ooh sorry babii!!! dat klopt idd!!!! sorry was er ff niet bij toen ik je verhaal las! en hoe staat je man er nu tegenover dat de afspraak is verzet? Ja ik ben echt blij! het is zo onwerkelijk allemaal! want dit heb ik nog nooit gehad zo snel in mn cyclus en dan gelijk 2! maar las net dat de kans groter is dat er 1 springt! dus daar ben ik dan wel weer wat opgeluchter over. thanks lieve meid en hoop echt dat er voor jullie ook heel snel weer een kans mag komen! oooh wat erg zeg dat je zo bloed! en dat je zoveel buikpijn hebt? miss kun je het zh nog even bellen!? sterkte met alles!
Whaaaa Ella dat is nog eens super snel!!!! Echt heel fijn.. je hebt idd kans dat ze beide springen omdat ze elke dag nog wat doorgroeien.. ook wat snel zeg. Echt heel fijn. Hoe ging het verder in het ziekenhuis?
ja echt snel he! ik zit op cd12!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niet normaal! dit heb ik echt nog nooit gehad!!!! sta er ook helemaal van te kijken! moet as vrijdag de pregnyl al zetten en dan wachten vanaf zaterdag! kan het gewoon niet geloven! vind het echt spannend hoor! en mn man ook haha! ja in het zh ging het wat apart... hij riep mn naam , althans ik dacht dat ik het was , maar er waren dus 2 met dezelfde achternaam als ik! en ik kwam daar dus , en hij begon over eitjes die in de vriezer zaten , over dat er zo weinig waren en dat ik wel eens 8 had gehad.... ik keek hem zo aan en zei ;'' nee hoor dat heb ik niet gehad''. hij keek me daarop aan en zei heel kinderlijk tegen me; '' ja hoor dat hebt u wel gehad , weet u dat niet meer???'' nou ik dacht wat krijgen we nou dan! en ik zei , heb ik zo dik dossier???? dat klopt niet hoor! ''jawel hoor dat klopt wel'' zei hij..... nou EINDELIJK viel het kwartje en vroeg hij naar mn meisjes naam! (ik draag de achternaam van mn man) nou hij zat dus in het verkeerde dossier! zo apart en slordig ook wel vind ik. want tja juist daar kun je verwachten dat er gehuwde vrouwen komen die ook een 2e achternaam hebben toch!?? maar verder een erg aardige man hoor! heel rustig! En heb je al post gehad???
@ Ella, ik heb het de eerste keer met Gonal F gehad, op CD10 zaten er toen 4 eitjes.... Bizar was dat hihi. Wel lekker hoor, des te minder je moet spuiten . Klusser de klus dan maar . Tsjah, die buikpijn... Het is niet fijn hoor . En dat bloeden is ook niet normaal, maar denk dat het echt te maken heeft met mijn dikkere slijmvlies.... Manlief staat er nu wel positief tegenover. Stond ie al, maar hij vond het ineens zo dichtbij. Toen ik hem vertelde dat na de intake de wachtlijst 3 á 4 maanden was trok ie weer bij haha. Dan kunnen we samen even wennen aan het idee, dat dit onze laatste kans is.
balen babii echt vervelend voor je! en dat je zo buikpijn hebt.... en dat bloeden erbij! ja idd echt fijn! hoef ik maar tot vrijdag te spuiten! en dan vrijdag ook de pregnyl spuit!
ja idd , erg heftig allemaal hoor! en met ivf heb je 3 pogingen toch!?? nou echt heel spannend! hoop zo dat dit de manier voor jullie zal zijn! tis ook moeilijk dat idee dat het echt je laatste kans is....
Ja, met IVF heb je maar 3 pogingen. Maar ja als ze vele eitjes weghalen moet je maar blij zijn als er met slecht zaad (want manlief ze zaad is ook INEENS giga slecht uit de onderozeken (lang verhaal plaats het zo)), maar dan moet je maar blij zijn als er meerdere bevrucht worden. Vervolgens mag je echt blij zijn als ze goed ontdooien, want anders zit je zo in poging 2..... En dan zal je zien! Dat wij die pech hebben. Wil gewoon dat ze van tevoren zorgen dat mijn bms echt GOED is....
heftig zeg allemaal.... en zo spannend!!!!!!!!!!! hoop echt dat het gelijk de eerste poging gaat lukken!!!
Nou vrees van niet, daarom ga ik zeggen: als ze ziend at mijn bms gewoon NIET groeit dan moeten ze hem afbreken... BEn als de dood dat de cryos niet goed ontdooien en ben als de dood dat er geen eens meerdere eitjes bevrucht worden en goed delen.... En dat ik er dan maar 1 heb per poging.
maar als ze de poging dan afbreken dan zit je toch in de volgende poging? of begrijp ik het nu verkeerd? wat heftig zeg!
Nee, een poging is pas een poging zodra er een punctie is geweest. Zolang die niet is geweest is het net als met wat wij nu doen: spuiten en eitjes kweken (OI dus) en dan ben je niet je poging kwijt.
ooh ok! ja dat had je al geschreven idd... nou spannend hoor! kan me voorstellen dat jullie er erg nerveus onder zijn!
Ik ben totaal niet nerveus, ben verdrietig. Ben als de dood dat het niet lukt (droom dat namelijk maar steeds). Maar ach, genoeg ego berichten van me hihi.
het is ook verdrietig allemaal meid! schrijf het hier maar lekker van je af hoor! en je bent dan helemaal niet ego bezig! ik vind het ook heel erg om te lezen.... en die gevoelens van machteloosheid en verdriet.... zo moeilijk allemaal!
Ella... sorry voor de late reactie maar ik kom net pas terug van het werk en daarna meteen uit eten geweest.. Ik bekijk net de post en echt super leuk!!!! Echt super lief je kaart, wat ben je toch een schat!!!! Echt super! Vind het voor jullie echt geweldig dat je morgen al de pregnyl mag zetten en dat jullie gewoon weer een kans hebben.. had het heel de tijd gehoopt en nu ga ik weer duimen!! Nogmaals sorry voor de late reactie maar ik ben net pas thuis.. Je bent zeker heel de dag al happy????
graag gedaan!!!!!! haha is ie toch goed aangekomen! maarre lekker gewerkt? wat leuk dat je daarna uit eten bent geweest!!! was het lekker/gezellig? Lief dat je zo meeleeft hoor! maarre ik zet vrijdagmorgen de pregnyl! en dan springt ie zaterdagnacht! (ben gelukkig het weekend vrij hihihi) maakt niet uit joh dat je nu reageert!! hoef je geen sorry voor te zeggen hoor! haha ja ik ben HELEMAAL BLIJ! ben zo blij! en gewoon 2 eitjes!!! 1 van 14mm en 1 van 16mm (beiden zitten rechts , links zit niks) EINDELIJK weer een kans!!!!!! He maarre lekker slapen meiss! ben je morgen lekker vrij!? ik nog wel! ik moet vrijdag weer... en dan ben ik het weekend ook vrij! xx
Ja ik ben ook heel blij voor julllie.. zo'n fijn gevoel als je weet dat je weer een kans hebt.. Ik zit helemaal in de war met de dagen, dacht dat het vandaag vrijdag was ha ha. Ik heb vandaag ook lekker vrij en moet morgen en zaterdag werken. Fijn dat je het weekend vrij hebt!!!!! Ik ga heel hard duimen en hopelijk over 2 weken een hele mooie test.. zou zo leuk zijn. Gaan jullie vandaag nog iets leuks doen? Zijn ook opeens heel veel vrije dagen he.. Babi: Hoe gaat het met jou? Ben je nog steeds erg teleurgesteld of kun je nu weer naar de 27e toeleven? Ik hoop het wel. Zo rot he als je allemaal tegenslagen hebt en niks lukt voor je gevoel. Moet je nou voor die tijd ook nog naar het ziekenhuis?