ik was van de week bij de zeeman van zag daar een leuk lang t-shirt hangen maar vraag me af heb ik niet na 1 keer wassen een jurk??? dus mijn vraag is hoe is de kwaliteit van volwassen kleding?? Koop daar nl eigenlijk nooit iets voor mezelf...
Ik heb zelf 15 jaar geleden voor een paar jaar bij Zeeman gewerkt en kocht ook weleens wat voor mezelf. En geloof me, ik heb gewoon nog 2 zomerjurkjes die onverwoestbaar zijn Ik trek ze alleen nog aan als ik gedouched heb of in het weekend als ik uit bed kom, maar ze zijn nog steeds in prima staat.... Verder kocht ik weleens shirt's of truien waar ik lang plezier van had. Hoe de kwaliteit nù is, weet ik niet. Tòendertijd was het gewoon goed. Wel checken of het van stevige katoen of een andere degelijke stof is. Is het van dat flubberstof, dan maakt het niet uit welke winkel je het koopt, dat wordt gewoon sneller lelijk..
ik vind de volwassen kleding heel fijn van zeeman.. ondergoed trouwens ook blijft allemaal prima van vorm, ook van kleur..
nou zeeman vind ik perfect van kwaliteit! Heb daar een legging gekocht voor 6 euro meen ik en bij de wehkamp van geat looks voor 19.99 die van de zeeman nu een hele winter en loop er nog in. Die van de wehkamp na 1 week vielen de gaten tussen me benen er al in. Helemaal door geschuurd. Jurkjes heb ik ook van de zomer van de zeeman gehad en zijn ook altijd goed gebleven zels nadat ik ze per ongeluk op 60 graden had gewassen
ik ben geen zeeman mens maar ik had een jurkje tijdens mijn zwangerschap die ik als tuniek droeg. Ik liep op zijn laatst en had geen zin om veel geld uit te geven voor 3 of 4 weken. Heb hem een paar keer gewassen en het bleef goed. Maar goed, vergeleken met andere kleding vind ik de kwaliteit niet super. Hij vervormde wel snel.
de simpele longsleeves zijn echt super, die blijven mooi strak zitten enz. De maillots bv die pillen snel.
Ja ik vind het ook wel prima spul. Ik heb er wel hemden vandaan en die heb ik al heel lang en ze zijn nog steeds erg mooi. Blijft mooier dan de kleren van de H&M. Maar goed, H&M is sowieso bagger kwaliteit. Wegwerpkleding
Heb laatst onderbroeken gekocht maar van de zes hadden vier een naad los na 1 keer wassen. Kleding heb ik er nooit gekocht, ga dan liever naar de hm.
Koop er geregeld iets laatst een winter jas prima niks mis mee. Ondergoed prima . Maar op moment hebben ze niet veel bijzonders. Zomer koffer vol met zeeman wibra , door slechte zomer veel kaartjes er nog aan. En het blijft goed.
was al tijden opzoek naar leuk spijker rokje nergens te vinden maar ja wel zeeman had precies wat ik zocht en helemaal goed
t-Shirtjes voor m'n dochter blijven erg mooi. Zelf een paar leggings gekocht die gewoon te kort op de naden zijn gestikt, dus op de naden los gaan.... Voor mezelf koop ik er geen kleding meer..
het gaat om een heel simpel maar in vind heel gaaf shirt ga het denk ik maar gewoon eens wagen....keek eigenlijk nooit voor mezelf maar liep er tegen aan zeg maar zag tijdje terug leuk spijkerrokje maar toen durfde ik de gok niet te nemen..
Mijn leggings heb ik nu al ruim een half jaar, ondergoed al heel lang.En mijn jurkjes die maakkelijk zijn vanwege borstvoeding heb ik al 2jaar en zijn nog steeds mooi. bon en kaartjes bewaren, zijn ze na het uitwassen niks meer dan teruggaan en klacht indienen.dit kan je ook doen na dat je ze aangehad hebt en het is toch niks. Ik heb er gewerkt en heel veel filialen hier doen niet moeilijk om terug brengen of ruilen, omdat ze dit moeten van het hoofdkantoor.Sommige filialen kan je een grote bek van personeel krijgen maar ze moeten ruilen of terug brengen als het een klacht betreft
Ik vind het ook goede kwaliteit hoor, je bent een dief van je eigen portemonnee als je naar een andere winkel zou gaan, ik doe inderdaad ook langer met een legging van de zeeman dan bijvoorbeeld van de Wehkamp of de Otto ofzo .. Dat is pas tutelutespul, nog maar niet te spreken over Bonprix ..
Ik koop ook altijd van alles bij zeeman, sokken, ondergoed, kleding, noem maar op, enige wat ik niet doe is de kleding in de droger haha Ik zou t voor die paar euro wat dat shirt kost echt wel doen hoor