Hoi hoi IK zit nu op cyclusdag 18. Ben bezig met ovulatietesten.. en had op dag 15 en 16 een positieve ovulatietest. (gisteren) op cd 17 was ie weer negatief. Wij hebben geklust op (dag 11) 14; 15 en 16.. Gisteren dus niet.. Zou t nog zin hebben om vandaag te klussen? Op dag 15 was de 2e streep donkerder en op dag 16 net zo donker! Alvast bedankt voor jullie antwoorden. Groetjes
het zou natuurlijk kunnen dat je eitje nog leeft (gedver wat klinkt dat naar als je het zo moet zeggen). Maar je hebt heel goed geklust dus dat scheelt weer. Bij twijfel, gewoon vanavond lekker nog een keer al is het maar voor de lol, toch? Is ook heel belangrijk!! Succes meis, dat het snel raak mag zijn voor jullie!!
Ja dat zou nut hebben, je lh piek, en dus een posi tesg heb je namelijk voor je ei springt. Klussen dus!
Helaas gaat t vanavond niet meer lukken.. hoop echt dat t voldoende is geweest. Ik had vrijdag en zaterdag een positieve ovutest (beide dagen geklust en donderdag ook ) Denk wel dat mijn eisprong nu toch wel geweest moet zijn.
5 dagen?? Das best lang ja... En een eicel leeft maar tot 12 uur toch? Ik ben wel benieuwd. Wij hebben op de dag voor en de dag van de eisprong geklust... Nu weer afwachten! Succes ook met afwachten!!!
5 dagen?? In het ziekenhuis hebben ze mij verteld dat sperma 48 uur leeft. Ik geloof dat je goed hebt geklust. (weet er ook niet alles van wij zijn ook nog bezig voor de 1ste) Hoop voor jullie dat het is gelukt.