Gister is mijn bloeddruk gemeten en de artsen vonden hem netjes. nou heb ik nog nooit zo laag gehad....... Wie weet of dit een rare bloeddruk is: 90/58 of is dit echt nog netjes? Ik lag gister namelijk in het ziekenhuis wegens uitdroging en ik ben nog steeds uitgedroogd (gecontoleerd in urine) maar ik mocht toch naar huis.... Zit er nu dus aan te denken om naar een ander ziekenhuis te gaan voor wel de juiste zorg. Ik kan door de HG bijna niet eten en drinken vandaar dat ik nu dus ook uitgedroogd begin te raken.
Het klinkt alsof jij nog helemaal niet ontslagen had mogen worden! Mijn bloeddruk is ook laag maar niet zo laag als die van jou: 110/70. Mijn arts noemde die van mij niet netjes maar gewoon te laag! Als je het niet vertrouwd zou ik vandaag naar de huisartsenpost gaan; als ze het daar ook niet vertrouwen kun je altijd nog opgenomen worden in een ander ziekenhuis. Laat je niet afschepen... Sterkte
Mijne is 90/45 en dit is erg laag hoor! Maar ik lig de hele dag plat in ziekenhuis, dus dit kan geen kwaad (heb er zelfs last van als ik recht ga zitten om te eten). Om 'gewoon mee te functioneren' lijkt het mij toch te laag! Heb je geen last van duizeligheid?
Bedankt voor jullie reacties. Ik denk zelf ook dat ze me niet hadden mogen ontslaan uit het ziekenhuis. Ik ben ook heel erg moe, kan bijna niet op mn benen staan, zou het liefste de hele dag in mn bed willen liggen..... Als het morgen nog zo is ga ik bellen. Ik kan ook wel de hele dag huilen zo broerd voel ik me.
Mijn bloeddruk was hetzelfde als die van jou en mijn VK heeft er niks van gezegd maar als je je zo beroerd voelt gewoon even de VK bellen meid
Ik had tijdens de zwangerschap ook een bloeddruk van 90/55. De verloskundige zei dat het aan de lage kant was, maar niet te laag.
Ik heb ook een bloeddruk 90/55 gehad, kan voor jou geen kwaad en is goed voor de baby. Zit nu met 38 weken nog op 100/70, nog steeds laag. Heb er geen last van, hooguit beetje duizelig met te snel opstaan. Belangrijker is dat je ijzer goed is, ik neem elke dag een vitaminepil en een boterham met stroop. Verder afleiding zoeken en je niet te druk maken om alles wat anders voelt, dan blijf je bezig. Meeste rare dingen gaan vanzelf weer over.
Mijn bloeddruk daalt ook tijdens de zwangerschap. Vorige keer was het laagste 90/60, Nu met 14 weken (vorige week) had ik 105/60, en vorige keer was het rond die termijn 120/75. Dus ik verwacht ook nog wel iets naar beneden te gaan. Maar ik heb er weinig last van. Zorg in ieder geval dat ik wat meer drink dan normaal. En heb er eigenlijk vooral last van als ik (snel) opsta of even erg actief ben. Of bijv een uurtje na het eten een flauw moment. Als je er wel echt last van hebt, dan ik het niet gek om het nog eens na te laten kijken. Zeker omdat je met die HG ook niet zoveel kunt drinken. Kijk, na een operatie bijv kan een lage bloeddruk wijzen op problemen. Maar tijdens een zwangerschap is het niet raar als het laag is.
Mijn bloeddruk is ook steeds rond de 90/60. Ietwat laag, m,aar zeker niet TE hoor. Ik functioneer er prima onder en werk gewoon fulltime in de zorg, dus niet het lichtste werk. ECHTER als jij je daarbij ook beroerd, slap, duizelig etc voelt dan lijkt me dat reden genoeg om aan de bel te trekken! Misschien is je HB ook te laag?
Mijn bloeddruk is al mijn hele leven laag. gemiddeld 88/52. Het enige waar ik ook op moet letten is mijn HB zoals hierboven ook al genoemd wordt. Zolang deze hoog genoeg is (boven 7) voel ik me prima. Als deze er onder zakt heb ik ook snel last van duizelingen en slapheid. Als jij je er echt zo slecht bij voelt zou ik dit zeker even melden bij de VK. Heb je een infuus gehad in het ziekenhuis?
Hier ook een lage bloedruk 90/55 gemiddeld maar over het algemeen ook een hele lage hartslag (ging zelfs onder de curve bij kraamzorg) maar ik loop ook gewoon rond als ik me een beetje duizelig voel moet ik altijd een beetje zout eten kopje boilon doet wonderen. Maar als jij je niet goed voelt onder deze omstandigheden gewoon bellen naar verloskundige of ziekenhuis. Jij en je kindje zijn erg belangrijk he. sterkte groetjes kim
In het begin van mijn zwangerschap was mijn bloeddruk 90/50. Ik vond dat ook erg laag maar volgens de vk past het bij mij. Klein, tenger én achteraf blijkt het een familie kwaal. Ik heb er ook geen last van verder. Maar hier was het probleem dus dat hij aan het eind 130/90-95 was. Bijna verdubbeld dus! En geen gyn die het opviel. Ja, ééntje maar dat was met 36 weken en toen was het kwaad al geschied... flinke groeiachterstand hierdoor. Als je het niet vertrouwd... gewoon een second opinion vragen hoor!
Ik schrok vanmorgen ook van m'n bloeddruk; 90/50. Maar de assistente en de gyn zelf zeiden dat 't mooie waardes zijn. Dus daar vertrouw ik maar op.