onze baby is sinds kort niet meer in slaap te krijgen... ik merk niet meer wanneer ze moe is. En op een begeven moment begint ze dan te krijsen! en het houd maar niet op, en het word alleen maar erger eerst sliep ze gewoon normaal in.. zonder enig gehuil.. maar nu is dat plotseling compleet veranderd heeel erg zielig, maar geen idee wat ik er mee moet doen heb alles al geprobeerd, ze houd geen stem meer over zo! het is echt hartverscheurend, ik kan er zelf wel van janken... zo heeft ze wel eens 2 uur lang gehuild. het lukt me gewoon niet om haar zo weg te leggen en laten huilen want het is ook niet echt huilen, meer krijsen.. net zoals de prikjes bij het CB wie heeft hier ook ervaring mee? en nog enige tips? ik trek het moeilijk, wil haar troosten.. maar dat is gewoon NIET te doen ze heeft het vooral savonds hoe komt dit zo ineens?!
ik wil dr wel in slaap laten huilen, maar als ze daardoor helemaal schor word en niet goed meer kan huilen terwijl ze wel wil dat is toch vreselijk
Heb ik ook meegemaakt toen mijn zoontje bijna 3 maanden was. Heb een idee dat het met een sprongetje te maken heeft. De baby wil terug naar mama. Ik had hem bij mij in mijn bed laten slapen. Ik lag naast hem, elke keer huilde hij steeds minder en minder en toen nooit meer. Sterkte nog en houd vol.
kunnen krampjes zijn, zijn ook vaak alleen savonds, maar kan idd ook van een sprong komen. Hoe dan ook het is tijdelijk, lekker knuffelen en bij je houden het wordt vanzelf weer anders.
heb je al geprobeerd om bv lekker voor het slapen in bad te gaan (of douhen) en lekker insmeren met van die lavendeldinges (natuan geloof ik) om haar heel slaperig en dromerig te maken? je kan even bij haar blijven zitten bij het in slaap komen maar ikzelf zou dat niet doen heel slaperig maken werkte hier prima hij sliep al met 6 weken heel de nacht door...
Niet laten huilen, gewoon lekker bij je nemen. Kindjes van deze leeftijd hebben dat nog zo nodig en je kunt ze wat dat betreft ook niet verwennen hoor.
mijn baby kan inderdaad ook echt krijsenm wanneer hij oververmoeid is wat bij mij dan helpt is m in de draagzak doen en dan ga ik gewoon even wat dagelijkse activiteiten doen hij valt dan in slaap probeer het is