Maart 2008 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door zico, 22 jun 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Natasja

    Natasja VIP lid

    1 aug 2005
    25.784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    Dan haal ik je van die lijst af laura! :D
    Daarom hadden we hem ook gepost, zodat we niet zomaar iemand eraf gooien die nog gezellig meeleest.
     
  2. Cindy31

    Cindy31 Fanatiek lid

    16 aug 2006
    1.373
    0
    36
    Verkoopster.
    Landgraaf
    Ik heb sinds gisteren ook de babybelt.
    Ik heb veel last van mijn rug en banden, en dit verlicht alles.
     
  3. MamavanJordy

    MamavanJordy Fanatiek lid

    14 aug 2006
    4.408
    0
    36
    Kraamverzorgende
    Helmond
    Een ware uitvinding die babybelt hihihi
     
  4. fruitdruifje

    fruitdruifje Bekend lid

    7 jul 2007
    966
    0
    0
    HR Manager
    Noord-Brabant
    Niemand meer wakker....?

    Trusten allemaal en tot morgen !

    XFD
     
  5. Beccaatje

    Beccaatje Fanatiek lid

    29 mrt 2007
    2.958
    0
    0
    morgen. Vannacht gecommuniceerd met beeb. Ik ging plassen en toen ik weer op bed lag even met de handen op de buik. Kreeg ik een klop. Ik snel terugkloppen...weer een klop! Leuk man.
     
  6. fruitdruifje

    fruitdruifje Bekend lid

    7 jul 2007
    966
    0
    0
    HR Manager
    Noord-Brabant
    Gaaf ! Kunnen jullie al in Morse-code met elkaar praten ! ;)

    XFD
     
  7. Lilya

    Lilya Fanatiek lid

    13 jul 2007
    1.135
    0
    0
    @Cristel; ja, er wordt zo veel gepost hier, dat men wel eens iets over het hoofd ziet :)

    @fruitduifje, ik kijk er echt naar uit, naar paardestaartjes in het haar en zo :)

    Verder een lastig weekend achter de rug (ook verjaardagsetentje gehad) dus zelfs blij dat de werkweek weer begonnen is :)
     
  8. Siep

    Siep Lid

    24 mei 2007
    72
    0
    0
    Ik weet niet meer wie, maar iemand schreef (op die vele vele pagina's die sinds vrijdag zijn geschreven... :rolleyes: ) dat ze last had van strakke, harde buiken. Ik ook de laatste dagen. Niet pijnlijk, maar wel érg vervelend. Alsof je hele buik op ontploffen staat. Een beetje voorover aan een bureau zitten is dan ook onmogelijk. Dan lijkt het alsof alles tussen mijn ribben gaat zitten. De prettigste positie is een beetje achterover hangen. Lastig, want ik zit veel achter de pc en in de auto (rechtop, anders zie ik niks en kom ik niet bij het stuur...).

    En heeft iemand van jullie meer last van kortademigheid? Als ik een verhaal aan het vertellen ben, moet ik soms echt naar adem happen.

    Plopjes voel ik nu ook heel veel!
     
  9. Bianca84

    Bianca84 Bekend lid

    6 dec 2006
    813
    0
    0
    Lerares
    Ik heb wel wat last van kortademigheid. Niet tijdens het pratn (gelukkig maar, want das niet handig als je voor de klas staat), maar wel bij trappen lopen. Ik vloog altijd trapen op, maar nu rustig aan en dan nog buiten adem.....
     
  10. redone

    redone Fanatiek lid

    2 jul 2007
    2.864
    0
    0
    Dat heb ik ook ik moet ook echt even bijkomen als ik boven sta.
     
  11. Nikkie

    Nikkie Fanatiek lid

    1 dec 2006
    1.561
    0
    0
    @Siep: weet niet of je mij bedoelde. Ik heb het vooral in bed als ik me omdraai of net geplast heb. Denk dat het komt omdat ik dan mijn buikspieren aanspan. S ochtends is mijn buik dan even knalhard als ik me omdraai. Een naar gevoel.
    Kan dat kwaad denken jullie of hoort het erbij?
    Net nog leuk nieuws gehoord, mijn schoonzusje is voor de 2e keer zwanger. Ze hebben al een kleine die in december 2 jaar wordt.
    Ze was deze keer geloof ik erg misselijk.
    Hoor morgen hoe en wat, dan is ze jarig. Ze is in mei uitgerekend, weet niet wanneer. Denk half of eind mei pas.
    Nou leuk hoor had het niet verwacht.
    Laatst had ik het er nog met mijn broer over. Ik zat al te geinen wanneer ze nu eens voor de 2e gingen haha.
    Denk dat het weer snel raak is, vorige keer was ze ook binnen 1 maand zwanger.

    liefs Nikkie
     
  12. Lilya

    Lilya Fanatiek lid

    13 jul 2007
    1.135
    0
    0
    Siep, ik heb al van in het begin last van kortademigheid. Als ik wandel, praat, trappen loop, ... dan sta ik daarna te hijgen, niet te geloven :)
     
  13. Siep

    Siep Lid

    24 mei 2007
    72
    0
    0
    Ja, dat herken ik ook. Ik moet dan echt even zoeken hóe ik me moet omdraaien om er zo weinig mogelijk last van te hebben. Ook als ik wakker word en me wil uitrekken. Dat gaat ook niet zomaar meer.

    Wat kortademigheid betreft: trappen lopen gaat idd ook niet meer zo snel! Normaal gesproken sla ik altijd een paar treden over en sprint ik naar boven. Niet meer dus...
     
  14. Emma29

    Emma29 VIP lid

    30 mei 2007
    10.467
    0
    36
    carnavaller !!
    hoi meiden ik ben vandaag thuis gebleven
    heb nog steeds last van mijn (harde) buik en ben ook aan het overgenven ... :pale: brrr
    heb ook mega last van mijn darmen en ik zag het niet zitten om zo van 8.30 tot 8.30 te werken...
    jammer is 1e keer tijdens zwangerschap ik had gehoopt niet ziek te worden maar dit is nix zo...
    blijf ook lekker in mijn ochtendjas rondlopen dicht bij het bed en de wc .. maar ik heb zooooooo'n honger
    heb ook ff VK gebeld ze hadden uitslag 20 weken echo binnen en placenta zit gedeeltelijk voor de uitgang .. niet helemaal dus ! kan dus goed komen mag ook alles doen alleen als ... als ik ga bloeden gelijk VK bellen !
    nou dat klinkt al beter dan verhaal van donderdag !

    Nikkie wat leuk kan je toch een beetje samen zwangeren en leuk 2 beebjes van bijna even oud in de fam
    Siep ik heb wel dat als ik moet plassen ik ook echt moet gaan plassen anders krijg ik idd ook buikpijn maar ik heb ook al harde buiken volgens de VK en dat voelt echt anders ... ik zit ook hele dag achter buro en heb al mega buik en dat zit idd niet zo lekker meer
    oh en trap lopen is echt shit nu ik ben ook helemaal buiten adem maar verder gaat het nog wel ! maar bianca ik waggel nu ook op mijn gemak naar boven hoor en liever zo weinig mogelijk
    lilya heb je het zo druk gehad ? da's nu nix he ! ik probeer ook mijn gemak te houden maar dat lukt niet zo he !
    Beccaatje wat gaaf ! mannetje voelde gister ook maar hij voelde nix jammer hoor lijkt me zo leuk om dat ook te kunnen laten voelen en lekker tikkertje spelen met elkaar !
    FD ha ha ha was het maar zo he konden we eens vragen hoe het daar binnen gaat !
    oh ff vraagje wat is zo'n babybelt eigelijk... hoe moet ik dat voor me zien ?
     
  15. Nikkie

    Nikkie Fanatiek lid

    1 dec 2006
    1.561
    0
    0
    Emma, doe maar lekker rustig aan dan. Ziek is ziek. Beterschap!

    Over kortademig: niet echt last van. Maar wel voel ik me logger... gister een dik half uur gewandeld maar ik kom wat moeilijker vooruit haha.

    groetjes
     
  16. maranka

    maranka VIP lid

    27 mrt 2007
    10.842
    0
    36
    Goedemiddag meiden,

    Ik heb net het ziekenhuis gebeld en een afspraak gemaak voor de 20 weken echo. Ik mag komen op 14 november, direkt al om half 9 dus kan ik me die dag gelukkig niet zo zenuwachtig maken.
    1 november heb ik ook een echo. Maar dan door studenten in opleiding die moeten leren met het echo apparaat om te gaan. Lijkt me erg leuk.

    Wat betreft kortademigheid. Daar heb ik gelukkig niet zoveel last van. Maar na een paar uurtjes shoppen kun je me wel opvegen. Dat hield ik anders makkelijk vol. Nu zeg ik na een uurtje, eerst even ergens bijkomen hoor met een kopje thee en wat lekkers. Ach , ook geen probleem;).

    Hier worden er binnen 9 maanden 3 baby's in de familie geboren. Mijn vriend zijn ouders worden dus binnen 9 maanden 3x opa en oma.
    De eerste 2 baby's zijn er al. Geboren eind juni en eind september. Nu de onze nog eind maart.
     
  17. Mona79

    Mona79 Fanatiek lid

    2 sep 2007
    1.437
    0
    0
    Hey hallo,

    O wat was ik zenuwachtig zeg, maar vanochtend de 20 weken echo gehad.. Alles ziet er goed uit oooo wat zijn we blij zeg een hele geruststelling.. Zo fijn dat we onze kleine weer hebben gezien..:)
     
  18. Lilya

    Lilya Fanatiek lid

    13 jul 2007
    1.135
    0
    0
    Proficiat! Hier nog drie weken wachten :)
     
  19. Lucia

    Lucia VIP lid

    6 sep 2005
    12.287
    6
    38
    Thuishulp
    België
    Hallo allemaal :D

    Even snel een woordje van mij, ik leef met jullie allemaal mee maar heb nu niet zoveel tijd om uitgebreid te reageren. :oops:

    Wou wel even zeggen dat ik vanmorgen een 'plopje' tegen mijn hand voelde, toen die op m'n buik lag. :D

    Wat een heerlijk gevoel! :)
     
  20. Natasja

    Natasja VIP lid

    1 aug 2005
    25.784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    @Emma, idd, ziek is ziek! Lekker even uitrusten en beter worden!

    @nikki, leuk! samen zwangeren!

    Hier alleen last van kortademigheid wanneer ik de trap op gelopen ben. Gelukkig niet met praten, zou onhandig zijn voor de klas!

    bleh word wel sneller moe, daar baal ik van.
     

Deel Deze Pagina