Krampjes in onderbuik

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door kirsten1988, 10 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kirsten1988

    kirsten1988 Bekend lid

    5 feb 2011
    824
    0
    16
    Beste verloskundige
    Allereerst bedankt voor jullie aanwezigheid op deze site! Echt top!
    Ik heb ook een vraag.
    Ik heb op 4 september een terugplaatsing gehad van een cryo van 4 dagen oud. Nu heb ik al een paar dagen last van de volgende klachten. Ik
    Twijfel alleen of dat het van de terugplaatsing kan komen of dat ik verkeerde beweging of wat dan ook heb gemaakt.
    Ik heb voornamelijk s avonds last van een beetje drukken stelend gevoel in me onderbuik aan de rechterkant in de buurt van me lies zeg maar. Ook
    Sinds 2 dagen een zeurende pijn in me onderrug, net stukje boven bilnaad. Nu heb ik ook last van de ene dag obstipatie en andere dag diarree nu heb ik altijd gevoelige darmen dus voel dat me darmen volzitten en buik is ook een beetje opgezet. Kan dit de pijn in me rug en lies verklaren?
    Alvast bedankt voor de antwoorden!

    Liefs
     
  2. Evelien

    Evelien Fanatiek lid

    23 jul 2012
    1.874
    0
    0
    Hoi,

    Ik denk niet dat het door de terugplaatsing komt. Het kan wat stress zijn, verkeerde beweging inderdaad. Je darmen kunnen ook uitstralen als ze geprikkeld zijn, of natuurlijk door een zwangerschap! Even afwachten dus.

    groeten evelien
     

Deel Deze Pagina