he FD bah wat vervelend ... maar hopelijk ben je er snel vanaf ! Nathalie wat een leuke en fleurige kamer ! echt super hoor en al veel kleertjes ! ik heb nog maar een paar pakjes en die heb ik gekregen wij moeten nog aan de koop ! bellamano je hebt nog heel de week dus komt goed en doe af en toe lekker ff rustig aan he ! zo ik duik mijn bed in weltrusten meiden
@fruiduifje erg vervelend meid maar hoop dat de ab snel aanslaat en dat je opknapt. @nathalie een mooi kamertje geworden.En ik heb ook veel kleertjes hoor dus je bent niet de enige.Krijg je als je al meerdere kids hebt.
@ Nathalie super kamertje en super veel kleertjes! @ FD heeeeeeeeeel veel beterschap! Vanochtend bij de VK geweest en heb gehoord dat mijn placenta aan de bovenkant ligt als een soort plafond in de baarmoeder en vandaar dat ik ons beebje heel de dag door voel Alles was verder goed! Het was niet mijn bekken waar ik veel last van heb, maar mijn heup. hoop dat die pijn een beetje beperkt blijft! Verder vroeg ik onze vk ook over de aerosleep en zij vond het onzin en heeft zelf een matrasje van 25 euro gekocht. Dat stelde me gesrut. Ik heb van de week een matrasje van 50 euro gekocht en dacht al dat het niet goed zou zijn. Ik heb besloten dus geen aerosleep aan te schaffen en het gewoon met moltons enz te doen. Nu snel naar de studiedag die we vandaag hebben! Oh ja gisteravond belde het echobureau of we ook een weekje eerder konden voor de 3Decho. Nu gaan we 30 november bij 25,5 weken. Ik heb er al super veel zin in! Beterschap aan alle zieken!
Mooi kamertje Natalie! Pooh, leuk, een weekje minder wachten! En verder ben ik al niet meer mee, even teruglezen! Hier alles prima trouwens, stampertje is ook aangenaam bezig
Ja mooi kamertje hoor Nathalie Pooh: leuk zeg, wij hebben 30 november ook onze pretecho. Met 26w3d! Ik heb er wel heel erg zin in, je krijgt natuurlijk verder geen echo's meer. Qua matras: wij hebben het matrasje bij het ledikantje gekregen en dat is volgens mij verder nog goed. Volgens mijn moeder was het een goed matrasje. En de vorige mensen hadden maar 1 kindje dus die heeft er alleen maar op geslapen. HEt waren nette mensen want de meubeltjes waren ook nog erg mooi en stevig. Dus ik twijfel nog of ik een nieuwe ga halen. Ik heb net even gekeken; er staat medicott op en abz. Weet niet of dat een goed merk is? Nu wat leuks, gisteravond voelde mijn vriend onze beeb weer eens flink trappen haha. Ik voel m nu ook wel de hele dag door. S ochtends vroeg en nu ook weer. Ben benieuwd wat de vk zegt, ik moet donderdag weer voor controle. groetjes
Hoi lieve dames, Bedankt voor jullie steun en lieve woorden! Ff update: Nou ben gistermiddag nog naar de huisarts geweest. Die wilde me nog wel zien ook ivm koorts en blijvend spugen. Die heeft me onderzocht en gebeld met de Gyn. Die wilde mij toch graag zien. Wij naar t ziekenhuis. Om half 5 aan de beurt...en met de kleine is alles goed. Bloedonderzoek op HELPP gehad, was het niet, maar wel een ontsteking ergens in mn lijf want die waardes waren hoog. Urine (dat wat ik kon plassen want had ja bijna niets gedronken) is op kweek gezet en als daar iets uit komt horen we dat via de huisarts. Kleine was actief, ook al voelde ik niet veel. Gyn nam echt de tijd om ons alles te laten zien en gerust te stellen dat met uk alles oke was ondanks dat het met mij zo slecht ging. Ik had nog geen uitdrogingsverschijnselen en moet proberen blijven te drinken ook al gaat het er weer uit voor t grootste gedeelte. Als het niet beter wordt weer naar de huisarts en dan misschien aan infuus. Medicatie was er niet... Dus we blijven proberen maar heb tot u toe alleen een kopje thee gehad gister en een danoontje. Moest weer spugen en vanochtende thee gehad half kopje, kwam er weer uit en ook het brood ging er weer uit. Tuurlijk blijft altijd iets in, maar wordt zo moe van braken en krijg er zoveel buikpijn van. Maar goed he geen zin in opname dus drink wel kleine beetjes. Een pluspunt alles is gewoon goed met ukkie was gegroeid ook ondanks mijn slechte eten en drinken dus das erg fijn en geruststelling! Dames ik ga weer slapen, ben mega mega moe! Liefs, Mili
hallo meiden! Hoe is het hier!? Hier gaat het wel oke! Heb wel last van lijf en leden maarja. Ik vroeg me af of iedereen van jullie nog werkt?
Nog een andere vraag. Hebben jullie allemaal zo'n pigment streep op je buik lopen? Ik namelijk niet! En vroeg me af of dit wel normaal is.
Hoi, Ik werk nog steeds gewoon mij uren die ik normaal ook werk. Verder mag ik over 2 weken weer een echo laten maken. Ook heb ik last van als ik in bed lig op mijn rug dat ik last krijg van mij bekken aan mij rechterkant dan kan ik bijna niet meer draaien op mij zij. Iemand meer last van? @ mili: veel beterschap....
Ik werk sinds de 16de week niet meer, maar dat komt ook door de omstandigheden op het werk. Maar ik vind het heerlijk hoor. Ik heb ook niet die pigmentstreep op de buik, dat heeft niet iedereen hoor. Mijn navel is wel aan het veranderen, is niet meer zo diep zeg maar. @Mili, heel veel beterschap meid, ik hoop dat jij je snel beter voelt, en genoeg blijven drinken hé! Groetjes Cindy
goedenmiddag allemaal ik werk al vanaf het begin niet meer van de zwangerschap.maar mag het ook niet medisch gezien gisteravond op bed voelde ik uk tegen me hand dus me mannetje ze hand erop gelegd en hy voelde m ook hahahha vanmorgen naar markt geweest en heb harde buik dus ga me maar lekker rustig houden vandaag want als harde buiken blijf houden kan ik op ziekenhuis aan heeft me gyn gezegd omdat baarmoeder te hard groeit .dus ga zo lekker in bad en de bank op iedereen een fijne dag
als ik te recht lig krijg ik echt pijn in mijn bekken, het bot waar het stuitje aan zit zeg maar. In ieder geval, vrijdag begin ik met bekken therapie en dat heb ik ook echt wel nodig!
ja, nog steeds 32 uur per week. Ik merk nu wel dat ik tussendoor veel moet rusten omdat ik het anders niet trek. En meer last van mijn bekken he. We gaan zien hoelang het nog goed gaat. En die streep....vorige keer had ik 'm wel, maar ik zal nu eens kijken.
Ik werk zelf ook gewoon mijn normale uren maar merk dat het zwaarder wordt. Ik heb alleen veel moeite om dit aan te geven omdat ik niet weet of het wel normaal is!
Ik werk ook nog hoor! Ik weet niet hoe lang ik het nog ga volhouden (3 oppaskoters en eentje van mezelf) maar ik zing het denk ik nog wel uit tot oud en nieuw!