Heb even een vraagje. Ik ging net even voelen en m'n baarmoedermond zit heel lag en staat open maar er zijn geen draadjes te vinden. Zou ik hem dan kwijt zijn?
Geen idee haha.. is de eerste x dat ik het ging checken. Had eerst zo iets van het zal wel... maar nu had ik zo iets van moet het toch wel even bekijken voor dat ie er uit is en ik zwanger raak.
Je hoeft de draadjes niet per sé te voelen. Een spiraaltje kan normaal gezien nergens naartoe. De kans is dus miniem dat het niet meer juist zou zitten. Heeft de gyn een echo gemaakt nadat het er zat? Ik zou me geen zorgen maken, het zit waarschijnlijk gewoon goed. Maar je kan altijd naar de gyn bellen als je je zorgen maakt
Van zelfvertrouwen gesproken! Maar het gebeurt echt héél zelden dat er iets fout loopt en veel vrouwen voelen de touwtjes niet! Als je ongerust bent zou ik hem gewoon eens even bellen!
Oh oké, ik ben blij dat je de geruststelling hebt! Valt je koperspiraaltje mee? Heb je niet veel last gehad van bloedingen?
Let erop als je ongesteld bent en je vreselijke pijn en/of steken hebt de kans bestaat dat je spiraal niet meer goed zit... Had dit namelijk ook en de maand erop toen ik weer ongi moest worden, kwam ik erachter dat ik zwanger ben...
Je moet idd zo af en toe controleren of je de draadjes nog voeld. Je voeld ze niet zitten met vrijen of zo maar je moet echt zo af en toe met je vinger voelen of ze er nog zijn ( dat staat ook in de gebruiksaanwijzing van je spiraaltje geloof ik) want als ze er niet meer zijn kan je spiraaltje idd verkeerd zitten of toch weg zijn ,je zou zeggen dat je het moet merken als dat ding eruit komt maar je zal vast niet de eerst zijn die helemaal niets voeld of merkt.
Morgen ga ik even een afspraak maken om te laten kijken of hij goed zit. Was nog wel naar de dokter geweest om te vragen hoe betrouwbaar hij is. Volgens de dokter was het met de pil 1 a 2 op de 1000 die zwanger raakt en met spiraaltje 3 a 4 op de 1000.