Maart 2008 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door zico, 22 jun 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vlinder78

    Vlinder78 Bekend lid

    13 nov 2006
    514
    0
    0
    lerares
    Bovenkarspel
    Goh Divi, wat een nare man! Als jullie geen draaipoging willen moet je het absoluut niet doen. Als je niet ontspannen bent lukt het ook niet heb ik gehoord.
    Ik vind het nog steeds spannend wat ons beebje betreft. Maandag lag het goed, maar ik voel vooral beweging onderin. :confused: Ik heb zo het gevoel dat de beentjes naast het hoofdje liggen, maar dan beneden. Nou ja, ik hoor het maandag wel of het nog steeds goed ligt. [-o< [-o<

    Pooh wat een mooie buik!
    Kraambezoek was leuk, echt een schatje. Ben zo benieuwd hoe onze kleine eruit ziet en voelt........

    Dancing Queen heb ik afgezet. Ik kan niet naar dat jurylid luisteren. Bovendien dans ik al m'n hele leven en kijk ik niet objectief. Ik heb vriendinnen die 10 keer beter dansen. Maarja, die hebben niet het lef om mee te doen. Dat is dan ook wel weer zo.

    Bellamano: Alvast gefeliciteerd met het 6 jaar samen zijn.

    Nessie: 13 kilo, ik ben jaloers............ :oops: Ik stond vanmorgen op de weegschaal en schrok me dood. Ook al weet ik dat het grootste gedeelte vocht is..... :oops:
     
  2. Divi

    Divi Fanatiek lid

    22 jul 2006
    4.915
    0
    36
    ergens in Nederland
    @Emma,
    Ja he, ik zeg net toch tegen me mannetje, ik voel me zo opgejut tegenover die gyn. Ik weet niet hoe ik het anders moet zeggen. Net of hij ons om wil praten en ons echt voor de keuze gaat zetten terwijl we er geen goed gevoel over hebben.
    We zeiden al dat we een keuze hadden gemaakt maar alsnog moeten we nog die boekjes lezen.
    Maandag moeten we weer terug en we houden echt voet bij stuk.

    Oh oh meis dus je hebt weer teveel gelopen vanmiddag. Hebben jullie nog wat gekocht?
    Rust maar lekker uit meis op de bank. Doe je wel rustig aan?

    @Roses,
    Juist met dat idee loop ik nu ook steeds in mijn hoofd. Stel dat we die draaipoging laten doen terwijl we er al erg tegen op zien en het gaat fout, wat dan?

    Misschien is het bij jou het indalen van het kindje? Als je het niet vertrouwd moet je wel even de verloskundige bellen he?

    @Fruitdruifje,
    Ja hij heeft mij in ieder geval erg bang gemaakt.
    Wat als we de verkeerde keuze hebben gemaakt?
    't Was geen prettig gesprek vanmiddag in ieder geval. Maar we blijven bij ons standpunt.

    Doen jullie rustig aan?

    @Becaatje,
    Natuurlijk is de gyn medisch verantwoordelijk voor zijn werk. Maar ik ze kunnen je toch niet verplichten om een draaipoging te laten doen, terwijl je het niet wil? Terwijl je er geen goed gevoel bij hebt?
    Ik vertelde waarom wij geen draaipoging wilde of een stuitbevalling, mar hij begon gelijk over de ergste verhalen over een keizersnede. Dat hoort toch niet? Eigenlijk liet hij ons niet eens uitpraten.
    Maar goed, maandag horen we meer en wij houden voet bij stuk.

    @Pooh,
    Ja wij vonden het ook een vreselijke drammer. Bah. We laten ons echt niet gek maken, we blijven bij ons stand punt.

    Zoo jij hebt een mooie buik zeg!

    @Vlinder,
    Ja hij was erg opdringerig die gyn. Was echt niet prettig zo'n gesprek.
    Dat heb ik juist ook gehoord, als je niet ontspannen bent dan gaat het ook inderdaad niet lukken. Dit staat toevallig ook in zo'n boekje die ik van de gyn heb meegekregen. Ik kan me moeilijk ontspannen als ik er vreselijk tegen op zie, ja toch?

    Jeetje meid dus voor jou wordt ook nog even spannend. Ik ga voor je duimen meis dat jullie uk niet is gedraaid maar nog goed ligt!

    @All,
    Dank jullie wel meiden voor jullie adviezen en steun!

    Volgens mij komt nu ook bij me mannetje al de spanning eruit. Begin van de week was hij al niet lekker en is gewoon gaan werken.
    Vanmiddag werd hij ook al niet zo lekker in het ziekenhuis, hij kreeg het heet en koud heet en koud. Daarna heel erg hoofdpijn.
    Hij heeft nog even twee uurtjes op de bank liggen slapen, maar toen was het nog erger.
    Hij is nu naar bed gegaan met een emmer omdat hij denkt dat ie moet overgeven.
    Ik denk dat het al de spanningen zijn voor de bevalling straks.

    Nog even op vanmiddag terug te komen van het ziekenhuis. Alles was wel goed met die kleine. Het groeit goed en de groei loopt goed mee met de groeicurve.
    Het wordt geen groot kindje, eigenlijk het gemiddelde. Uk weegt nu ongeveer tussen de 5 en 6 pond.
    Ik had het er net nog even over met me mannetje maar die voelde zich ook erg opgejut door die gyn.
    A.s. maandag kan hij helaas niet mee, me moeder gaat mee naar het ziekenhuis.
    Maar zal het wel ff zeggen tegen die gyn dat ik vond dat we niet erg prettig zijn behandeld. Dat we ons erg opgejut voelde door hem. Door ook gelijk met de nare dingen op tafel te komen van de keizersnede.

    En hoe vonden jullie Dancing Queen?
     
  3. Jetjuhh

    Jetjuhh Actief lid

    19 nov 2007
    268
    0
    0
    Mama & Callcenter medewerkster
    IJsselstein (UTR)
    Meis zoals de andere zeggen als jouw gevoel zegt keizesnee moet je daarvoor gaan het is jouw gevoel en jouw lichaam!


    Ik mocht toendertijd zelf kiezen,
    1: een draaipoging
    2: een keizersnee
    3: een "normale" bevalling

    Ik ben voor optie drie gegaan, maar ik moet er wel bij zeggen dat het mijn tweede bevalling was, en dan is het volgens de gyn makkelijker omdat de "weg" al een keer is vrijgemaakt zeg maar.

    Mijn dochter is overigens in 3x persen geboren :D :D
     
  4. apie

    apie Actief lid

    15 jul 2007
    337
    0
    0
    administratief medewerkster
    Vlissingen
    Oei oei wat is er veel getikt hier zeg jeemig de peemig .kan het nie tmeer bijhouden ..hahaha

    @ Divi wat een naar mannetje zeg ...getsie .Als jullie gevoel goed is bij een keizersnee dan moet hij dat respecteren toch .

    @nathalieHoe is het met je voorhoofdsholte onstekking ...ikzelf had vorige week een bijholte ontstekking ...ik vrat mijn kussen zowat op van de pijn zeg maar ..echt niet lekker ...Beterschap in ieder geval

    Ikzelf heb hier voor de rest een weekje heen en weer naar het ziekenhuis rennen achter de rug ..Mijn Glucose was niet goed dus dinsdag luchtest gehad .ik dacht dat het wel goed was .woensdagmorgen gelijk telefoon je moet vanmiddag gelijk naar de internist ..ik daar geweest ..moest gelijk naar de diabetes verpleegkunidge en dieetiste daar ben ik dan vandaag weer geweest ..voedingsadvies meegekregen en een apparaatje om mijn glucose te prikken ..en dan volgende week donderdag weer naar de diabetes verpleegkunidige en dieetiste om te kijken of het goed gaat met het voedingsadvies zoniet zal ik insuline moeten gaan spuiten ..nou daar zit ik dus niet echt op te wachten ...maar ja wat moet dat moet ...11 februari weer terug naar de gyn en dan krijgen we ook een groei echo om te kijken hoe hard de kleine meid groeit .De gyn vond in ieder geval wel dat mijn buik best wel behoorlijk was ...Heb nieuwe foto's in mijn album gezet .Maar goed we zullen wel zien hoe het loopt en waar het schip strand ...
    Liefs Rian
     
  5. n4th4li3

    n4th4li3 Fanatiek lid

    15 sep 2007
    1.409
    0
    0
    Hoi Meiden!
    Hier wordt er niet geslapen... Vriendlief kwam om 02.15 uur al terug van carnavallen en sindsdien niet meer geslapen... ben gewoon klaarwakker!

    @ Divi: Ik ben het met de andere meiden eens, lekker zelf beslissen en je niet laten overhalen omdat het zogenaamd een arts is die het zegt!

    Voor de rest niet zoveel te melden. Morgen bij de optocht kijken en zondag heeft m'n moeder voor mij een babyshower georganiseerd! We zijn met 12 vriendinnen waarvan 5 zwanger! Ze heeft echt d'r best gedaan, high tea, allerlei leuke thema's en natuurlijk gewoon lekker bijkletsen met de meiden.
    Nou, voor de rest van jullie slaap lekker nog en fijn weekend!
    Groetjes Nathalie
     
  6. Nikkie

    Nikkie Fanatiek lid

    1 dec 2006
    1.561
    0
    0
    Hey meiden,

    Hier ben ik ook weer ff. Gister niet geweest, we zijn s middags even wezen shoppen maar ik was zo moe door weer een slechte nacht dat we het niet lang vol hebben gehouden. Erg jammer want nu was mijn vriend eens vrij.
    Gelukkig vannacht wel weer wat beter geslapen.

    Divi: wat een gedoe zeg met die gyn. Snap wel dat ze je de risico's enz vertellen maar hij hoort jullie keuze te respecteren. Maar eeen paar dagen bedenktijd is wel normaal denk ik. Hij is een arts en hoort je sowieso over alle manieren te "informeren". Maar je kan altijd zeggen dat je het gevoel had dat hij je keuze niet respecteert ofzoiets.
    Mag ik trouwens vragen waarom een draaipoging jullie niks lijkt? Ik heb me er nog nooit in verdiept. Wat zijn de risico's daarvan eigenlijk?
    Ik weet dat het heel zeer kan doen en ook wel mee kan vallen. Dat gedruk op je buik lijkt me ook niet echt prettig. Vind het nu soms al pijnlijk als ze even voelt hoe het hoofdje ligt.
    Maar ja ik heb dan ook altijd al een gevoelige buik ivm mijn darmen.
    Ik ken wel een meisje die het heeft gehad en bij wie het wel erg meeviel.
    Maar ja het zegt niks.
    Als het je niks lijkt moet je het zeker niet doen. Wel vreemd dat ze dan zo aandringen. Het is jouw lichaam en jouw beslissing toch?

    Nog even iets anders. Ik wil zo'n wiegje kopen van de prenatal (zo'n palmleaf wieg) maar vind zo'n dure standaard eigenlijk onzin. Die kost wel weer 50 euro ofzo. Kan je zo'n wieg ook gewoon op een stoel zetten ofzo? Kijk beneden kan je m in de box zetten als er kraamvisite komt (of gewoon de baby in de kinderwagen).
    We hebben al een mooi ledikantje maar ik wil de eerste weken de baby in een wiegje en dan bij ons op de slaapkamer.
     
  7. wenneke20

    wenneke20 Fanatiek lid

    29 okt 2006
    4.339
    141
    63
    goedenmorgen meiden


    hier best goede nacht gehad tot 4uur toen sneeuwde het zo hard
    en nu sneeuwt het weer hahaha


    hier geen carnaval we gaan wel naar de verlichte optocht die bestaat al 44jaar http://www.verlichteoptocht.nl/

    fijne dag
     
  8. Pooh69

    Pooh69 VIP lid

    31 mrt 2007
    6.935
    0
    0
    @ Nikkie bij prenatal krijg je tot en met 12 februari 15% korting op alle wiegjes! ;) Ik weet niet of je zo'n standaard nodig hebt.

    @ Apie ik duim voor je dat je suiker de goede kant op gaat! ;)

    @ n4th4li3 wat lief van je moeder!

    Hier ga ik zondag denk ik ook even naar de optocht kijken! :D

    Voor alle meiden die nog een schommelstoel zoeken voor de kinderkamer. In de nieuwe folder van praxis die ik net binnen kreeg staat een aanbieding voor een schommelstoel wit voor 49 euro. Dat is echt niet duur in vergelijking met andere winkels. je moet hem wel zelf monteren.

    www praxis.nl
     
  9. bellamano

    bellamano Fanatiek lid

    16 mei 2007
    1.119
    0
    0
    goedemorgen!

    Ik heb weinig te vertellen, slecht geslapen en erg vroeg wakker.

    Ik heb voor mijn vriend een nieuw scheerapparaat gekocht, niet echt romantisch maar hij had er wel een nodig en hij wilde graag zo'n nieuwe van braun de cruzer! Hij was er blij mee gelukkig!

    Straks weer werken echt geen zin in! maar ja nog 5 dagen!

    fijne dag allemaal!
     
  10. wenneke20

    wenneke20 Fanatiek lid

    29 okt 2006
    4.339
    141
    63
    ik krijg denk een aambei aan de binnekant kan dat?

    en wat kan ik ertegen doen?

    anders bel ik dinsdag de ha effe
     
  11. Nathalie1973

    Nathalie1973 VIP lid

    28 feb 2007
    5.732
    0
    0
    Flevoland

    Gaat wel iets beter gelukkig,maar voel me nog steeds erg kl*te :(
     
  12. Mili

    Mili VIP lid

    23 feb 2007
    6.199
    0
    0
    @ FD:

    Haha arme jullie...beiden in de lappenmand..hihi en dochterlief maar zwoegen. :) ;)
    Beterschap in ieder geval. :D
     
  13. Pooh69

    Pooh69 VIP lid

    31 mrt 2007
    6.935
    0
    0
    @ Nathalie beterschap meid! ;)

    @ Bellamano succes met de laatste loodjes! ;)
     
  14. Mili

    Mili VIP lid

    23 feb 2007
    6.199
    0
    0
    @Divi:

    Gewoon op jullie gevoel vertrouwen!
    Als jij je niet prettig voelt bij draaipoging dan niet doen. Tuurlijk zal een gyn je ook op de risico's moeten wijzen van een KS, maar ja het is wel de toon die de muziek maakt...en die toon van hem was behoorlijk vals!

    Wel fijn dat met ukkie alles verder oke is, qua groei enzo.

    Zet hem op meid, voet bij stuk houden hoor...niets tege je gevoel in doen, krijg je alleen maar spijt van! :D
     
  15. Vlinder78

    Vlinder78 Bekend lid

    13 nov 2006
    514
    0
    0
    lerares
    Bovenkarspel
    @wenneke: Ik heb daar ook erg last van gehad altijd (ook voor ik zwanger was). Volgens mijn huisarts was daar weinig aan te doen. Misschien heeft jouw huisarts er wel iets voor. Het kan ook gaan bloeden enzo, heel vervelend. Ik zou maandag de huisarts even bellen.

    Ik ga zo met mannetje boodschapjes doen. Ben benieuwd hoe lang ik het volhoud.

    Fijne dag iedereen!
     
  16. apie

    apie Actief lid

    15 jul 2007
    337
    0
    0
    administratief medewerkster
    Vlissingen
    Ik hoop gewoon dat het met die voedingsadviezen zo blijft dat ik niet bij moet gaan spuiten ..ben al zo'n held met spuiten en prikken ...dat ik 4 x op een dag in mijn vinger moet jekkeren vind al zo 3x niks .... :oops:

    Getverderie ....Dat is minder maar ja ,je ben er ook nog niet zomaar van af van een voorhoofdsholte ontstekking ...
     
  17. Nikkie

    Nikkie Fanatiek lid

    1 dec 2006
    1.561
    0
    0
    Oh ja Mili, hoe gaat het nu met jouw steken onderin?
    Hier zijn ze weer aanwezig en s nachts ook vaak een zeurend gevoel in mijn onderbuik en rug.
    De baby is al ingedaald bij mij, dus wat het dan is?
    Dat zeurende gevoel zijn volgens de vk voor- of oefenweeën. Hoop niet dat dat weken doorgaat pff. NIet dat het heel erg is ofzo maar wel aanwezig.
    En die steken kunnen soms best pijn doen.
    Nog meer meiden die dat hebben?

    Iedereen alvast een fijne zaterdag trouwens. Hier schijnt het zonnetje na net een felle hagel/natte sneeuw bui.
     
  18. wenneke20

    wenneke20 Fanatiek lid

    29 okt 2006
    4.339
    141
    63
    @vlinder bedankt


    @nikkie ik heb dat dus ook en voornamelijk s nachts het ergste :( ik herken het helemaal helemaal heb het al een week
     
  19. redone

    redone Fanatiek lid

    2 jul 2007
    2.864
    0
    0
    Ik heb er ook een.Erg vervelend.Ik gebruik sperti dat smeer je erop en dat verzacht.Sperti kan je halen bij de apotheek en ik denk ook wel bij een drogist.
     
  20. lucifer99

    lucifer99 Actief lid

    1 mei 2007
    232
    0
    0
    Wij hebben ook een wiegje zonder standaad, mijn man heeft van hout zelf een onderstel gemaakt. Heel eenvoudig, soort tafeltje maar dan zonder blad. Hij heeft hem wel effe geschilderd voor de ´mooi´.

    Fijn weekend allemaal!
     

Deel Deze Pagina