicht bereikt heeft, gefeliciteerd! :D
     
  20. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    @yaro dank je. Ik weet waarom hij vastloopt nu is alleen de vraag kan en WIL school hier energie, gevoel en werk insteken.
     

Deel Deze Pagina