Camping de Eikenhof in Hollandscheveld. Een paar grote velden waar de caravans omheen staan, met in het midden speeltoestellen, trampoline, zandbak. Op 1 veld staan ook geitjes. En er is een schuur vol trekkertjes en skeltertjes die de kinderen mogen gebruiken. Soms organiseren ze er nog een pannekoekenavond of zo, maar er is verder niet echt animatie of een zwembad. Op 5 minuten rijden is wel een grote zwemplas in het bos. Wij komen er al jaren regelmatig, soms een seizoenplaats, soms een weekendje en vinden het een heerlijke plek.
Sprookjescamping in Rheeze (vechtstreek). Wij zijn dit jaar geweest en vooral de kinderen vonden het geweldig.
In de vechtstreek heb je wel meer mooie campings, maar dat is wel overijssel, als dat geen probleem is zijn camping de roos (natuurcamping) en beerze bulten (5-sterren camping) misschien ook leuk.
Mijn vriend kan volgend zomer waarschijnlijk geen vrij in de schoolvakantie krijgen, dus bij voorkeur in de provincie Groningen/Drenthe zodat wij naar de camping kunnen en hij ook op dagen dat hij wel vrij is of na zijn werk naar de camping kan komen.
Ik ben dit jaar 2 weken op de beerze bulten geweest. Het is denk ik echt de allerleukste kindercamping die er bestaat, maar ik zelf vond het niks De kinderen hebben de tijd van hun leven gehad.