Licht streepje ?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Mammie1978, 20 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Life in Pink

    Life in Pink Niet meer actief

    gefeliciteerd! Wat super he! En wees niet bang voor dat ongi gevoel, ik had daar tot week 6 last van. Ook erg rugpijn, maar dat komt dus echt omdat de baarmoeder aan het verschuiven is.
     
  2. kyansa

    kyansa Bekend lid

    20 apr 2008
    689
    0
    0
    Van harte gefeliciteerd.....
    Je verhaal komt me erg bekend voor, hihi. Bij mijn 1e had ik ook zo'n licht streepje en geloofde ik het dus ook niet. Ik heb toen echt 6 testen gedaan.
    En ook nu had ik weer een heel licht streepje, dus weer een 2e test gedaan en ja.....Nu heb ik idd een dikke buik.
     
  3. Dania

    Dania Actief lid

    21 mei 2008
    199
    0
    0
    Zuid Holland
    Hoi, ik denk dat dat streepje niet te zien is als het hormoon er niet zou zijn. Ik denk dat je dan gewoon zwanger bent. Mijn eerste stripje was heel duidelijk en mijn tweede heel licht. Wat dat ongi gevoel betreft. Ik had en heb dat ook nog steeds. Alsof je ieder moment ongesteld kan worden:(. Dat schijnt ook normaal te zijn .
     
  4. Denise787

    Denise787 Bekend lid

    20 apr 2008
    630
    0
    0
    Gefeliciteerd! :D
     
  5. Elvira

    Elvira VIP lid

    6 okt 2005
    7.494
    0
    36
    Aangezien je zwanger bent, zou ik zeggen open een topic in Ik ben Zwanger, doe ik deze dicht.

    Groetjes,
    Elvira
     

Deel Deze Pagina